Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cmentarz

Go down 
+12
Neigel
Kayla
Nagato Pein
Tora
Asano Aiko
Okami
In'nari Ishero
Rukia
Kuchiki Byakuya
Kor'io Wanila
Sasuke Uchiha
Raven
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 8:39 pm

Przestał kręcić mieczem.
-Ya, ya... Chyba trzeba to zrobić tak...
Miecz z reiatsu zniknął
-Bala tormenta!
Zaczął wystrzeliwać po 100 bal na sekundę w stronę umarlaków ^^
Powrót do góry Go down
Kuchiki Byakuya
Kapitan VI dywizji
Kuchiki Byakuya


Liczba postów : 75
Age : 42
Wiek : 270 (Shini), 27 (Ludzkie)
Charakter : jest spokojny i małomówny. Nie okazuje uczuć, jest apatyczny wobec innych. Bardzo wierzy w prawo i porządek, uważa że każde wykroczenie musi być ukarane, nawet jeśli jest to sprzeczne z jego przekonaniami. Pomimo zimnego i dworskiego zachowania Byakuya chroni i pielęgnuje to co dla niego ważne. Co dziwniejsze, w młodości był impulsywny i skory do gniewu
Znaki charakterystyczne : Charakterystyczny dla niego jest jasno-zielony szal i rękawiczki na obu dłoniach. Na głowie nosi porcelanowe nakładki ( jap.
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 11/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 8:39 pm

Dalej się przyglądał bo nie chciał się męczyć. Przy okazji chciał zobaczyć co Wanilka umie xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 8:40 pm

Patrzyła dziwnie.
-Araś chodź tu! A gdyby tak połączyć Gran Rey Cero?-zapytała go.
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 8:43 pm

Lewą dłonią z Zanem Próbowałam odbijać ataki nieumarłych a prawa nieco wyciągnięta do przodu mówiłam.
-O Władco! Który nosisz imię Człowieka! Delikatnie drapiąc ścianę marzeń przyzwij lód z otchłani lodowca!
Wyrecytowałam i pojawiła się strzała lodu która kierowałam na nieumarłych by ich zamrażać. To Hadou było nieco ulepszone prze ze mnie.
Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 8:48 pm

Atak Arashiego i potem Rukii zmiotły trzech z 10 nieumarłych, pozostali jednak bez trudu się obronili. Dwóch zniknęło z białych płomieniach, pojawili się nad Arashim z kosami przy jego gardle. Rukia została wciągnięta pod ziemię po ramiona. Nel oraz Wanila wdały się w ciężką walkę z pojedynczymi, niewrażliwymi na ich ataki przywołańcami.

Młodszy Żniwiarz wymachiwał swoją kosą z brodą opartą na ręce.
- Zdawało mi się, że są silniejsi mistrzu. Żeby zwykłych lalek nie mogli pokonać? Pff...
- Nie niedoceniaj ich, Wal.
- E tam...
Powrót do góry Go down
Kor'io Wanila
Porucznik VI dywizji
Kor'io Wanila


Liczba postów : 257
Wiek : zapewniam ze pełnoletnia
Charakter : Sadystka? Maniaczka? Nic z tych rzeczy - optymistka Smile
Znaki charakterystyczne : Slinka jej cieknie na widok truskawek
Inteligencja : 154
Zręczność : 160
Siła : 110
EXP : 120 x]
Registration date : 15/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 8:51 pm

Skoczyła ku swojemu przeciwnikowi, lecz nie zaatakowała Zanpaktou, zamiast tego spróbowała Mokuhon. Wypowiedziała inkatiacje, po czym z ziemi pod przeciwnikiem wystrzeliły cztery pnącza, chwytając jego nogi i recę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 8:51 pm

-Ech, Gran Rey Cero...-powiedziała i zaczęła ładować GRC na swojego przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 8:53 pm

-Nel, to nic nie da...
Zastanowił się chwilę, po czym szedł powoli wgłąb umarlaków i nic nie robił, tylko szedł...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 8:57 pm

Wystrzeliła je ku swojemu przeciwnikowi.
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:00 pm

-Yarre, yarre
Mruknęłam niezadowolona i jako że ziemi nie była aż tak mocno twarda przekręciłam jakoś w ziemi palca i rzekłam cicho
-#31 - Shukkahou
Pod ziemią wybuchła czerwona kula energii która rozburzyła ziemie dzięki czemu miałam jak wyjść. Wyszłam z ziemi 8i spojrzałam na Arashi`ego
-Co o tym myślisz??


Ishero na Z/W poszedł.
Powrót do góry Go down
Kor'io Wanila
Porucznik VI dywizji
Kor'io Wanila


Liczba postów : 257
Wiek : zapewniam ze pełnoletnia
Charakter : Sadystka? Maniaczka? Nic z tych rzeczy - optymistka Smile
Znaki charakterystyczne : Slinka jej cieknie na widok truskawek
Inteligencja : 154
Zręczność : 160
Siła : 110
EXP : 120 x]
Registration date : 15/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:02 pm

Gdy wróg został unieruchomiony wystrzeliła prostą kulę czerowego ognia w srodek jego ciała.

Zniknęła.
<zwalają mnie :/>
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:03 pm

Skoczył z powrotem na krzyż, na którym stał kiedy tu przybył
-Na nich nie działają ataki fizyczne, nie zauważyłaś?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:07 pm

-Ja nie walczę...-powiedziała i szła przed siebie nie zwracając na nich uwagi.
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:07 pm


-Zauważyłam.... Ale i tak niestety to juz nie moja sprawa. Czas ucieka a gdyby nie to że to ty zabiłeś niewinnych ludzi to za pewne tego by nie było. Ja idę. Byakuya pomóż Wanili, i nie chcę abyście się tutaj mi wykańczali.Żegnam.
Zniknęłam nie przejmując się Arrancarami

[niestety na mnie już czas ;* do jutra Wink]
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:09 pm

<baibai xD>
-Tak, na pewno nie byłoby tych trupów... Tylko że to jest CMENTARZ xD
Dalej się zastanawiał co zrobić. Gdyby użył ShiKai, zniszczył by ich w kilka sekund, ale wolał się nie przemęczać xD
Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:14 pm

[sorki, kłopoty techniczne ^^]


- Dobra, czas na nas... to robi się już nudne - rzekł starszy Żniwiarz.
Młodszy, Wal wstał i otrzepał się. Nieumarli zamienili się w pył.
- Żywi, czy umarli... bez różnicy Wink Wszyscy tak samo słabi.
- Dołącz za moment.
- Tak jest, mistrzu.
Starszy zniknął, podczas gdy Wal został sam na murku kręcąc kosą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:15 pm

Patrzyła dziwnie na tego kręcącego.
-*Ale dziwaki*-pomyślała.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:17 pm

- Skoro żywi nie stanowią dla was zagrożenia, umarli tym bardziej, to co powiesz na mnie? - pojawiłem sie obok Wal'a na murku i dwoma palcami chwyciłem i zatrzymałem Jego kose - Co, Wal? :>
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:21 pm

<zw>
Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:24 pm

Rozszerzył oczy i zerknął na Okamiego.
- Raziel :/ Cholera by to...
Kosa zniknęła, Wal tak samo. Pojawił się pod kapliczką. Nie miał ochoty na szybkie żegnanie się z tym światem i wcale nie chciało mu się teraz wracać do Podziemia.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:29 pm

Zeskakuje z murka, powoli ide w strone Żniwiarza - Nareszcie ktoś wystarczająco bystry żeby przede mną uciekać... nie to co ostatnia dwójka...

Zmieniam ton na poważniejszy - Zróbmy układ, dam Ci żyć, a nawet puszcze wolno. Powiedz tylko kto was tu wysłał. Nie musisz nawet mówić po co, powiedz tylko kto.
Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:34 pm

- Pff, jakbym miał powód, żeby nie udzielić odpowiedzi... Rolling Eyes - mruknął - Przysłał nas ten, kto zazwyczaj wysyła nas w różne miejsca: Najwyższy mistrz Czarnych Żniwiarzy, nazywany przez większość istnień Śmiercią, a w kilki miejscach Loki.
Usiadł na dachu kapliczki. W ostrzu kosy zatańczyły białe płomienie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:37 pm

Zaczęła się lekko podśmiewać.
-Podróba shinigami...-warknęła.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:41 pm

Coś we mnie pękło i zaczołem sie śmiać, bardzo głośno i przez dłuższą chwile

Opanowuje sie wreszcie - Zaoszczędziłeś mi sporo czasu, wiesz? Teraz wiem do kogo sie udać i z kim sobie pogadać ^^ a jak sam dobrze wiesz nikomu jeszcze nie udało sie przede mną ukrywać w nieskończoność ;] a rozmowy ze mną potrafią być bardzo ... interesujące ;]

- Nel, nie śmiałbym sie z nich, to raczej shinigami i hollowy są marną podróbką Żniwiarzy...

Nie znikając z miejsca gdzie stoje pojawiam sie również obok Wal'a - W takim razie mniemam że nie bedziesz miał nic przeciwko przed wyjawieniem mi celu waszych odwiedzin tego miejsca :>
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:42 pm

-Ta, na to wygląda ^^
Dalej będąc na krzyżu, tylko teraz przykucając, myślał nad łatwym schwytaniem wroga
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:43 pm

Siedzi dalej na ławcer przygladając się temu wszystkiemu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:45 pm

Kątem oka przyglądała się siedzącemu Hitsugay'i. Skierowała się do Okamiego:
-A kim oni w ogóle są?
Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:47 pm

Wzruszył ramionami.
- Nie znam dokładnego celu, jestem tylko pionkiem w rękach mistrza. Ale wiem także, że rozmowa z Lokim niczego ci nie da, ponieważ i on działa na zlecenie kogoś wyższego, o kim zwykli Żniwiarze nie mają nawet pojęcia. Prawda jest również taka, że naszego Mistrza nikt nigdy nie widział i nie wiemy gdzie się podziewa. Pewnie i tak prędzej czy później go znajdziesz, nam to naprawdę zwisa. Nie jesteśmy tu po to, żeby zabijać.

Przeniósł wzrok na Nel.
- Shinigami? Nie porównuj nas do tych zdechlaków ;] Jesteśmy wyższą formą istnienia, której nie ima się nawet śmieć.
Powrót do góry Go down
Raven
Lider A.N.B.U.
Raven


Liczba postów : 1047
Wiek : młoda, ale pełnoletnia Wink
Strój : Zwyczajne podkreślające sylwetkę koszulki, spodnie... w cieplejsze dni, jak na dziewczę przystało, spódniczki i sukienki Wink
Charakter : Jest optymistką, choć nie zawsze po niej to widać.
Znaki charakterystyczne : Od niedawna białe włosy.
Kocham : Wolność i deszcz
Inteligencja : 320
Zręczność : 240
Siła : 110
EXP : 120
Registration date : 13/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:50 pm

[xD]
Otrząsnęła się. Zaczęła spacerować po jakimś murku, przyglądając się Żniwiarzowi. Wyglądał na conajmniej bystrzejszego od dwóch innych, których spotkała wcześniej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:50 pm

-Ale co do słabości shinigami to się zgodzę, nie chodzi tylko o fizyczną...-stwierdziła zjawiając się przy nich.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:51 pm

- Nie odpowiedziałeś na moje pytanie... - z mojego rękawa wypadła sześcienna kostka do gry, która w momencie gdy uderzyła o ziemie eksplodowała jak granat dymny. Wykkorzystując dym jako medium wywieram efekt genjutsu na Żniwiarzu który czuje sie tak jakby działało na Niego ogromne ciśnienie, czyli paraliż.

- Cóż, sprawdze sam, nie masz nic przeciwko? ^^ - nie czekając na odpowiedź zeskakuje z dachu i otwieram drzwi do kaplicy w której powinien być drugi Żniwiarz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:55 pm

Zeskoczył z krzyża i podszedł bliżej otwartej przez Hokaga kaplicy.
-Neliel, czy ty nie przeceniasz tych robaczków ShiniShini?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:56 pm

Powoli skradała się za nimi. Ciekawa próbowała zaglądać.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:58 pm

- Coś mi mówi, przyjaciele, że to nie miejsce dla was ^^ - powiedziałem gdy Arashi i Nel sie zbliżyli, natychmiast kolejne dwie kostki uderzyły o ziemie i spowodowały ten sam efekt u arrancaru

- Nie żebym was nie lubił... nie przepadam za podglądaczami ;]
Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:58 pm

Nie mógł się ruszyć. Kosa zdematerializowała się.
- Mojego towarzysza już tu nie ma - powiedział z trudem - Pewnie zabrał, co miał wziąć i odszedł.

Drugiego Żniwiarza rzeczywiście, nie było już w środku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 10:00 pm

Ehhh, jak zwykle ciekawscy..
Powiedział sobie pod nosem wstając.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 10:02 pm

Pod nią otworzyła się garganta, zanim to zrobił. Znalazła się na kaplicy.
-Nie jestem idiotką, nie nabieram się na coś co już widziałam...-powiedziała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 10:04 pm

Arashi nawet nie chciał się temu przeciwstawić. Wiedział, że i tak by się dowiedział o co chodzi.
-Ciekawe... Ale co było takiego w tej kaplicy?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 10:05 pm

-Wchodzimy?-zapytała zeskakując do Arashiego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 10:05 pm

Oglądał wszystko co było w zasięgu wzroku. Wstał i pozsedł przed siebie.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 10:06 pm

- Napewno? - po drugiej stronie garganty czekał mój kagebunshin, który jedynie dotknoł czoła Nel.

Zostałaś wprowadzona w trans trwający około 10 minut

Kagebunshin odrazu sie zdematerializował, ja natomiast ściągnołem efekt genjutsu z Arashiego i odszedłem w strone Ichi

- Ciekaw jestem co Ty tu jeszcze robisz, Wal...
Powrót do góry Go down
Raven
Lider A.N.B.U.
Raven


Liczba postów : 1047
Wiek : młoda, ale pełnoletnia Wink
Strój : Zwyczajne podkreślające sylwetkę koszulki, spodnie... w cieplejsze dni, jak na dziewczę przystało, spódniczki i sukienki Wink
Charakter : Jest optymistką, choć nie zawsze po niej to widać.
Znaki charakterystyczne : Od niedawna białe włosy.
Kocham : Wolność i deszcz
Inteligencja : 320
Zręczność : 240
Siła : 110
EXP : 120
Registration date : 13/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 10:08 pm

Zeskoczyła z murku i podeszła bliżej. Nic nie mówiła, bo i tak nie miała nic do powiedzenia na ten temat. Obserwowała Wala.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 10:08 pm

<sory, ale była już na dole ;]>
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 10:10 pm

< tak czy inaczej - czekał tam na Ciebie kagebunshin ^^ nie moja wina że nie trzymasz sie kolejności pisania postów Smile równie dobrze ja mógłbym napisać 3 posty w których bym pozabijał wszystkich wkoło ;] nie unikniesz tego ruchu, ot co Smile >
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 10:10 pm

-Oj, Nel, powinnaś wiedzieć że nic nie przychodzi łatwo- powiedział i podrapał się po karku

(Ale kagebunshin stał wtedy przy gargancie, szczegół taki xP)
Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 10:11 pm

Nie mógł nawet wzruszyć ramionami.
- W Podziemiu nie jest tak ciekawie, jak tutaj. Nie spieszyło mi się. A Żniwiarze nie dbają o siebie nawzajem, więc nic dziwnego, że się mną nie zainteresował.
Spojrzał na Haichi i uśmiechnął się, unosząc lekko górą wargę.
- Selune...? Klątwa?
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 10:14 pm

< dobrze więc, w miejscu gdzie zeskoczyła stał drugi ^^ zadowolony Araś? Smile >

Ściągam efekt genjutsu z Żniwiarza, zatrzymuje sie i czekam aż wykona ruch, jestem ciekaw tego co zrobi... Kompletnie ignoruje to co robi reszta
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 10:16 pm

Wyszła z transu.
-Ech następnym razem się nie dam.-stwierdziła trzymając rękę na zanpaktou.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 10:17 pm

<Przecież mówie no xD Wiem, źle można mnie zrozumieć xP>
Spojrzał na Nel
-Ta, na pewno rotfl
Spojrzał na żniwiarza, również ciekawy co ten zrobi
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 10:19 pm

Przyłączyła się do tego jakże interesującego patrzenia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cmentarz - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Cmentarz
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Tereny wolne :: Cmentarz-
Skocz do: