Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hol w krypcie

Go down 
+12
Khaine
Żniwiarz
Akira
Shion
Okami
Sasuke Uchiha
Kayla
Kuchiki Byakuya
Kor'io Wanila
Hanabi
Rukia
Raven
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Kayla
Jounin
Kayla


Liczba postów : 260
Wiek : 18
Strój : Czarny strój ninja, maska
Charakter : szczera, ironiczna, sceptyczna, z poczuciem humoru
Znaki charakterystyczne : blizna na twarzy
Kocham : Nasze bloki są zaje*iste!!! :3
Inteligencja : 130 + 24
Zręczność : 140 + 10
Siła : 130 + 12
EXP : 230
Registration date : 20/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Mar 18, 2009 7:31 pm

Odprowadziła wzrokiem Tercia, podrapała się po głowie.

-Ignorant Sad

Spojrzała za Khainem.

-Ej, a Ty gdzie leziesz? Z mojej wioski jesteś, nakazuję Ci się zatrzymać!!!! xP

Wreszcie odwróciła się do Hany.

-No to idziem ^.^

Chwyciła Hancię za rękaw i pociągnęła za sobą w stronę baru xD
Powrót do góry Go down
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Mar 18, 2009 7:31 pm

* została zniknięta do baru xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 1:55 pm

Przyszedłem spokojnym krokiem. Panował tu mrok. Zapaliłem pochodnie by rozjaśnić sobie drogę. Spacerowałem wąskimi korytarzami aż doszedłem do wielkiej sali.
Wyjąłem wielką kulę którą rzuciłem w górę. Otworzyła się i zamieniła w wielką pajęczynę która po przyklejała się do sufitu i kolumn. W niektórych miejscach wisiały notki które zaczęły się palić. Dzięki temu cała sala była oświetlona.
Podchodziłem kolejno do każdej kolumny. Czytałem wszystkie napisy na nich. Usiadłem na ziemi i przyglądałem się wielkiemu ołtarzowi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 2:15 pm

Krążyła korytarzami i zaułkami bez celu, aż w jakiejś szczelinie dostrzegła światło. Zajrzała do holu niepewnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 2:17 pm

Słysząc kroki zerwałem się z ziemi i schowałem za kolumną.
-Nie jestem tu sam...-Powiedziałem do siebie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 2:24 pm

Mogła się pochwalić świetnym słuchem. Usłyszała jego szept.
- Nie, nie jesteś - potwierdziła.
Stała w progu, nie przekonana.
- Przeszkadzam?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 2:26 pm

Wyszedłem za kolumny.
-Ishero miał racje. Wasze zdolności są imponujące. Minato jestem.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 2:31 pm

- Jeśli Jej zdolności uznajesz za imponujące, to w moich sie zakochasz ^^
Powiedziałem, a dopiero po chwili stałem sie widoczny i wyczuwalny, od dłuższej chwili siedziałem obok Minato.
- Witam ^^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 2:34 pm

-Być może.-Uśmiechnąłem się.-Witam witam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 2:34 pm

- Umiejętności standardowe dla człowieka wioski Dźwięku - powiedziała.
Popatrzyła przez krótki moment na Okamiego i usiadła na czymś, co się do siedzienia nadawało.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 2:37 pm

- Jak mniemam Yellow Flash zdecydował sie wrócić do Konohy, he? Pewnie wiesz kim jestem, he?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 2:38 pm

-Aha.-Usiadłem na ziemi.-Ciągle spotykam tylko Oto i Oto...a gdzie Konoha?
Popatrzyłem na Okamiego.
-Yellow Flash? Nie wiem o czym mówisz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 2:46 pm

- Ludzi Oto jest zdecydowanie więcej - potwierdziła i skinęła głową - Konoha ostatnio zdaje się przeżywać kryzys.
Poczuła się poza tematem. Nie chciała się wtrącać. Podkuliła nogi.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 2:46 pm

- Rolling Eyes Namikaze Minato, ten ktrz wznalay rasengan. Mało kto o Tobie nie słyszał Wink a już w szczególności gdy był Hokage...

- Słuszna uwaga, obawiam sie że ten kryzys to moja zasługa.. :/

(edytnołem bo nie powinienem Twojej ksywki podawać przy kimś spoza anbu/konohy ^^' sorka za pomyłke )


Ostatnio zmieniony przez Okami dnia Nie Kwi 12, 2009 2:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 2:50 pm

-Sadze że większość osób zapomniała moją przeszłość...
Wstałem.
-Jak to przez ciebie?

(Dokładnie to A.N.B.U. to organizacja miedzy narodowa. Tak więc kim dokładnie jestem wiedzą tylko Kage oraz Aka.
I nie przypisujcie mnie ciągle do Konohy! xDD)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 3:04 pm

Uznała, że podawane tu informacje nie były przeznaczone dla jej uszu, a Otokage nigdy nie oczekiwał żadnych informacji. Wstała i zagłebiła się w jakimś korytarzyku, oglądając ścienne zdobienia.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 3:07 pm

( sorka, ale bede musiał Cie przypisać do Konohy, choćby z powodów tego co mam zamiar zrobić ^^ )

- Jestem Okami Hagane. - troche zażenowany przedstawiłem sie - miesiąc temu opuściłem Konohę, byłem tam kage. Sądziłem że ANBU bedzie sobie skakać do gardeł byleby mnie dorwać...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 3:10 pm

(Przepisać? Tzn?)
-Czyżbym gadał teraz ze zdrajcą? Wstąpiłeś do jakiejś organizacji czy jesteś wolnym strzelcem?
Powoli włożyłem rękę do małego przybornika przy moim pasie. Złapałem za kunai i czekałem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 3:18 pm

Zniknęła.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 3:22 pm

- Well... Nie bede owijać w bawełne ^^ - wzruszyłem ramionami, a płaszcz Akatsuki stał sie widoczny, to samo pierścień. - Nie osądzej mnie źle, wraz z przyjaciółką, która przeze mnei jest w podobnych kłopotach przejeliśmy akatsuki, które aktualnie składa sie z już tylko jednego członka którego nie zdążyliśmy dorwać. Potem zajeliśmy sie jeszcze sprawą żniwiarzy... nie wiem czy jesteś zaznajomiony z tym problemem czy nie. Cóż, prawda jest taka że musiałem opuścić wioske z powodów osobistych, oraz mam nadzieje że to co dotychczas zrobiłem wystarczy żeby mnie przyjąć spowrotem do Konohy. ^^ - beztroski uśmiech
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 3:26 pm

-Sadzę że mało to znaczy. Do Konohy być może wrócisz. Jednak nikt nie może się dowiedzieć o tym że byleś w Aka. Wróć na stanowisko Hokage. Miejmy nadzieje że nie kłamiesz z tym powrotem. I nie chcesz tylko zniszczyć państwa.
Wyjąłem rękę z przybornika.
-Mało wiem na temat żniwiarzy. Przybliż mi to po swojemu...
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 3:31 pm

- Wiedzą o tym tylko 2 osoby, łącznie z Tobą 3. Ale to nie ma znaczenia, nie mam zamiaru ukrywać tego że przejołem tą organizacje po to żeby ją zniszczyć od środka- wzruszam ramionami

- Akatsuki było największym problemem wszystkich państw shinobi, aktualnie składa sie z tylko jednego człowieka. Drugim zagrożeniem było pojawienie sie żniwiarzy, istot z podziemia. Ich bóg, Loki został obrabowany ze swoich "artefaktów" czyli jakchś źródeł mocy. Wbrew pozorom wynikła z tego całkiem niebezpieczna sytuacja, którą na szczęście pomogłem opanować.

- Postawmy sprawe jasno. Jako wysoki rangą Jounin, oraz ANBU chciałbym żebyś przedstawił tą sprawe politykom Konohy, lub zorganizował mi spotkanie z nimi. Moge zagwarantować, że nie wyżądze żadnej krzywdy wiosce niezależnie od wyniku spotkania.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 3:36 pm

-Czy nadal obejmiesz stanowisko Hokage? Sądzę że Nagato Pein nie jest zagrożeniem.
Postaram się jak najszybciej go wyeliminować. Twój plan jest niezły. Jednak zapomniałeś o śmieciach czyli Nagato. Jako obecny jeszcze Akatsuki spróbuj nawiązać z nim jak najszybszy kontakt. Postaram się opanować sytuacje w Konoha.
Poprawiłem płaszcz.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 3:42 pm

- Wiesz, nikt mnie specjalnie nie wyrzucał z Konohy ^^' zasadniczo to nie miałem z wiochą kontaktu od miesiąca. Nie wiem jak wygląda sprawa... Jeśli chcesz moge sprubować wytropić Nagato i go uśmiercić, może być ciężko, ale nie takie rzeczy sie robiło... - wzruszam ramionami, mówie ze spokojem - Choć szczerze wątpie żeby stanowił jakiekolwiek zagrożenie, gość jest ... że tak to ujme dość upośledzony w kontaktach z innymu ludźmi, nieprędko uda mu sie odbudować akatsuki, o ile wogle...

- Zresztą wątpie żeby sie kapnoł wogle że reszta Akatsuki nie żyje, zatarłem po nich ślady.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 3:44 pm

-Nie oceniaj książki po okładce...
Odwróciłem się.
-To do następnego! Do zobaczenia w wiosce, panie Hokage.
Zniknąłem w kłębach dymu.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 3:50 pm

- Nie do końca go zrozumiałem... - zastanowiłem sie na dłuższą chwile, po czym moja postać znikneła w kłębach dymu.

Prawdziwy ja siedziałem cały czas kawałek obok - Ale plus dla Niego że nie wywołał zbędnej walki ^^ przynajmniej teraz wiem że nie jest samobójcą... Ale do powrócenia jako Hokag to jeszcze długa droga :/ trzeba bedzie przegadać polityków -.- ehh... - znikam
Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 10:23 pm

Zszedł na dół z nadzieją, że nikt go tu nie znajdzie. Kaszlał gwałtownie.
Kiedy kaszel uspokoił się nieco, usiadł pod ścianą i walnął się kilka razy w klatkę piersiową. Usta zasłaniał przedramieniem - już po chwili cały rękaw był cały we krwi. Przyjżał się temu.
- No nie... znowu to :/

Zajrzał do swojej torby, by przekonać się, czy miał jeszcze swoje leki. Już po chwili znalazł mały inhalator i wziął z niego kilka wdechów.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 10:54 pm

Wędrowała tu i ówdzie. Spacerowała już tak od kilku minut, bo ostatnio nie miała jakiś specjalnych zadań.
Usłyszała kaszlnięcia, więc skierowała się w tamtą stronę.
- o_O - wzrok na Ishero, gdy go ujrzała. Szybo podbiegła do niego.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:06 pm

Uniósł wzrok na Aiko. Poczuł się już odrobinkę lepiej, lekarstwo rozeszło się po płucach.
- Odsuń s... - zakaszlał znowu mocno, zasłaniając usta rękawem.
Powrót do góry Go down
Azhar
Lider Akatsuki
Azhar


Liczba postów : 17
Skąd : Się biorą pingwiny ?
Wiek : około 24 lat
Strój : Czarny płaszcz Akatsuki, z czerwonymi chmurkami.Nosi także Hakkat.Pod płaszczem, skórzana kamizelka.
Charakter : Charakter Azhara, jest zróżnicowany.Raz jest grzecznym chłopczykiem, raz bezwzględnym zabójcą, który dopełni swej misji ...
Znaki charakterystyczne : Poparzenia, na lewej części ciała.
Kocham : Wanna Be? ... Joke
Inteligencja : 100
Zręczność : 250
Siła : 200
Registration date : 21/05/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:09 pm

Ktoś przyglądał się tej całej scence ...

Mężczyzna ubrany w czarny płaszcz, stał gdzieś w rogu oparty plecami o ścianę.Ręce, trzymane w kieszeni, symbolizowały lekkie wyluzowanie.Cóż, Azhar, był człowiekiem, nie potrafiącym żyć bez adrenaliny.Ze skrzywioną głową, wpatrywał się w dwójkę osób, z dosyć typową kamienną twarzą.Widocznie nad czymś myślał, co przychodziło mu to z trudnością
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:10 pm

- Co mam odsunąć? S...? - nie załapała o co mogło mu chodzić. Nachyliła się bardziej - Wszystko w porządku?
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:13 pm

- Odsuń... SIĘ!! - krzyknął.
Zaaplikował sobie kolejną dawkę leku. Po jakiejś minucie oprł się o ścianę wycieńczony. Zauważył nieznajomego i zmrużył powieki w wąskie szparki.
Klatka piersiowa unosiła się i opadała w szybkim tempie. Nie mogł wziąć głębszego oddechu, bo wiązało się to z kolejnym atakiem kaszlu.
Powrót do góry Go down
Azhar
Lider Akatsuki
Azhar


Liczba postów : 17
Skąd : Się biorą pingwiny ?
Wiek : około 24 lat
Strój : Czarny płaszcz Akatsuki, z czerwonymi chmurkami.Nosi także Hakkat.Pod płaszczem, skórzana kamizelka.
Charakter : Charakter Azhara, jest zróżnicowany.Raz jest grzecznym chłopczykiem, raz bezwzględnym zabójcą, który dopełni swej misji ...
Znaki charakterystyczne : Poparzenia, na lewej części ciała.
Kocham : Wanna Be? ... Joke
Inteligencja : 100
Zręczność : 250
Siła : 200
Registration date : 21/05/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:19 pm

Azhar, lekko skrzywił głowę.Rozumiał to, że osobnik, był chory, ale nie rozumiał na co, czyżby kolejny eksperyment z kekke genkai.Jeśli tak, to według Azhara, osobnik, sam się wykończy, a to było według niego głupie, tak samo jak wiele innych rzeczy.Nadal pozostawał w milczeniu, jakoś nie miał ochoty się odezwać, pomimo tego, że widział, iż został wytajony ze swojej kryjówki...
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:20 pm

Gwałtownie odskoczyła w tył. Przestraszył ją nieco.
- ^.^ - nie ma co. Zauważyła ślady krwi. Czy to było to samo?
- Co to za choroba? - zapytała nieco poważniej.
Nie zwróciła uwagi na przybyłego.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:23 pm

- Choroba płuc - odpowiedział wymijająco - Genetyczna, zaobserwowana jedynie w mojej rodzinie. Jeżeli mnie pamięć nie myli, cierpiałaś na coś, co objawiało się podobnie, prawda?
Przyglądał jej się. W międzyczasie zerknął na nieznajomego, ale trwało to tylko chwilę.
Powrót do góry Go down
Azhar
Lider Akatsuki
Azhar


Liczba postów : 17
Skąd : Się biorą pingwiny ?
Wiek : około 24 lat
Strój : Czarny płaszcz Akatsuki, z czerwonymi chmurkami.Nosi także Hakkat.Pod płaszczem, skórzana kamizelka.
Charakter : Charakter Azhara, jest zróżnicowany.Raz jest grzecznym chłopczykiem, raz bezwzględnym zabójcą, który dopełni swej misji ...
Znaki charakterystyczne : Poparzenia, na lewej części ciała.
Kocham : Wanna Be? ... Joke
Inteligencja : 100
Zręczność : 250
Siła : 200
Registration date : 21/05/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:27 pm

" A więc to choroba płuc ... cóż, wszystko jest w tych czasach możliwe, nawet choroba palca... czemu to wszystko jest takie głupie, i bez sensu " Pomyślał Azhar.Wyciągnął z kieszeni tabliczkę czekolady, po czym odgryzł jej spory kawałek.Bez mrugania, przeżuwając to co miał w ustach, nadal przyglądał się osobom ...
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:29 pm

Przechyliła głowę na bok.
- Pamięć cię nie myli. Mam nadzieję, że "cierpiałam" to właściwe słowo - oczywiście miała tutaj na myśli czas przeszły.
- A ja myślałam, że nie masz już tych ataków - dodała po chwili zerkając na dziwnego mężczyznę. Zauważyła, że ma czekoladę xD
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:35 pm

- Choroba jest okresowa. Atakuje co jakieś dwa, trzy lata. Doszedłem do tego wniosku, bo zazwyczaj umiera się za pierwszym albo drugim razem, ale mi sie jakoś szczęśliwie zawsze udaje. Każdy atak skraca życie o kilka lat.

Przeniósł wzrok na nieznajomego.
- Masz zamiar się tylko tak gapić, Aka? - zapytał, tonem pośrednim między przyjaznym a wrogim.
Powrót do góry Go down
Kayla
Jounin
Kayla


Liczba postów : 260
Wiek : 18
Strój : Czarny strój ninja, maska
Charakter : szczera, ironiczna, sceptyczna, z poczuciem humoru
Znaki charakterystyczne : blizna na twarzy
Kocham : Nasze bloki są zaje*iste!!! :3
Inteligencja : 130 + 24
Zręczność : 140 + 10
Siła : 130 + 12
EXP : 230
Registration date : 20/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:36 pm

Pojawiła się w pozycji siedząco-leżącej na jakimś większym głazie niedaleko Azhara. Przyjrzała się nieznajomemu.

-Karmel, ciastko, CIEKOLADA? Podzieliłbyś się, a nie jak jakiś burak....^.^

Zeskoczyła na ziemię i oparła się o ten sam głaz.

-Dobry wieczór- uśmiechnęła się do Jajka i zerknęła zaniepokojona na Ishero.
Powrót do góry Go down
Azhar
Lider Akatsuki
Azhar


Liczba postów : 17
Skąd : Się biorą pingwiny ?
Wiek : około 24 lat
Strój : Czarny płaszcz Akatsuki, z czerwonymi chmurkami.Nosi także Hakkat.Pod płaszczem, skórzana kamizelka.
Charakter : Charakter Azhara, jest zróżnicowany.Raz jest grzecznym chłopczykiem, raz bezwzględnym zabójcą, który dopełni swej misji ...
Znaki charakterystyczne : Poparzenia, na lewej części ciała.
Kocham : Wanna Be? ... Joke
Inteligencja : 100
Zręczność : 250
Siła : 200
Registration date : 21/05/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:40 pm

Mężczyzna, już miał odpowiadać choremu nieznajomemu, lecz wystraszył go głos niedaleko niego, jakiejś Kobiety.Słysząc jej głos, podskoczył nieco, lecz szybko się opanował, i ugryzł kolejny gryz czekolady.Po przełknięciu, wyszedł z cienia, i podszedł nieco bliżej zbiorowiska.

-Przybyłem aby zbierać informacje, a nie gawędorzyć Oto kage...- odpowiedział, lekko się kłaniając Mężczyźnie.Po chwili spoglądnał na osobę, która go przestraszyła

-Nie, nie dam ... zapracowałem na nią ... - odpowiedział, z beszczelnym usmieszkiem
Powrót do góry Go down
Kayla
Jounin
Kayla


Liczba postów : 260
Wiek : 18
Strój : Czarny strój ninja, maska
Charakter : szczera, ironiczna, sceptyczna, z poczuciem humoru
Znaki charakterystyczne : blizna na twarzy
Kocham : Nasze bloki są zaje*iste!!! :3
Inteligencja : 130 + 24
Zręczność : 140 + 10
Siła : 130 + 12
EXP : 230
Registration date : 20/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:46 pm

Widząc zachowanie Akata, ledwo zdusiła śmiech.

-Nie bój się, nie gryzę....

Słodki uśmieszek.

-....no chyba, że ktoś mi nie chce dać czekolady -.- Wtedy zaczyna się armagedon.

Westchnęła.

-Ale skoro tak na nią pracowałeś, to Ci daruję. Pamiętam co było kilka lat temu, kiedy musiałam wydoić wszystkie okoliczne krowy za kostkę mydła v___________v

Chwilowa poza rozpaczy.

-Tak wpadłam, żeby się rozejrzeć. Żegnam x_X

Zakręciła się i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:48 pm

Nie ma co ukrywać. Zaniepokoiło ją to.
Wiedziała, że została uleczona, ale często miewała bóle.
- Aka? - teraz to przykuło jej uwagę. Skinęła do Kay.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:52 pm

Popatrzył na Kaylę i skinął jej głową, szybko chowając brudny od krwi rękaw za plecy. Gdy zniknęła rozluźnił się.
- Jeszcze tego by mi brakowało, żeby zauważyła... - mruknął. Przypomniał sobie, jak przy poprzednim ataku rozwaliła mu nos - v.v

- Nie zamierzam ucinać sobie z tobą pogawędki. Twoja odpowiedź mi wystarczy.
Wstrzymał oddech i wstał. Zakasłał kilka razy.
Powrót do góry Go down
Azhar
Lider Akatsuki
Azhar


Liczba postów : 17
Skąd : Się biorą pingwiny ?
Wiek : około 24 lat
Strój : Czarny płaszcz Akatsuki, z czerwonymi chmurkami.Nosi także Hakkat.Pod płaszczem, skórzana kamizelka.
Charakter : Charakter Azhara, jest zróżnicowany.Raz jest grzecznym chłopczykiem, raz bezwzględnym zabójcą, który dopełni swej misji ...
Znaki charakterystyczne : Poparzenia, na lewej części ciała.
Kocham : Wanna Be? ... Joke
Inteligencja : 100
Zręczność : 250
Siła : 200
Registration date : 21/05/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeSro Maj 27, 2009 11:56 pm

Azhar, śledził jego każdy ruch,najdrobniejsze skinięcie palcem, mrugnięcie jego oka,nie zamykając przy tym swoich powiek.Pokiwał głową na jego odpowiedź.Cóż,Azhar, miał szacunek do tej osoby.Może to z żalu, tej choroby, a może i co innego, kto by tam wiedział ...

-Jestem tu także aby przekazać wiadomość... Akatsuki powróciło, tyle że w lepszym wydaniu ... - odpowiedział spokojnie, trzymając jedną rękę w kieszeni,a drugą, trzymając czekoladę.Kończąc zdanie, ponownie wgryzł się w kaloryczną bombę ...
Powrót do góry Go down
Aizen
Tercero Espada
Aizen


Liczba postów : 16
Skąd : Z espady
Age : 32
Wiek : 29
Strój : biały strój shinigami taki jaki nosi Aizen
Charakter : Losowy ale teraz Smile
Znaki charakterystyczne : okulary czasami bez
Inteligencja : 220
Zręczność : 200
Siła : 200
EXP : co to XD
Registration date : 18/05/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 12:04 am

spacerował sobie po krypcie i zobaczył tłum ludzi
-o może tu coś będzie .powiedział po czym się ukrył
usiadł sobie w miejscu ciemnym i przyglądał się
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 12:05 am

- Pieprzenie ^.^ - zareagowała tak na wypowiedź Aka.
Mrugnęła.
- Muszę coś zrobić. Poradzisz sobie, prawda, Otokage-sama? - z grzeczności poczekała na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Azhar
Lider Akatsuki
Azhar


Liczba postów : 17
Skąd : Się biorą pingwiny ?
Wiek : około 24 lat
Strój : Czarny płaszcz Akatsuki, z czerwonymi chmurkami.Nosi także Hakkat.Pod płaszczem, skórzana kamizelka.
Charakter : Charakter Azhara, jest zróżnicowany.Raz jest grzecznym chłopczykiem, raz bezwzględnym zabójcą, który dopełni swej misji ...
Znaki charakterystyczne : Poparzenia, na lewej części ciała.
Kocham : Wanna Be? ... Joke
Inteligencja : 100
Zręczność : 250
Siła : 200
Registration date : 21/05/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 12:06 am

Po przełknięciu kolejnego gryza,Spoglądnął w zrujnowany sufit krypty.Spodobało mu się to miejsce.Po chwili spoglądnął na mężczyznę i dziewczynę

-Do następnego ... - odpowiedział z uśmiechem, szczerząc przy tym ząbki, po czym spokojnie wyszedł z krypty


[zt]
Powrót do góry Go down
Aizen
Tercero Espada
Aizen


Liczba postów : 16
Skąd : Z espady
Age : 32
Wiek : 29
Strój : biały strój shinigami taki jaki nosi Aizen
Charakter : Losowy ale teraz Smile
Znaki charakterystyczne : okulary czasami bez
Inteligencja : 220
Zręczność : 200
Siła : 200
EXP : co to XD
Registration date : 18/05/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 12:10 am

-heh chyba nic się nie stanie, czas na zamieszanie-
po czym wystawił ręke i celował w sufit
-zaklęcie destrukcyjne nr #31 - Shukkahou.wypowiedział
po chwili czerwona kula ognia poleciała w sufit robiąc buum i sufit zaczął się zawalać na łby ludziom
-heh sayonara.powiedział i wyszedł z krypty

z/t
Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 12:19 am

- Daj spokój, jeszcze trochę się pomęczę na tym świecie ^.^.
Śmignął i złapał Aiko, zanim coś spadło jej na głowę. Postawił ją na ziemi dopiero na zewnątrz.
- Nieodpowiedzialne dupki...
- Dobrej nocy.
Skinął głową i zniknął.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 12:21 am

Gdy postawił ją na ziemię, nawet nie wiedziała co się stało. Słyszała jedynie huk.
- Snów o_O - powiedziała nieco zdezorientowana niepewna w swej sytuacji.
Odeszła.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Sponsored content





Hol w krypcie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hol w krypcie   Hol w krypcie - Page 5 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hol w krypcie
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Tereny wolne :: Podziemna krypta-
Skocz do: