Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dolina

Go down 
+19
Koyuki
Tora
Yunzoo
Neigel
Rukia
Khaine
Żniwiarz
Shikyo Kurushimi
Asano Aiko
Sasuke Uchiha
Akira
Kor'io Wanila
Shion
Okami
In'nari Rode
Hanabi
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Sara
Raven
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 5:40 pm

- Aiko? - spojrzała w górę. Na razie nie były sobie przedstawione, więc nie chciała zadawać pytań. Opuściła głowę.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 5:41 pm

- Okami ^_^' Daruj sobie - nie była w humorze do gadania, a tym bardziej do kłótni - Wiem, że ty też co knujesz... Tylko nie wiem co.
Spojrzała w dół, na Hanabi i nieznajomą.
- Niewiele więcej niż wy Wink - puściła jej oko, nadal nie uśmiechając się.
- Tak, Aiko to ja. Miło mi - przedstawiła się nieznajomej.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 5:43 pm

- Ich możesz okłamywać ile zechcesz, mnie nei oszukasz i dobrze o tym wiesz ^^ Przy okazji przekarz Lokiemu żeby trzymał swoich żniwiarzy na smyczy, bo mu sie skorumpowali.

Otrząsnołem sie wreszcie ze zmartwienia * Hmm... w sumie moznaby wykorzystać Aiko do dostania sie do podziemia... * Przyglądam sie uważnie Ajko :>
Powrót do góry Go down
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 5:49 pm

Przez parę dobrych minut utkwiła wzrokiem w lekko poruszanej trawie. Przewertowała wzrokiem Księgę, którą dobrze pamiętała, o którą toczyła sie kłótnia z Isoshi'm. Jej najbardziej zaufana lektura, to z niej dowiedziała się wszystkiego o mocach Quincy i ich modyfikacji...
- Okami, mogłabym na słówko? - wstała i odeszła parę kroków.
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 5:50 pm

Przypatrywała się jakże kulturalnej konwersacji Aiko-Okami.
- Tak, Tora. Mnie również miło.
Po tych słowach wstała.
- Dowidzenia - nie chciała się wtrącać w nie swoje sprawy. Zniknęła
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 5:52 pm

- Nic na mnie nie masz. Nie widziałeś mnie ze Żniwiarzami, więc nie masz dowodów. A przy okazji; ja się z Lokim nie widuje ^.^
- Pa, Tora - pożegnała dziewczynę.
Zeskoczyła na ziemie układając dłonie na biodrach.
- Co on kombinuje...?
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 5:54 pm

- Niespecjalnie mi zależy na tym żeby coś na Ciebie mieć Laughing ważne tylko to że o tym wiem.

Ide za Hanką - Jasne ^^
Powrót do góry Go down
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 6:02 pm

- Więc... Tylko ty będziesz o tym wiedział i nikt, absolutnie nikt nie może o tym wiedzieć poza mną, tobą i resztą Quincy. Wprowadzam cię w sprawy, w które nie powinnam cię wprowadzić, uch... - westchnęła.
- Mam dwie księgi. W jednej podejrzewam, że nic nie znajdziemy, ale drugiej jeszcze nie czytałam... choć powinnam, genialny ze mnie mistrz ^.^ Dobra, jeśli chcesz mogę ci to pokazać... - zerknęła na Aiko. Nie podejrzewała jej o nic, ale bała się, że Aiko może być w to "przypadkiem" wmieszana.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 6:09 pm

Odeszła kilka kroków, aby nie pomyśleli, że podsłuchuje. Nie była osobą, która by to robiła i udając, że tego nie robi xD
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 6:15 pm

- Jeśli jest opcja żebyśmy z tego skorzystali i żebym nei musiał przeglądać tych sekretnych ksiąg to by było idealnie... Nie chce na siłe okradać quincy z ich tajemnic...
Mówie cicho żeby Ajko nie słyszała xP
Powrót do góry Go down
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 6:22 pm

- To nie będzie tak, że będziesz nas okradał z naszych tajemnic. Zrobimy tak: - zaczęła. - Mogłabym przeszukać tą drugą księgę bez twojej pomocy, a wtedy bym ci tylko powiedziała czy cos znalazłam czy nie. - skończyła dostatecznie cicho, żeby Okami tylko ja usłyszał.
Nagle cos ją olśniło.
- Fioreee.. Podejdź no tu na chwilę. - Fiore w podskokach podszedł do dziewczyny.
Wyszeptali cos sobie na uszy.
- M, jest jeszcze jedno... - spojrzała na Aiko. - Ostatnio Fiore przyniósł mi to.
Pokazała Okami'emu dosyć podniszczony dziennik. Otworzyła dziennik na stronie io podsunęła chłopakowi.
- Przeczytaj to, może być ważne Wink Mam tylko to... - nadal mówiła szeptem.

"Uciekłem, nie miałem siły. Uratowała mnie jakaś dziewczyna. Jestem jej za to wdzięczny. Wreszcie mogę się wyrwać.[tutaj tekst był tak zamazany, że nic nie było można odczytać]On tego nie rozumie. Nie chce mnie słuchać, więc stworzyłem te imitacje. Są lepsze, a zarazem gorsze. On powinien być mi za to wdzięczny."
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 6:25 pm

Odchodziła dalej i dalej, spacerując pmiędzy drzewami. Od czasu do czasu spojrzała na Hanę i Okamiego, bo zaczynało jej się nudzić. Jednak wyglądała na przemęczoną. Rozmyślała nad wczorajszym dniem i o swoich słowach.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 6:29 pm

- To by było najlepsze wyjście. Nie chce wchodzić w Twoje sprawy z buciorami Wink - Uśmiecham sie z ulgą.

Biore dziennik i czytam to co mi pokazała, odwracam go żeby spojzeć na okładke, tył, i pierwszą strone, szukam osoby do której należał. - Żadnych śladów po autorze? Możliwe że autro był pod wpływem imitacji, a nie sma je stworzył... Wymienia tu jakieś 3 nieznane osoby... Czy moge przeczytać ten dziennik cały?
Powrót do góry Go down
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 6:34 pm

- Jasne, ale oddaj mi go jakbyś mógł najszybciej ^.^ Własnie pracuje nad jego rozszyfrowaniem Wink - pokiwała głowa i uśmiechnęła sie lekko, patrząc czasami na Aiko.
- Teraz to już zaczynam cos podejrzewać... Ale wiesz? Moim zdaniem wymiena 2 osoby. Tą dziewczynę i "jego", tak sądzę. Przeczytałam ten fragment ze 4 razy, a dziennik do połowy. Tak szczerze, to niczego ciekawszego nie widziałam poza tym fragmentem. - wsadziła ręce do kieszeni spodni.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 6:37 pm

Usiadła pod jednym z drzew xD
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 6:42 pm

- Powodzenia w rozszyfrowywaniu Wink - przekartkowuje go tylko licząc że zobacze coś przykuwającego wzrok, potem go oddaje.

- Według mnie Loki nie byłby zbyt szczęśliwy z powodu imitacji artefaktów... pozatym nie można wykluczyć możliwości 3 osób Wink

- Spotkanie z Lokim może być bardzo ... ciężkie. - spojżałem Jej w oczy - Jeśli nie czujesz sie na siłach to daj mi znać, przecierz koniec końców moge sam coś wykomancypować żeby sie tam dostać, nie? Wink
Powrót do góry Go down
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 6:48 pm

- Nie wiem, możesz to wziąć. - oddała mu dziennik z lekkim usmiechem na ustach.
- Od kilku dni nie czuje się na siłach i próbuje sie czymś zająć. Jednak smierć kogoś ważnego nie jest aż tak łatwa Wink - spojrzała w ziemię.
- Jeśli cos odkryjesz, daj mi znać. Z chęcią pójde z wami... tam ^.^ Żniwiarze nie są przyjaciółmi Quincy, obojętnie co by robili. - dokończyła szeptem i poprawiła pasek torby.
- No, na mnie czas. Do zobaczenia - zaczęła odchodzić. - I powodzenia Okami Wink
Fiore podbiegł do niej i oboje zniknęli w kłębie dymu.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 6:50 pm

Wstała, otrzepała się. Chciała sobie iść, gdzy zobaczyła, że Hana odchodzi. Nie chciała zostawać tu z Okamim.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 6:58 pm

Schowałem dziennik do kieszeni i przez dłuższą chwile stałem w rękoma w kieszeni.

- Nie uciekasz? Nietypowe...
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:03 pm

Zatrzymała się, ale nie odwróciła.
- Czemu miałabym to robić, huh? - zapytała.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:04 pm

Wzruszam ramionami - Zazwyczaj to robisz jak jestem w poblizu. Niedługo jednak nie bedziesz miała dokąd uciec, bo zjawie sie w miejscu, do którego uciekasz Smile
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:08 pm

- Słucham? Ja nigdzie nie uciekam o_O A szczególnie przed tobą. Po prostu wolę cię unikać... - założyła ręce do tyłu - Tak, dostanie się do Podziemia jest tak proste, jak do wioski, z którą toczy się wojne. Nie, włściwie to jest prostsze... - mruknęła.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:12 pm

- Rób co uważasz... Osobiście preferuje powiedzieć komuś wprost co do niego mam. Widze że Ty preferujesz kryć to w sobie. Twój wybór.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:14 pm

Odwróciła się.
- A więc powiesz, co do mnie masz. Chcę wiedzieć, co takiego we mnie ci nie pasuje :>
- To mój wybór, co chcę robić. Ty odszedłeś, nie ja.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:19 pm

- To samo co Tobie we mnie. Nie tylko ja odszedłem.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:21 pm

- Wybacz, nie zostawiłam wioski, kiedy najbardziej mnie potrzebowała. Nadal tu jestem.
- A to, że uważasz, że jestem po stronie Żniwiarzy, nie jest moją winą... To był przypadek....
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:23 pm

- Przypadek... o tak, napewno Smile przez przypadek stanełaś po ich stronie, przez przypadek jesteś teraz potencjalnym wrogiem i oczywiście, nie mogłaś im zwyczajnie odmówić, czy też od nich zwiać Laughing

- Aiko, czy Ty wogle wiesz czemu byłem Hokage?
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:25 pm

- W skrócie? Tak ^^ Z jednego, małego powodu...
Ruszyła powoli w jego stronę, wciąż wyglądającą na smutną.
- Nie, skąd mam wiedzieć?
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:29 pm

- Twoj wybór, nie mam nad Tobą żadnej władzy ^^ pozatym to przecierz nic złego stanąć po stronie "boga" chaosu, nie? Wink

- Poza mną wie o tym tylko jedna osoba i to sie nie zmieni. Wiedz tylko że z tego samego powodu musiałem odejść i mimo że bym chciał, to aktualnie nie mam jak wrócić na stanowisko Hokage.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:32 pm

- Nie... "W szczególności, że nie robią praktycznie nic złego...
- Pewnie, że nie wrócisz. Zdrajcy nie mają nawet prawa pojawiać się w wiosce. Już ja tego dopilnuje... - zbliżała się co raz bardziej.
- Ale pamiętaj, żej jestem jedną z niewielu osób, które wiedząc coś więcej na temat Żniwiarzy.


Ostatnio zmieniony przez Asano Aiko dnia Nie Mar 29, 2009 7:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:33 pm

- Z kim przystajesz, taka sie stajesz. Spójż na siebie i na swoje myśli.

- Sugerujesz że nie mam wstępu do Konohy? Nie rozśmieszaj mnie mryellow

Stoje spokojnie.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:37 pm

- Tak, zostanę Żniwiarzem i odetnę ci głowę kosą ==" Proszę...
- A jak myślisz? Sądzisz, że ktoś cię wpuści po tym? - zatrzymała się w odległości 2 metrów od Okamiego. Patrzy mu w oczy.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:39 pm

- Nie wiem, zwisa mi to. - wzruszam ramionami - Zabawne tylko że ledwo Loki wyciągnoł macki na nasz świat, a już najsłabsze umysły do Niego dołączyły... nie trzeba być nader bystrym żeby sie uśmiać ^^

- Dokładnie tak sądze Smile i sama to zobaczysz...
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:43 pm

- Jeśli sugerujesz, że poszłam tam po siłę, to się grubo mylisz. Wolę zginąc jako słaba kobieta w walce z tobą niż wygrać z mocą od Żniwiarzy.
- Przychodź, wiedz tylko, że nie spodoba się to władzą Konohy :/

[Konoha ma jakieś władze? rotfl Tylko ja tu wchodzę xD]
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:46 pm

( mnie nie pytaj Wink )

- Zakładając oczywiście że pokonałabyś mnei z mocą żniwiarzy ... Rolling Eyes w co jakoś dziwnie wątpie.

- Pożyjemy, zobaczymy. Sayo, mam troche roboty Wink - znikam bezszelestnie ^^
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:49 pm

- Zwisa mi to ^^
Odwróciła się i wymaszerowała gdzieś dalej nadal ze smutną miną.

<z/t>
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 9:55 pm

Pojawiła się na jednym z drzew. Siedziała, a plecy miała oparte o pień. Jedną nogę miała zgiętą, a druga zwisała jej swobodnie. Wyciągnęła z kieszeni jabłuszko i zaczyna je wcinać ;]


[Jak coś to ja zw - poszłam się umyć]
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 10:21 pm

Skończyła zjadać jabłko. Wyrzuciła ogryzkę.
- Mówiłam, że tu nudno ==" - wzruszyla ramionami. Postanowiła jeszcze poczekać.
Powrót do góry Go down
Kor'io Wanila
Porucznik VI dywizji
Kor'io Wanila


Liczba postów : 257
Wiek : zapewniam ze pełnoletnia
Charakter : Sadystka? Maniaczka? Nic z tych rzeczy - optymistka Smile
Znaki charakterystyczne : Slinka jej cieknie na widok truskawek
Inteligencja : 154
Zręczność : 160
Siła : 110
EXP : 120 x]
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 10:49 pm

Przechadzała się, rozmyślając nad czymś. W końcu poczuła się trochę zmęczona, więc przysiadła na jakimś zboczu i wpatrzyła się w niebo.
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 10:51 pm

Usłyszała lekki szelest. Spojrzała w dół, rozejrzała się po okolicy. Zauważyła dziewczynę, która nie wydawała się jej być człowiekiem o_O Przyglądała się jej.
Powrót do góry Go down
Kor'io Wanila
Porucznik VI dywizji
Kor'io Wanila


Liczba postów : 257
Wiek : zapewniam ze pełnoletnia
Charakter : Sadystka? Maniaczka? Nic z tych rzeczy - optymistka Smile
Znaki charakterystyczne : Slinka jej cieknie na widok truskawek
Inteligencja : 154
Zręczność : 160
Siła : 110
EXP : 120 x]
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 10:57 pm

Poczuła na karku czyjeś spojrzenie. Odwróciła się i zauważyła ze nie jest sama w okolicy.
- Ohayo ^^
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 10:58 pm

- Hayo, hayo - przywitała się, nie zeskakując z drzewa - Ahoj, Tora jestem! - krzyknęła.
Powrót do góry Go down
Kor'io Wanila
Porucznik VI dywizji
Kor'io Wanila


Liczba postów : 257
Wiek : zapewniam ze pełnoletnia
Charakter : Sadystka? Maniaczka? Nic z tych rzeczy - optymistka Smile
Znaki charakterystyczne : Slinka jej cieknie na widok truskawek
Inteligencja : 154
Zręczność : 160
Siła : 110
EXP : 120 x]
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 11:04 pm

Zaszkował ją wieczorny entuzjazm.
- Hejo, jam Wanilka. Ty zawsze wieczorem taka rozentuzjonowana? - zapytała kładąc na plecach, by dobrze widzieć jednocześnie niebo i swoją rozmówczynię.
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 11:09 pm

- Tooooooraaaaa - przeciągnęła z pogodną miną.
- I nie tylko wieczorem ;d - podciągnęła jedną nogę dalej utrzymując kontakt wzrokowy z Wanilą.
- Kim jesteś? o_O
Powrót do góry Go down
Kor'io Wanila
Porucznik VI dywizji
Kor'io Wanila


Liczba postów : 257
Wiek : zapewniam ze pełnoletnia
Charakter : Sadystka? Maniaczka? Nic z tych rzeczy - optymistka Smile
Znaki charakterystyczne : Slinka jej cieknie na widok truskawek
Inteligencja : 154
Zręczność : 160
Siła : 110
EXP : 120 x]
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 11:20 pm

- Kim jestem? - powtórzyła zbita z tropu - A o to ci chodzi.... tym na kogo wyglądam, czyli shinigami.
Uśmiechnęła się szeroko, choc było w tym uśmiechu coś smutnego.
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 11:23 pm

Zeskoczyła z drzewa stojąc tuż przed nią.
- Czeeeeeeeeść ;] - pomachała jej przed twarzą - Na Tore czas ;] Późno już - uśmiechnęła się szeroko i znikła.
Powrót do góry Go down
Kor'io Wanila
Porucznik VI dywizji
Kor'io Wanila


Liczba postów : 257
Wiek : zapewniam ze pełnoletnia
Charakter : Sadystka? Maniaczka? Nic z tych rzeczy - optymistka Smile
Znaki charakterystyczne : Slinka jej cieknie na widok truskawek
Inteligencja : 154
Zręczność : 160
Siła : 110
EXP : 120 x]
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 11:26 pm

- Ty chyba znasz mój język normlanie - mruknęła, gdy została już sama.
Poleżała jeszcze chwilę wpatrując sie w gwiazdy, po czym sama zniknęła.
Powrót do góry Go down
Koyuki
Shinigami
Koyuki


Liczba postów : 248
Wiek : Wygląda na około 18-19... Na prawdę ma 119 ;d
Strój : Bura Sukienka, Trzy kwiaty we włosach, często ma ze sobą wachlarz.[Avatar ;d]Niezależnie od stroju ma przy sobie Zanpakuto
Charakter : Popier.... Ekhem xd Spontaniczna, zazwyczaj wesoła oraz bardzo samowolna ;]
Znaki charakterystyczne : Trzy kwiaty we włosach Wink
Kocham : Mój wachlarz? x.x'
Inteligencja : 100
Zręczność : 100
Siła : 100
EXP : 0/0
Registration date : 25/02/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimePią Kwi 10, 2009 2:18 pm

Przechadzała się po dolinie wolnym krokiem. Spoglądając w niebo z założonymi rękoma za głowę rozmyślała xd

Ulotniła sie ;d
Powrót do góry Go down
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeSob Kwi 11, 2009 9:23 pm

Pojawiła się nieopodal jakiegos drzewa. Gibała się lekko na boki, jakby była pijana. No cóż, pozory mylą...
Szła jeszcze trochę, ale w końcu nie wytrzymała i usiadła na trawie. Ból w głowie był okropny... wręcz nie do zniesienia. Pulsował jak rozszalały.
Powrót do góry Go down
In'nari Rode
Podróżnik //agent Podziemia
In'nari Rode


Liczba postów : 414
Wiek : 3 latka starszy od braciszka ;]
Charakter : beztroski, wolny elektron
Znaki charakterystyczne : tatuaż klanowy na lewym przedramieniu
Kocham : po prostu wolność i powiew morskiego wiatru... w jej włosach...
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 100
Registration date : 25/01/2009

Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitimeSob Kwi 11, 2009 9:32 pm

Jakiś kawałek stąd zauważył Hanabi i szybko ją dogonił. Przykucnął naprzeciwko niej.
- Hej, co się stało? - zapytał prawie szeptem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dolina - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 7 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dolina
Powrót do góry 
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Tereny wolne :: Dolina Aniołów-
Skocz do: