Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dolina

Go down 
+19
Koyuki
Tora
Yunzoo
Neigel
Rukia
Khaine
Żniwiarz
Shikyo Kurushimi
Asano Aiko
Sasuke Uchiha
Akira
Kor'io Wanila
Shion
Okami
In'nari Rode
Hanabi
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Sara
Raven
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Kor'io Wanila
Porucznik VI dywizji
Kor'io Wanila


Liczba postów : 257
Wiek : zapewniam ze pełnoletnia
Charakter : Sadystka? Maniaczka? Nic z tych rzeczy - optymistka Smile
Znaki charakterystyczne : Slinka jej cieknie na widok truskawek
Inteligencja : 154
Zręczność : 160
Siła : 110
EXP : 120 x]
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSro Lut 25, 2009 2:13 am

- U mnie jak najbardziej wszytko w porządku - uśmiechnęła sie szpanersko, chowając niesforny kosmyk włosów za ucho.

- Nie wiem czy mi uwierzysz jak ci powiem skąd pochodze XD
Przyjrzała się bliżej Shikyo
- Ale ty musisz być z Oto patrzac na twój ochraniacz.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSro Lut 25, 2009 2:18 am

Poprawiła opaskę na czoło, którą miała przywiązaną przy okolicy łydki - Konoha ^^
- To naturalny kolor XD Wiem, dziwny...
- No nie wiem czy tak wszystko w porządku... - uśmiała się
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Shikyo Kurushimi
Chuunin
Shikyo Kurushimi


Liczba postów : 25
Wiek : 17
Charakter : Ma swoje zdanie... Nie zawsze je wyraża.
Znaki charakterystyczne : Długie blond włosy, niebieskie oczy i dziwne imię. ; ]
Kocham : pÓmidor? o.O
Inteligencja : 110
Zręczność : 100
Siła : 90
EXP : ziroł xd
Registration date : 25/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSro Lut 25, 2009 2:23 am

-Aha. ; ] Uwierzę, uwierzę. ; ] Zobaczysz jak mi powiesz.
-Tak, zgadza się, jestem z Oto. ^^ - poprawiła ochraniacz umiejscowiony na pasie od miecza, który był umiejscowiony na jej plecach w mocowaniu. xd
-Konoha... ładny krajobrazy tam macie. ^^
-Naturalny? Niezwykły... Bardzo ładny. ; ]
Powrót do góry Go down
Kor'io Wanila
Porucznik VI dywizji
Kor'io Wanila


Liczba postów : 257
Wiek : zapewniam ze pełnoletnia
Charakter : Sadystka? Maniaczka? Nic z tych rzeczy - optymistka Smile
Znaki charakterystyczne : Slinka jej cieknie na widok truskawek
Inteligencja : 154
Zręczność : 160
Siła : 110
EXP : 120 x]
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSro Lut 25, 2009 2:28 am

- Co ja poradzę, ze jak przez dłuższy czas nie zjem truskawki to świruje? - wzruszyła ramionami.

- No dobra, ale pamietaj ze ostrzegałam. Jestem trupem, a konkretniej mówiąc shinigami, czyli pochodze z Seireitei - Wyszczerzyła się <zupełnie jak Black Star kiedy mu odbija>
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSro Lut 25, 2009 2:33 am

(Aha xD)
- Piękne ^^ Dziura zabita dechami ;] Bo drzew od cholery u jeszcze więcej xD - wzruszyła ramionami
- Śliczny - dodała po chwili - Taki oryginalny, że aż straszny mryellow - nie obawiała się już o losy zwierzęcia, bo najwidoczniej nawet ze złamanym skrzydłem radziło sobie świetnie
Zaczęła wystukiwać rytm dłonią o kolano - tez bym zjadła deser z truskawkami... Może dziewczęta ruszymy swoje dupska i pójdziemy coś zjeść? - zapytała ochoczo
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Shikyo Kurushimi
Chuunin
Shikyo Kurushimi


Liczba postów : 25
Wiek : 17
Charakter : Ma swoje zdanie... Nie zawsze je wyraża.
Znaki charakterystyczne : Długie blond włosy, niebieskie oczy i dziwne imię. ; ]
Kocham : pÓmidor? o.O
Inteligencja : 110
Zręczność : 100
Siła : 90
EXP : ziroł xd
Registration date : 25/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSro Lut 25, 2009 2:37 am

Spojrzała na Wanile.
-Zawsze wiedziałam, że życie nie kończy się na śmierci... - powiedziała pochwalając siebie w duchu. xD
-A te szinigamy... co robią? - spytała się jej, z ciekawości.

-Zjeść? Z chęcią. ; ] A truskawki? Teeeż lubię. ; D Możemy się ruszyć. xD
Powrót do góry Go down
Kor'io Wanila
Porucznik VI dywizji
Kor'io Wanila


Liczba postów : 257
Wiek : zapewniam ze pełnoletnia
Charakter : Sadystka? Maniaczka? Nic z tych rzeczy - optymistka Smile
Znaki charakterystyczne : Slinka jej cieknie na widok truskawek
Inteligencja : 154
Zręczność : 160
Siła : 110
EXP : 120 x]
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSro Lut 25, 2009 2:41 am

- Wybaczcie obowiązki wzywają. Wyjaśnie przy innej okazji, Shikyo. Ja ne.
Zniknęła.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSro Lut 25, 2009 2:44 am

- Pa Wanilka... - pomachała jej.
- Więc w drogę! mryellow - podniosła się ruszając w stronę baru. Pociągnęła za sobą Shikyo.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Shikyo Kurushimi
Chuunin
Shikyo Kurushimi


Liczba postów : 25
Wiek : 17
Charakter : Ma swoje zdanie... Nie zawsze je wyraża.
Znaki charakterystyczne : Długie blond włosy, niebieskie oczy i dziwne imię. ; ]
Kocham : pÓmidor? o.O
Inteligencja : 110
Zręczność : 100
Siła : 90
EXP : ziroł xd
Registration date : 25/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSro Lut 25, 2009 2:48 am

-Papa. ^^ - powiedziała jej na do widzenia i pomachała.
-Oh! - gwałtownie ruszyła w stronę baru ruszając za Aiko. xd
Znikła razem z nią.
Powrót do góry Go down
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 10:33 pm

Tym razem przyszło sobie tylko trzech. Ter, Rance oraz Lo'Ravi usadzili się wygodnie na jakichś przewalonych pniach. Rance poprawił opaskę na oczach.
- Co to było, to wczoraj? - zakpił z Tera, targając przy tym swe krwiście czerwone włosy - Musiałeś znikać? Co ty tu odstawiałeś, melodramat czy sztukę romantyczną? Wink
- Milcz - warknął Ter, nawet nie unosząc na ślepego wzroku - Doskonale wiesz, że musiałem wracać. To było bezpośrednie wezwanie od mistrza... prawie rozerwał mi płuca.
Zaklął jeszcze na koniec szpetnie.

Lo'Ravi podniósł się, oparł kosę na ramieniu. Zerknął na jej ostrze, w której migotały śnieżno białe płomienie.
- Dziś jest dobrze - podzielił się z towarzyszami spostrzeżeniem - Wciąż są białe.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 10:41 pm

Pojawiła się podparta o katanę.
- To jak? Dziś na poważnie? - tym razem zamiast kruka na ramieniu miała kotka.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Khaine
Jounin // agent Podziemia
Khaine


Liczba postów : 402
Wiek : 19
Charakter : Obojętny
Znaki charakterystyczne : To co na Avku (czerwone oczy czerwone włosy Znaki bandaże itd.)
Kocham : Lokiego Jako Ojca
Inteligencja : 100
Zręczność : 150
Siła : 150
EXP : 170 Patrzcie i nie płaczcie xD
Registration date : 26/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 10:44 pm

Przyszedł powolnym krokiem gdy zauważył Żniwiarzy Pomachał im
-Siemaaa xD dzisiaj też chcecie Sake >?< Very Happy
Wymusił uśmiech ;d
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 10:46 pm

Pojawiłam się oczywiście jako Shinigami
-Bzuiiim Xd
Powiedziałam wesoło podchodząc do Aiko.
Powrót do góry Go down
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 10:52 pm

Ter uniósł wzrok na Aiko. Otarł usta wierzchem dłoni, przyglądał jej się z dziwnym opanowaniem.
- Jesteś cała w ranach i jeszcze sama do mnie przychodzisz? Zdaje się, że mam dziś szczęście - uśmiechnął się niewesoło.
Przy jej szyi pojawiło się ostrze kosy, trzymanej przez niego. Pojawiła się zaledwie ułamek sekundy wcześniej.

- O ludu, ile... ludu - skomentował Lo'Ravi - Rance, żałuj, że tego nie widzisz Wink.
- Milcz chamie... nie wytykaj mi tego.
Obaj wyszczerzyli się i stanęli obok siebie, wsparci plecami.
- Jest kogo rozwalić ;]
Stali w jednym miejscu rozdzielając Tera i Aiko z Khaine'm i Rukią.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 10:55 pm

Z uśmiechem na twarzy kopnęła go w krocze. Kucnęła i ścięła go z nóg podkładając mu haka. Zaraz potem powstała z diabelskim uśmiechem. Widać, że nie była sobą.
- Jestem Kunoichi, jestem wojowniczką - powtórzyła przed walką - Wy sie zajmijcie nimi.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 11:04 pm

Spojrzałam na dwóch Żniwiarzy
-No to co ?? Powalczymy troszkę?
Powiedziałam miłym tonem patrząc na nich.
Powrót do góry Go down
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 11:12 pm

Lo'Ravi uśmiechnął się, dostrzegając entuzjazm Rukii.
- Rance, posiedź sobie tutaj i poczekaj aż rudy się obudzi ;] - zwrócił się do kumpla, klepiąc go po ramieniu - Ja tymczasem nieco się zabawię... rotfl
- Ale, pamiętaj o granicy... - odezwał się do niego Rance.
- Tak, tak... idiotą nie jestem Wink.

Lo'Ravi podszedł do Rukii.
- No, to kto zaczyna? Wink

Ter Kopnął Aiko w nogę, kiedy ta pierwsza chciała go kopnąć, przeskoczył nad jej nogami. Wyglądał przy tym, jakby bawił się z natrętną kuzynką.
- Daj sobie spokój Rolling Eyes, wyglądam ci na gościa, któremu można podstawić haka? =.=
Wyprowadził leniwym ruchem szybci cios drążkiem kosy w jej brzuch. Obrócił się i nadgarstkiem uderzył ją w kark. Gdy upadła na ziemi, trącił ją nogą i przekręcił tak, że leżała na plecach. Zatrzymał czubek kosy przy jej klatce piersiowej.
- Jeśli w tym momencie nie oddasz mi kruka, nie będziesz więcej miała okazji - powiedział spokojnie.
Jedną rękę wsadził do kieszeni spodni.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 11:17 pm

Wyciągnęła kunai i przebiła sobie serce. Zniknęła.
Po chwili zorientował się, że ktoś stoi za jego plecami, smiejąc sie po cichu.
- Dzisiaj nie pogadamy, dobrze? No może troszkę... Dzisiaj dostarczę Ci trochę rozrywki, Ter... Bo jestem kunoichi. Nie boję się ranić - w międzyczasie przykleiła do jego pleców kartę wybuchową. Używając techniki shunshin zniknęła i pojawiła sie kilka metrów dalej, machając mu.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 11:21 pm

-Jesteś pewien że nie jesteś idiotą? Zagadnęłam Lo`Rawiego i Uśmiechnęłam się wyciągając Zana
-Czekam na Twój ruch
powiedziałam z nieco poważniejszą mina niż zawsze.
Powrót do góry Go down
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 11:29 pm

- Wcale nie interesują mnie rozmowy z tobą Rolling Eyes - westchnął.
Kartka na jego plecach wybuchła, ale nie w naturalny sposób lecz białymi płomieniami. NA Żniwiarzu nie zrobiło to najmniejszego wrażenia.
- Widzę, że wreszcie się nauczyłaś. I bardzo dobrze. To będzie wyrównana walka.
Strzepał kuch z ramienia. Wokół Aiko pojawiło się pięć klonów Tera, a jej przez moment zaczęło kręcić się w głowie. Gdy przestało, nie miała pojęcia, który był prawdziwy.
- Najpierw jednak, mnie znajdź Wink

Lo'Ravi wyszczerzył ząbki, poprawił opaskę na jednym oku.
- No... może czasem jestem ^^. Ale nie żeby to było coś złego Wink.
Zniknął. Poruszał się tak szybko, że był niemal niewidoczny. Jego ataki kosą w Rukię, były równie szybkie.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 11:33 pm

- Umhyhy - podeśmiała się - Wyrównana? Spójrz na moje ciało, spójrz na mnie ; ] - powtórzyła śmiech - Ty to nazywasz wyrównana walką?
Użyła Kagebunshina i również stworzyła pięć klonów. Każda Aiko wybrała jednego Tera.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 11:38 pm

"Zapowiada się ciekawie" Pomyślałam obserwując dokładnie ruchy Lo`Raviego. Obserwowałam również jego kosę blokując jego ciosy.
-Kosa
Mruknęłam wciąż blokując ciosy.
Powrót do góry Go down
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 11:44 pm

- Bardziej wyrównana, niż myślisz - mruknął.
"Tery" przyglądały się klonom. Blokowali wszystkie ataki, ale wyglądali tak, jakby ruchy ich rąk, trzymających kosy, były zupełnie niezależne od umysłu. Stali niczym posągi, senni i znużeni, śmiertelnie skuteczni w obronie.
- Bardziej się postaraj. To są omeny, nie ja. - powiedzieli wszyscy na raz.

Lo'Ravi nie przerwał ataków ani na moment. W pewnym momencie jego ruchy stały się jeszcze szybsze.
- No kosa, i co? - wyszczerzył się - Ty też masz, prawda? Wink
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 11:50 pm

- Niby pod jakim względem, co? Dzień po ataku Wala uciekłam ze szpitala, moje rany się nie zagoiły. Jestem cała w bandażach. Wytłumacz mi to - nie mogąc patrzeć na swoje klony 'ofermy' chciała je jakoś wykorzystać. Kiedy one atakowały klony Żniwiarza ta, zachodziła je od tyłu i zadawała śmiertelne cięcia. Został tylko jeden.
- Mam Cię ^^ - jej klony znikły. Wykonała kolejne dwa, które pojawiły sie w powietrzu niezauważalne. Zamieniają się w dwa duże shurikeny, które jak spadały, to dziewczyna je chwyciła. Wymierzyła w Żniwiarza, lecz chybiła o_O Wykorzystując jego nieuwagę klony odmieniaja sie i rzucają w niego po 4 shurikeny każdy. Aiko biegnie z kataną zadając mu tylko niewielką rankę kolo szyi, rozrywając płaszcz.
- A to co? - spojrzała na dziwny przedmiot uwieszony na szyi.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimePią Lut 27, 2009 11:54 pm

-No tak to prawda, dzięki temu łatwiej mi wiedzieć skąd nadejdzie Twój atak i jak sie przed tym bronic. Ale skąd to wiesz przecież nie za wiele osób nawet z mego otoczenia o tym wie.??
Zapytałam blokując jedno z cięższych ataków. Jednak tym razem nie pozostałam dłużna i role się odmieniły to aj zaczęłam go atakować. Próbowałam różnych cięć, z góry, z boku, z doły a nawet naskakując.
Powrót do góry Go down
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 12:05 am

Uchylił się przed shurikenami i cięciem Aiko bez zbędnych problemów.
- Nie mam obowiązku ci odpowiadać. Walka jest wyrównana i tyle.
Zorientował się, że zauważyła jego amulet. Stanął prosto, zdjął go z szyi i zaczął się nim bawić.
- Podoba ci się? Zwłaszcza te płomienie, co? Wink
Wskazał białe płomienie, które odbijały się w szkiełku na środku klejnotu.
- To takie nasze osobiste artefakty.

Lo'Ravi uchylał się i blokował następujące ataki Rukii. Potem skontrował skutecznie. Walka była wyrównana.
- Ależ to proste. Widać to po sposobie w jaki unikasz moich ataków Wink Doskonale wiesz jak wygląda droga cięcia. Wiesz, jakie jest zakrzywienie. W takim razie może zmienię sposób walki.
Odskoczył na kilka metrów i nim do niego dotarła, obrócił broń. Tym razem walczył drążkiem, niczym włócznią.
- Teraz to nie będzie dla ciebie takie łatwe Wink.
Skontrował niemal niewidocznym dla oka ruchem.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 12:11 am

- Skoro ty chcesz odebrać mi mój, to ja ci odbiorę twój! - przywiązała katanę z powrotem do pasa - Wczoraj byłeś inny - dodała.
W jej oczach zamigotała czerń. Myślała co by tu zrobić. Po prostu nie zadręczając się, poprawiła rękawiczki na dłoniach. Zamachnęła się tylko i wymierzyła mu pięścią w twarz, potem starannie kopnęła w brzuch.
Nagle oprzytomniała i wróciła do siebie. Upadła na kolana.
- *Co ja robię..?* - jej oczy wróciły do pierwotnego stanu jednak na kilka sekund.
Usłyszała krzyk w głowie, który nakazywał jej nie przestawać.
Podniosła się powoli z kolejną uśmiechniętą miną.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 12:14 am

-Mylisz się.
Powiedziałam stanowczo i odskoczyłam kawałek.
-ShiKai.
Powiedziałam cicho a miecz zmienił postać. Nie czekając wiele dodałam.
-San no mai, Shirafune.
Białe ostrze zamieniło się krystaliczny lód, oraz wydłużyło się na taką samą długość jak drążek kosy Żniwiarza.
-Nie sprawia mi to problemu, nie raz przeciwnicy mieli tak długie swoje bronie.
PO chwili znów Ja i Żniwiarz nadawałam mu ataki, tylko wtedy gdy nadarzyła się okazja. Wyprowadziłam cięcie z góry na jego lewe ramię.
Powrót do góry Go down
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 12:29 am

Zablokował uderzenie w twarz, złapał jej nogę unikając ciosu w brzuch. Odepchnął ją od siebie. Przyglądał jej się.
- Ah... urocze oddziaływanie artefaktów - westchnął - Wczoraj byłem w nieco bardziej melodramatycznym nastroju. Powodów znać nie musisz Rolling Eyes
Złapał ją za włosy i z całej siły walnął jej głową o ziemię. Zawiesił amulet z powrotem na szyi.
- Eh... męczące.

Lo'Ravi blokował zwinnie wszystkie ataki, kręcąc swą bronią jakby była lekkim niegroźnym kijkiem. W ten sposób broń Rukii nigdy nie trafiła w niego.
- Ja także walczyłem już przeciw kosom ;] Zapowiada się ciekawa walka.
- Rance, co tam u ciebie? - zawołał do kolegi.

- Ten szczylek chyba zdechł =.= - odpowiedział mu przyjaciel - Nudzi mi się.
- Wyobraź sobie jakieś dziewczyny! Very Happy
- Ravi, cholero ty! ><
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 12:34 am

- To mnie nie dziwi.
Powiedziałam do chłopaka i oddaliłam się kawałek
- Tsugi No Mai, Hakuren
Powiedziałam i zdarzyło się to co w anime, jednak fala lodowa była o wiele większa.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 12:35 am

Znów usłyszała głos.
Nie poddawaj się... Wstań... Walcz...
Dziewczyna podniosła sie niepewnie.
- Dlaczego byłam taka głupia? - zapytała sama siebie nieco głośniej - Nie poddam się. Czas wykorzystać to cudo...
Z pod drzewa podbiegł kotek, który powoli zmieniał sie w coraz większego tygrysa. Był z 5 razy większy od normalnego zwierzęcia (ten kto mi go dał opisał go bardziej monumentalnie xD)
Przetarła sobie oczy. Widać takie ataki na niego nie działają.
Wyciągnęła ponownie katanę przeciągając jej rękojeść poprzez wstęgę. Wydłużyła się.
Nasłała na niego 'kotka' i czekała na jego ataki.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 12:41 am

Lo'Ravi odskoczył do tyłu.
- Lód? No błagam... - wyciągnął przed siebie rękę. Falę lodu zatrzymała fala białego ognia - Tym mnie nie złapiesz, wymyśl coś bardziej finezyjnego ^^.
Stał nieruchomo, czekając na coś, co mogłoby go zainteresować.

Ter potargał sobie włosy dłonią, patrząc na wielkiego kota.
- O... ma cztery łapy =.= super.
Skoczył i wykonał kilka szybkich cięć. Kotek skończył w kawałkach.
- Jak chcesz mnie pokonać, to sama ze mną walcz. Nie wyręczaj się innymi... ludźmi czy też zwierzętami.
Oparł czubek kosy o ziemię, czekając.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 12:47 am

Ruszyła z niesamowita szybkością. W mgnieniu oka nie było jej juz na swoim miejscu. Stała za plecami Żniwiarza.
- Działać sama? Nie wyręczać się innymi? - powtórzyła.
Złapała za jego kose starając sie mu ją wyrwać.
- Jedyna broń, prawda? - po daremnych próbach, zmuszona była zabrać mu ją sprytem, nie siłą.
- O kurde... Jaka zajefajna seksi lacha! - wskazała w pewne miejsce xD
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 12:49 am

- O Nie martw się to tylko przedsmak.
Powiedziałam i dodałam znów:
- Raikouhou Hadou #64.
Z wysuniętej prawej dłoni wyleciała z ogromna szybkością błyskawica w stronę Ravi`ego.
Powrót do góry Go down
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 1:18 am

- Sądzisz, że dam się złapać na takie tanie... - mruknął Ter, ale nie dokończył, bo oto przerwał mu nagle ożywiony Ravi.
- Seksi lacha? Gdzie?! Very Happy
- =.= Baka yaro...

Ravi zaśmiał się i natychmiast wrócił do swojej walki.
- Oho...
Stał bez ruchu. Błyskawica trafiła w niego, ale bez większego skutku. Wokół jego ciała lśniło coś w stylu idealnie dopasowanej tarczy.
- Yarre yarre... Wink

Ter obrócił się, uniósł kosę nad głowę. Przed nim uczepiona drążka zwisała dziewczyna.
- Jedyna materialna, tak - zgodził się - Do czego dążysz? Chcesz się na mnie zemścić, czy co? Rolling Eyes.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 1:20 am

- Zemścić? Ale Ty mi nic nie zrobiłeś - stwierdziła jasno.
Zacisnęła mocno dłonie na kosie. Nogami odepchnęła się od niego z chęcią nie oddania mu kosy.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 1:28 am

Rozszerzyłam jakby dłoń a napięcie błyskawicy i sama ona powiększyło się. Po tym powiedziałam tylko jedno słowo "BanKai" i Zanpakuntou zmienił postać. Oczywiście była to kosa.
-Nudzi mnie już to.
Z prędkością jaka nie dało się opisać zaatakowałam Żniwiarza Kiedy już byłam centymetr od niego szepnęłam jedno słowo "tańcz" a wtedy pojawiło się drugie ostrze które wyłaniając się powinno przebić amulet zaś atak spowodować ranę szyi.
Powrót do góry Go down
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 1:40 am

- Więc dlaczego tak bardzo zależy ci, żeby skopać właśnie mnie? - zapytał, nie puszczał kosy. Rękę zablokował jej nogę, którą chciała się od niego odepchnąć.

Lo'Ravi schylił się gwałtownie w takim stopniu, jakby nie istniały dla niego ograniczenia ciała. Odepchnął się od kosy.
- Szlag... - warknął, tym razem z poważnym wyrazem twarzy. Zakrył dłonią amulet.
- Ter, zostawiam ci artefakt! - zawołał do przyjaciela - Jeszcze sobie zawalczymy, Shinigami z kosą Wink.

Ravi zniknął i pojawił się obok Rance'a.
- Spadamy, stary ;].
Obaj spłonęli. Został po nich jedynie popiół.

Ter zerknął tylko w tamtą stronę, nie puszczając kosy.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 1:44 am

- Skopać Ciebie? Ale to ty ze mną walczysz, aby odebrać mi artefakt! - skrzywiła się lekko. Puściła się jego kosy. Upadła na ziemie, opierając się jedynym kolanem o nią. Podnosi głowę ku niemu - Co by się stało, gdybym odebrała Ci twoją kosę? - odskoczyła dalej. Znów była podparta o kolano.


Ostatnio zmieniony przez Asano Aiko dnia Sob Lut 28, 2009 1:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 1:45 am

-Aiko ja już idę.
BanKai zniknęło a ja schowałam Zanpakuntou do pochwy po czym zniknęłam.
Powrót do góry Go down
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 1:49 am

Wzruszył ramionami.
- Mniej więcej to, co stałoby się, gdybym ja odebrał ci twoją katanę - odpowiedział - Straciłbym jeden ze sposobów walki.
- Owszem, chcę odebrać ci artefakt. Ale ty walczysz akurat ze mną - jego wargi wykrzywił ponury grymas, jakby parodia uśmiechu - Tym razem to ty przyszłaś do mnie i chciałaś walczyć właśnie ze mną. Zignorowałaś moich towarzyszy. Dlaczego?

Wyprowadził szybkie cięcie w jej brzuch. Następnie okręcił się i wbił końcówkę drążka w jej obojczyk.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 1:58 am

Pierwszy cios zablokowała bez problemu kataną. Drugiego jej sie nie udało, ponieważ po wcześniejszych ranach nie odzyskała jeszcze refleksu.
- Zdaje się, że mówiłeś, że nie będziemy rozmawiać, hehe - złapała się za ranę na obojczyku
- A wyzwałam właśnie Ciebie, bo ja sam mówiłeś: skończę z tobą przy następnej okazji. Nie chciałam Cię zawieść....
Nagle dostała silnej migreny. Złapała sie za głowę i zsunęła na ziemie.
Czemu go jeszcze nie zabiłaś...? Przecież potrafisz!
Zaczęła krzyczeć i kręcić przecząco głową.
- *Wyłaź z mojej głowy, cholero jasna!*
Podniosła katanę, która runęła razem z nią.
- Znowoż... zostaliśmy... sami >< - udało jej się szepnąć. W dalszym ciągu krzyczała i kręciła głową.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 2:11 am

- Tak powiedziałem. Miałem jednak na myśli losową okazję, nie musiałaś mnie szukać. Dziwne, że ci na tym zależało.
Cofnął się, przyglądając jej się.
- Głupia! Sama widzisz, co się z tobą dzieje. Mogę ci powiedzieć, co to takiego - jego wargi wykrzywił ten sam ironiczny uśmiech - To działanie artefaktu. Tracisz zmysły. Oddaj go a twój umysł wróci do poprzedniego stanu!

Poruszył dłonią. Ranny obojczyk przekuł biały płomień.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 2:27 am

Powoli zaczęła się uspokajać. Podniosła się na rękach i wstała.
- Ona Ci go nie odda! - krzyknęła, choć widać było, że ktoś kieruje jej słowami.
- *Wyłaź!* - krzyknęła w myślach, a ból ustał.
- To coś nie pozwala mi na to... - wystawiła ręce i spojrzała na nie. Emanowały chakrą.
Ni stąd, ni zowąd dziewczyna zacisnęła pięść i wymierzyła mu ją w twarz. Tym razem skuteczniej ^^ - Boli!
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 2:32 am

Uderzenie sprawiło, że obrócił się gwałtownie. Splunął krwią.
- Nie mylę się, twierdząc, że wciąż masz wyrzuty sumienia, prawda? - odezwał się, po krótkiej chwili ciszy - W takim razie powiem ci jedno: jedno z piór jego kruka jest artefaktem, który potrafi przywołać umarłych. Wiedz, że z twojej winy Wal został zabity, ponieważ powiedział ci zbyt wiele. Nas, Żniwiarzy, potrafi zabić jedynie jedna osoba: nasz mistrz. Wal w tym momencie nie żyje.
Obrócił twarz w kierunku dziewczyny.
- Co, jeśli powiem ci, że to pióro przywróci mu życie i pozwoli wrócić?
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 2:45 am

- Jakie wyrzuty sumienia?! - znów się skrzywiła.
Przeszło jej przez głowę słowo "Wal". Sięgnęła pamięcią wstecz i przypomniało jej się.
- Kłamiesz! To mu nie zwróci życia! Jeżeli wasz pan już tak postanowił, to nie ma wyjścia - znieruchomiała lekko - Czy ty nie rozumiesz, że ten cały artefakt nie pozwala mi na to!? Niszczysz moją psychikę. Wariuję! - krzyknęła.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 2:47 am

- Wiem, że niszczy twoją psychikę - odpowiedział spokojnie - Właśnie takie są artefakty. Tym bardziej nie rozumiem, dlaczego nie chcesz mi go oddać.
- A poza tym, już wczoraj ci powiedziałem... Żniwiarze nie kłamią. Właśnie dlatego Wal został stracony.

Przechylił głowę na bok. Uniósł kosę, oparł łagodnie ostrze na ramieniu dziewczyny. Wpatrywał się w pierścionek na jej palcu.
- Poznaję aurę. Po prostu mi go oddaj.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 2:55 am

(Położył ŁAGODNIE KOSĘ NA RAMIENIU? xD rotfl)
- Nie - podniosła katanę i uderzyła w kosę, tak żeby jej nie dotykała.
- Ty niszczysz mi psychikę >< Nie wiem w co mam wierzyć. A jeżeli pióro tego ptaka potrafi przywołać umarłych, to chyba właśnie do tego jest wam potrzebne, nie!? - odsunęła się o kilka metrów. Otrzepała się i wykonała pozę obronną - Bez wahania, bez litości - powtórzyła oczekując ataku.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 3:04 am

- Eh... nie mam już cierpliwości na tłumaczenie ci tego =.= My jedynie musimy odzyskać to, co nam skradziono i co nie należy do tego świata. A z resztą... co ja próbuję osiągnąć, rozmawiając z tobą? Po prostu cię zabiję.
W żaden sposób nie okazał, jak bardzo był wściekły.

Chwycił dziewczynę za kołnierz i rzucił na ziemię, potem przebił drążkiem jej serce.
- Stój! - krzyknął ktoś, za jego plecami.
Obrócił się, w jego stronę biegła kobieta o czarnych kręconych włosach. złapała go za ramię i odepchnęła, następnie wyszarpnęła kosę z serca dziewczyny. Jej rana zniknęła.
- Nie zapominaj o rozkazach, Ter! - krzyknęła do niego Thrian.
Żniwiarz zaklął cicho.
- Wiem...
Podszedł do Aiko i zdjął z jej palca pierścionek, który chwilę potem przybrał postać przerażonego ptaka. Ter wyrwał z jego ogona jedno pióro... po czym wypuścił spanikowanego kruka. Gdy ptak się oddalał, można było jeszcze zaobserwować jak jego upierzenie zmieniało barwę na czarne. Ptak potem zawrócił, schronił się za Aiko.

- I po co było to wszystko - mruknął Ter, patrząc na półprzytomną dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitimeSob Lut 28, 2009 3:08 am

Nie odezwała się słowem jak tylko chwyciła katanę i z furią próbowała wbijać katanę we wszystkie miejsca, jakie tylko mogła trafić.
- Ale teraz on będzie z pewnością nieumarłym! >< To gorsze niż zabicie! - dalej ciachała w niego kataną, nie zważając na inne rzeczy.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Sponsored content





Dolina - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina   Dolina - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dolina
Powrót do góry 
Strona 4 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Tereny wolne :: Dolina Aniołów-
Skocz do: