Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pod wodospadem

Go down 
+20
Kid
Tora
Kayla
Rhia Saosaki
Yunzoo
Khaine
Żniwiarz
Rukia
In'nari Ishero
In'nari Rode
Hanabi
Shiro
Kor'io Wanila
Sasuke Uchiha
Keira
Onamori
Taida
Okami
Asano Aiko
Raven
24 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
AutorWiadomość
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:05 pm

Odetchnęła, gdy chłopak odszedł.
- Przybyłam dla pewności. Nie spodziewam się, że będziesz milczeć jak grób ^.^ - uśmiechnęła się, jak na dzieciaka przystało.
Przywitała chłopaka serdecznym gestem głowy.
Powrót do góry Go down
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:12 pm

Zerknęła na Ross'a.
- Ohayo ^.^ - przywitała go z lekkim uśmiechem.
- Nie spodziewałaś się? Myslisz, że do końca będe ci posłuszna? Jeszcze sie nie zdecydowałam, jesli chcesz wiedzieć Wink
Powrót do góry Go down
Helle "Ross"
A.N.B.U.
Helle


Liczba postów : 49
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 01/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:18 pm

Przyglądał się paniom z góry, wahając się: interweniować czy nie?
Pierwsza myśl - no wypada...
Druga myśl - albo nie ^.^.

- To ja nie przeszkadzam Wink
Odskoczył sobie kilka drzewem dalej i uwalił się na wielkiej gałęzi.
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:19 pm

- Mi nie chodzi o posłuszeństwo ^.^ - zachichotała, jak mała dziewczynka, która niczego nie rozumie - Chcę, żebyś opowiedziała się po naszej stronie i w miarę możliwości, pomagała Wink - przymknęła jedno oko - Mogłabym nawet spełnić twoje życzenie. Jeśli tylko byłabym w stanie.
Spojrzała na chłopaka.
- Nie przeszkadzasz. A tak przy okazji, jestem Tora ;] - poczekała na jego odpowiedź, a potem wzrok znowu skierowała na Hanabi.
Powrót do góry Go down
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:26 pm

- Hana, miło mi ^_^' - uśmiechnęła się, wsadzając ręce do kieszeni i obracając jedną dłoń na zielonej, szklanej kulce.
- Przykro mi, że tak wyszło, ale obawiam się, że ci nie pomogę... Przepraszam... poproś jednak kogoś innego ^.^
W razie czego miała przygotowany Seele Schneider. Od pewnego czasu przypinała go do spodni.
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:33 pm

Nagle, niemal znikąd, przybyła tutaj zakapturzona postać Kida. Z rękoma głęboko w kieszeniach swojego płaszczu wbił swoje chłodne spojrzenie w obecnych tutaj ludzi. W połączeniu z lekkim uśmieszkiem na twarzy, przyprawiał nieco o dreszcze. Wyjął dłonie i ściągnął kaptur. Teraz w oczy na pewno rzuciły się 3 białe paski na czarnych włosach chłopaka.
-Ohayo...- przywitał się krótko i głośno.
Powrót do góry Go down
Helle "Ross"
A.N.B.U.
Helle


Liczba postów : 49
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 01/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:39 pm

- Helle Weren. Mówcie mi Helle, Weren... Ross... czy jak tam wolicie.
Popatrzył na przybyłego spod zmrużonych powiek. Skrzyżował ręce pod głową.
- Yo pasiasty ^.^
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:42 pm

- ^_^'
- Tak jak mówiłam, mam cię zabić. Jednak tego nie zrobię, pod jednym wrunkiem - umilkła czekając na odpowiedź Hany. Najpierw chciała pozać jej reakcje, a dopiero potem wyjawiać ten pomysł.
Spojrzała na dziwnego przebierańca.
- Yyy!!! To ciebie szukałam! - zawołała do niego. Wiedziała, że niektórzy przedstawiciele tej rasy nie przepadają za SS.
Powrót do góry Go down
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 7:46 pm

- Słucham? o_O - zdziwiła ją odpowiedź Tory. - Idiotyzm jest chorobą nieuleczalną, Hanka... =.=' Co za żarty... - mruknęła do siebie.
- Ta? Pod jakim niby? Kupić ci watę cukrową? Zaprosić do cyrku czy może zaprowadzić do Wesołego Miasteczka? ^.^
Na dźwięk słowa "pasiasty" ledwo powstrzymała się od śmiechu.
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 8:00 pm

Spojrzał kontem oka na Helle. Uśmiech nadal nie znikał z jego twarzy.
-Pasiasty... Gdybyś nie był istotą żywą, nie mówiłbyś tak- rzekł tym samym tonem głosu co wcześniej, po czym zerknął na Torę. Nie da się ukryć, na jego twarzy namalowało się lekkie zdziwienie.
-Szukałaś? Masz jakąś sprawę, dziewczyno?- zapytał chłodnym, a za razem zaciekawionym głosem.
Powrót do góry Go down
Helle "Ross"
A.N.B.U.
Helle


Liczba postów : 49
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 01/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 8:07 pm

- Hej, nie chciałem cie obrazić. I owszem, żyję. Narazie ^.^
Przeciągnął się mocno, przytrzymał gałęzi nogami i zawisł głową w dół. Rozejrzał się.
- Nudno... zero rozrób, zero krwi, zero masakry v-v yarre yarre...
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 8:08 pm

- Poczekaj no chwilę, kochaniutki.
Całkowicie zniknęła. Nagle była, a po sekundzie jej... nie było o_O
Pojawiła sie za Hanką, z jednym sztyletem przy jej gardle.
- Nie drwij ze mnie, bo naprawdę nie skończysz dobrze ^_^' - uśmiechnęła się, jakby nie zdawała sobie sprawy z własnych słów - Nie, to się nie... - przejechała sztyletem po skórze dziewczyny - ...uda ^.^
Powrót do góry Go down
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 8:13 pm

Patrzyła na nich uważnie, obserwowała każdy ich ruch. Nawet ten najmniejszy... w obserwowaniu była całkiem dobra ^_^'.
Nie odezwała się, kiedy Tora pojawiłą sie za nią i nawet wtedy, gdy poczuła nóż na swojej szyi. Z całej siły uderzyła ją w brzuch, więc dziewczyna powinna sie zgiąć z bólu. Jednak skóra na szyi troche ucierpiała... mała struzka krwi poleciała po krtani. Hana użyła Hirenkyaku i pojawiłą się obok Helle'a, stojąc na gałęzi.
- Mówiłeś cos o braku rozlewu krwi? Zaraz pewnie będziesz ją miał ^.^


Ostatnio zmieniony przez Misato Hanabi dnia Sro Maj 06, 2009 8:30 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 8:27 pm

(Dwie sprawy... Tora- nie lubię postów, gdzie userzy nagle znikają i pojawiają się gdzie chcą z nagle znalezioną bronią i w idealnej pozycji ;/ Hana- uwierz, gdyby od tego uderzenia w brzuch choćby trochę odleciała, to nie byłoby szans, byś chociaż w średnim stopniu nie miała przeciętej skóry)

Patrzył na to wszystko ze znudzeniem. Westchnął tylko i pokręcił głową. Podszedł bliżej Tory i powiedział do wszystkich:
-Gdyby to była walka człowiek vs. człowiek, nawet bym na to, nie patrzył jednak... Misato Hanabi, jako członek rasy o bardzo wysokiej duchowej świadomości powinnaś wiedzieć, że choćby grożenie istotom żywym o mniejszej świadomości nie powinno wchodzić w grę... Wiem, że nie zaatakowałaś, lecz twe słowa na to wskazują, a ja jako Vizard... Nie... Jako duchowy opiekun muszę w takich sytuacjach interweniować... Jednak nie jesteś chyba na tyle "zielona", czyż nie?
Spojrzał na Torę i dosłownie wwiercił w nią swoje spojrzenie.
-A ty, dziewczyno, nie powinnaś atakować duchowych opiekunów ludzkości takich jak Quincy... W końcu oni żyją, by wam, ludziom żyło się lepiej... No... Może nie licząc Shinigami, których powinno się wybić... Albo przynajmniej Radę 46...
Diabolicznie się uśmiechnął, co było rzadkością u niego
Powrót do góry Go down
Helle "Ross"
A.N.B.U.
Helle


Liczba postów : 49
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 01/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 8:35 pm

Przyglądał się sprzeczce.
- Wiesz... miałem na myśli jakiś sensowny konflikt ^.^ Gdybym wziął udział w jakiejś bójce, szefowa bez dwóch zdań skróciłaby mnie o głowę. Wreszcie bylibyśmy tego samego wzrostu ^.^
Podciągnął się na nogach.
- Duchowi opiekunowie...? - szepnął.
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 8:36 pm

[Gome Kid, postaram się tak nie robić. Chociaż Tora ma dwa sztylety zawsze przy sobie w pochwach u łydek/bioder. I pamiętaj, że to nie ty jesteś MG w tej walce xP]

Odkaszlnęła, gdy Hana udeżyła ją w brzuch. Nie zdążyła zadać rany.
- ^_^' - no i uciekła jej.
- Haha, nawet Mistrza Quincy nie potrafisz obezwładnić? No tak, dzieciak z ciebie.
- Zamknij się x3 Nie chciałam jej zabić, ale ona nie chce się przyłączyć - jej wypowiedź była dziwna, bo nikt nie usłyszał głosu demona. Wyglądało to tak, jakby Tora mówiła sama do siebie - A wątpie, żeby dochowała tajemnicy,
- No tak ^.^ Użyczyć ci swojej mocy?
Tora umilkła. Wiedziała, co mogło się z nią stać ulegając demonowi.
Odbiła się od jakiegoś drzewa. Poleciała w stronę gałęzi, na której stała Hanabi. Chwyciła się jej dłońmi od dołu i zakręciła się na niej. Spróbowała zrzucić Hankę pożądnym kopniakiem. A siły miała sporo <3.
Po chwili zareagowała na słowa Kid'a.
- Hanabi wie za dużo o moim planie, to wszystko. A co do Shinigami... - zacięła się - obdadamy to późnej - mówiła, kiedy sytuacje miała opanowaną.
Powrót do góry Go down
Helle "Ross"
A.N.B.U.
Helle


Liczba postów : 49
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 01/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 8:50 pm

- Shinigami zdecydowanie powinno sie wybić. Co do jednego... - zgodził sie z Kidem cicho, powazniejąc na ułamek sekundy.
Zaraz jednak rozpromienił się.
- Ojoj, późno ^.^ Cza się stawić na zebranko. Rączki całuję ;]

Se znikł.
Powrót do góry Go down
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 8:53 pm

[oświadczam iż do końca nie zrozumiałam intencji koleżanki Tory, więc napiszę post pewnie nie odpowiadający jej postowi xD powód: nie powiem *___*]

Przypatrywała sie dokłądnie Torze, słuchając równie umiejętnie Ross'a.
- Aha... No cóż, ja na twoim miejscu nie narzekałabym na brak wzrostu, jego nadmiar czy cos innego mryellow - zażartowała.

Więc... patrzyła jak Tora odbija sie i wpada na gałąż, na której ona stała, ale nie zdążyłą porządnie zareagować i zleciała na ziemię. Nie na plecy, ale na nogi. Upadek porządnie bolał ^_^'
- Ta, jasne... - wstała z drżącymi nogami. Rusz co rusz, spadek z gałęzi nie jest zbyt miły.
- Wiem na tyle, że mogłabym twój plan porządnie obmyśleć, zaaranżowac sie w go nie raniąc nikogo i jeszcze wyjść z tego cało Wink Cóż... mam jeszcze jeden dzień, tak? Skorzystam z niego ^_^' - mruknęła. - Tymczasem sayo ^.^ - piszczel cholernie ją bolał, zniknęła.
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 8:57 pm

[Teraz ja nic nie zrozumiałam xD]
Seskoczyła do leżącej Hany.
- W tym momencie nie miałam ochoty ani na chwilę cię zabić ^_^' - uśmiechnęła się. Schowała sztylet, który cały czas miała w dłoni. Odwróciła się do dziewczyny plecami.
W pewnej chwili, ręka zaczęła ją cholernie piec.
- Nie... Nie teraz ^_^' - wymamrotała i zniknęła przed Hanabi.
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 10:08 pm

Znowu został sam. Widocznie jego tekst był zignorowany, ale co zrobić? Taki żywot inteligentnego. Westchnął i narzucił kaptur na głowę. Odszedł, mozolnie stawiając krok po kroku.

Powrót do góry Go down
Shihouin Yoruichi
Porucznik II dywizji
Shihouin Yoruichi


Liczba postów : 78
Wiek : Napewno powyżej 130 lat, ale ile dokładnie - niewiadomo
Charakter : Bardzo mądra, piękna i wesoła kobieta. Potrafi być szorstka, ale to chyba te przeciwności zyskują jej coraz więcej wielbicieli.
Inteligencja : 100
Zręczność : 200
Siła : 100
Registration date : 16/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 12:28 pm

Na jednej ze skalnych pułek pojawił się z nikąd czarny kot o złotych oczach. Była to Yoruichi. Zeskoczyła ze skalnej pułki na skrawek trawy patrząc tym samym na tafle wody. Siedziała i czekała podziwiając piękny wodospad.
Powrót do góry Go down
http://w-blaskuksiezyca.blog.onet.pl/
Saito
Kapitan XI dywizji
Saito


Liczba postów : 48
Skąd : SS
Wiek : 17
Strój : shinigami i znak kapitana XI dywizjonu
Charakter : zazwyczaj mam humor
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 200
EXP : ;
Registration date : 11/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:12 pm

chłopak po jakimś czasie dotarł nad wodospad usiadł
na skale i rozglądał się
-he chociaż tu spokojnie,szepną
Powrót do góry Go down
Shihouin Yoruichi
Porucznik II dywizji
Shihouin Yoruichi


Liczba postów : 78
Wiek : Napewno powyżej 130 lat, ale ile dokładnie - niewiadomo
Charakter : Bardzo mądra, piękna i wesoła kobieta. Potrafi być szorstka, ale to chyba te przeciwności zyskują jej coraz więcej wielbicieli.
Inteligencja : 100
Zręczność : 200
Siła : 100
Registration date : 16/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:14 pm

Kot wyczuł energie obecnego tu mężczyzny.
-Shinigami tutaj?
rzekł męskim i cichym głosem z przebłyskiem w oku. Yoruichi pod postacią kota zaczeła zmierzać w jego kierunku z zaciekawieniem
Powrót do góry Go down
http://w-blaskuksiezyca.blog.onet.pl/
Saito
Kapitan XI dywizji
Saito


Liczba postów : 48
Skąd : SS
Wiek : 17
Strój : shinigami i znak kapitana XI dywizjonu
Charakter : zazwyczaj mam humor
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 200
EXP : ;
Registration date : 11/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:18 pm

-(ziewa) no można się troche przespać
po czym oparł się o drugi kamień i odpoczywał
-może dzisiaj mi się uda odpocząć ,powiedział'
i przysnął sobie dzieciak
Powrót do góry Go down
Shihouin Yoruichi
Porucznik II dywizji
Shihouin Yoruichi


Liczba postów : 78
Wiek : Napewno powyżej 130 lat, ale ile dokładnie - niewiadomo
Charakter : Bardzo mądra, piękna i wesoła kobieta. Potrafi być szorstka, ale to chyba te przeciwności zyskują jej coraz więcej wielbicieli.
Inteligencja : 100
Zręczność : 200
Siła : 100
Registration date : 16/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:20 pm

Yoruichi skoczyła na ten sam kamień co oparł się o niego shinigami, usiadła spoglądając na niego złotymi ślepiami. Nie odezwała się narazie nie czuła takiej potrzeby.
Powrót do góry Go down
http://w-blaskuksiezyca.blog.onet.pl/
Helle "Ross"
A.N.B.U.
Helle


Liczba postów : 49
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 01/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:36 pm

Pojawił się na szczycie wodospadu, spojrzał w dół. Perspektywa skoku w dół wydawała mu się całkliem zachęcająca, ale wypadało wziąć jeszcze pod uwagę, że byłby potem mokry - za tym z kolei nie przepadał.
Usiadł na jakimś płaskim kamieniu zastanawiając się. Błądził wzrokiem wokół.
Powrót do góry Go down
Shihouin Yoruichi
Porucznik II dywizji
Shihouin Yoruichi


Liczba postów : 78
Wiek : Napewno powyżej 130 lat, ale ile dokładnie - niewiadomo
Charakter : Bardzo mądra, piękna i wesoła kobieta. Potrafi być szorstka, ale to chyba te przeciwności zyskują jej coraz więcej wielbicieli.
Inteligencja : 100
Zręczność : 200
Siła : 100
Registration date : 16/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:42 pm

Dostrzegła druga osobe znajdująca się na szczycie wodospadu jednak z miejsca nie ruszyła się. Bardziej ciekawił ją obecny shinigami niż ktos inny Ale kot po dłuższej chwili postanowił nie tracić również zainteresowania tym znajdującym się na szczycie. Yoruichi przechyliła głowe na bok dziwiłą ją to że lezący chłopak nie spostrzegł jej jeszcze.
Powrót do góry Go down
http://w-blaskuksiezyca.blog.onet.pl/
Helle "Ross"
A.N.B.U.
Helle


Liczba postów : 49
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 01/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:47 pm

[jesteś teraz kotem, tak?]

Spojrzał w kierunku obecnych, a raczej jednego śpiącego obecnego i kota - który zdawał mu się przyglądać. Także przechylił lekko głowę na bok, jego wargi wykrzywił dziwny uśmieszek.
Powrót do góry Go down
Saito
Kapitan XI dywizji
Saito


Liczba postów : 48
Skąd : SS
Wiek : 17
Strój : shinigami i znak kapitana XI dywizjonu
Charakter : zazwyczaj mam humor
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 200
EXP : ;
Registration date : 11/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:50 pm

-(ziewa) no dobra nie chce mi się spać
po czym wstał rozciągnął się i zaczął się rozglądać
wyczuł dwie osoby ale się narazie nie przejmował
-o shinigami,powiedział po czym znowu usiadł
Powrót do góry Go down
Shihouin Yoruichi
Porucznik II dywizji
Shihouin Yoruichi


Liczba postów : 78
Wiek : Napewno powyżej 130 lat, ale ile dokładnie - niewiadomo
Charakter : Bardzo mądra, piękna i wesoła kobieta. Potrafi być szorstka, ale to chyba te przeciwności zyskują jej coraz więcej wielbicieli.
Inteligencja : 100
Zręczność : 200
Siła : 100
Registration date : 16/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:53 pm

(owszem jestem)

-Kolejny Leniwy shinigami.
rzekła głośno męskim głosem. Zeskoczyła z kamienia przechodzac obok shinigami po czym wskoczyła ponownie na jedną ze skalnych pułek machając czarnym ogonem.
Powrót do góry Go down
http://w-blaskuksiezyca.blog.onet.pl/
Saito
Kapitan XI dywizji
Saito


Liczba postów : 48
Skąd : SS
Wiek : 17
Strój : shinigami i znak kapitana XI dywizjonu
Charakter : zazwyczaj mam humor
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 200
EXP : ;
Registration date : 11/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:57 pm

-o gadający kot,powiedział
po chwili zastanowienia
-ja leniwy nie można się przespać,dodał
po czym skoczył za kotem
-aż tak leniwy to ja nie jestem,
Powrót do góry Go down
Helle "Ross"
A.N.B.U.
Helle


Liczba postów : 49
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 01/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 1:58 pm

- Oooo, Shinigami-da - jego uśmiech nieco się rozszerzył, ale było w nim teraz coś ze złośliwości i ochoty mordu - Jak miło spotkać...
W jego głosie nie było już cienia wesołości.
Podążył wzrokiem za kotem.
- O, gada ^.^ Dobry.
Powrót do góry Go down
Shihouin Yoruichi
Porucznik II dywizji
Shihouin Yoruichi


Liczba postów : 78
Wiek : Napewno powyżej 130 lat, ale ile dokładnie - niewiadomo
Charakter : Bardzo mądra, piękna i wesoła kobieta. Potrafi być szorstka, ale to chyba te przeciwności zyskują jej coraz więcej wielbicieli.
Inteligencja : 100
Zręczność : 200
Siła : 100
Registration date : 16/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 2:00 pm

-Dla mnie jesteś leniwy.
rzuciła do chłopaka głośnym i donośnym głosem.Podniosła małą głowę do góry patrząc na zdziwionego mężczyzne
-Co w tym takiego dziwnego?
zapytała z małą ironią w głosie
Powrót do góry Go down
http://w-blaskuksiezyca.blog.onet.pl/
Saito
Kapitan XI dywizji
Saito


Liczba postów : 48
Skąd : SS
Wiek : 17
Strój : shinigami i znak kapitana XI dywizjonu
Charakter : zazwyczaj mam humor
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 200
EXP : ;
Registration date : 11/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 2:04 pm

-nie jestem ==",ale to nie ważne,odpowiedział
po czym zaczął się rozciągać znowu
-a z resztął słyszałem że koty są bardziej leniwe,powiedział z głupim uśmieszkiem
po chwili usiadł
-kici kici kici ,zaczął dręczyć kota
Powrót do góry Go down
Helle "Ross"
A.N.B.U.
Helle


Liczba postów : 49
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 01/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 2:07 pm

- Może nie tyle dziwne, co rzadko spotykane ^.^
Zagryzł dolne wargi, podążając wzrokiem za Shinigamim. W jego oczach coś lśniło.
Powrót do góry Go down
Shihouin Yoruichi
Porucznik II dywizji
Shihouin Yoruichi


Liczba postów : 78
Wiek : Napewno powyżej 130 lat, ale ile dokładnie - niewiadomo
Charakter : Bardzo mądra, piękna i wesoła kobieta. Potrafi być szorstka, ale to chyba te przeciwności zyskują jej coraz więcej wielbicieli.
Inteligencja : 100
Zręczność : 200
Siła : 100
Registration date : 16/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 2:10 pm

-Leniwe?
zasmiała się
-Nawet nie potrafiłbyś mnie złapać.
zarzuciła. Było to prawdą wkońcu Yoruichi była nadwyraz szybka nawet pod postacią kota.
Powrót do góry Go down
http://w-blaskuksiezyca.blog.onet.pl/
Saito
Kapitan XI dywizji
Saito


Liczba postów : 48
Skąd : SS
Wiek : 17
Strój : shinigami i znak kapitana XI dywizjonu
Charakter : zazwyczaj mam humor
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 200
EXP : ;
Registration date : 11/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 2:13 pm

-może i tak ale nie mam zamiaru cię ganiać,nie dla mnie takie zabawy ,odpowiedział
dalej siedząc spoglądał na kota
-e a wogle to jak masz na immię ,spytał kota
po czym wstał
-kapitan XI dywizji SS saito,przedstawił się
Powrót do góry Go down
Helle "Ross"
A.N.B.U.
Helle


Liczba postów : 49
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 01/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 2:17 pm

Zmrużył powieki. Wstał, ziewnął przeciągając się mocno i ulotnił się.
Powrót do góry Go down
Shihouin Yoruichi
Porucznik II dywizji
Shihouin Yoruichi


Liczba postów : 78
Wiek : Napewno powyżej 130 lat, ale ile dokładnie - niewiadomo
Charakter : Bardzo mądra, piękna i wesoła kobieta. Potrafi być szorstka, ale to chyba te przeciwności zyskują jej coraz więcej wielbicieli.
Inteligencja : 100
Zręczność : 200
Siła : 100
Registration date : 16/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 2:19 pm

-Kapitan ciekawe. Yoruichi nazywam sie po prostu Yoruichi.
Nie chciała mówić mu pełnego imienia i nazwiska by czasem jej nie rozpoznał ani nic takiego.
Powrót do góry Go down
http://w-blaskuksiezyca.blog.onet.pl/
Saito
Kapitan XI dywizji
Saito


Liczba postów : 48
Skąd : SS
Wiek : 17
Strój : shinigami i znak kapitana XI dywizjonu
Charakter : zazwyczaj mam humor
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 200
EXP : ;
Registration date : 11/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 2:27 pm

-hmm Yoruichi czyżby Shihouin Yoruichi kapitan II dywiziony,spytał
po czym przyglądał się kotowi
-ale z ciebie kot Yoruichi-chan ,powiedział
przyglądając się dalej kotowi
Powrót do góry Go down
Shihouin Yoruichi
Porucznik II dywizji
Shihouin Yoruichi


Liczba postów : 78
Wiek : Napewno powyżej 130 lat, ale ile dokładnie - niewiadomo
Charakter : Bardzo mądra, piękna i wesoła kobieta. Potrafi być szorstka, ale to chyba te przeciwności zyskują jej coraz więcej wielbicieli.
Inteligencja : 100
Zręczność : 200
Siła : 100
Registration date : 16/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 2:31 pm

-Chwilowo porucznik. Więc skoro mnie znasz może wróce do swojej prawdziwej postaci co ty na to?
To był moment który Yoruichi kochała, ten widok kiedy mężczyzna prawie że dostaje krwotoku z nosa na jej widok.
Powrót do góry Go down
http://w-blaskuksiezyca.blog.onet.pl/
Saito
Kapitan XI dywizji
Saito


Liczba postów : 48
Skąd : SS
Wiek : 17
Strój : shinigami i znak kapitana XI dywizjonu
Charakter : zazwyczaj mam humor
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 200
EXP : ;
Registration date : 11/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 2:36 pm

-no by było lepiej chyba, odpowiedział niepewny
po czy przyglądał się ,był ciekawy jak wygląda
-no możesz zaczynać Yoruichi,powiedział
Powrót do góry Go down
Shihouin Yoruichi
Porucznik II dywizji
Shihouin Yoruichi


Liczba postów : 78
Wiek : Napewno powyżej 130 lat, ale ile dokładnie - niewiadomo
Charakter : Bardzo mądra, piękna i wesoła kobieta. Potrafi być szorstka, ale to chyba te przeciwności zyskują jej coraz więcej wielbicieli.
Inteligencja : 100
Zręczność : 200
Siła : 100
Registration date : 16/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 2:39 pm

-Skoro chcesz.
po krótkiej chwili Kot zamienił sie w młoda dziewczyne o pięknych kobiecych ksztaltach, była naga. Rozciągneła się poprawiajac długie włosy.
-Od razu lepiej.
Powrót do góry Go down
http://w-blaskuksiezyca.blog.onet.pl/
Saito
Kapitan XI dywizji
Saito


Liczba postów : 48
Skąd : SS
Wiek : 17
Strój : shinigami i znak kapitana XI dywizjonu
Charakter : zazwyczaj mam humor
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 200
EXP : ;
Registration date : 11/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 2:47 pm

chłopak odleciał do tyłu z krwotokiem z nosa XD
po chwili wstał i przyglądał się Yoruichi
no początku na górną część po tem coraz niżej i niżej
-no jest odrazu lepiej ,powiedział z dużym i głupim uśmiechem i cały czerwony
po czym wstał
sięgnął do plecaka
- a mam ,krzyknął
po czym wyjął aparat i zaczął robić fotki
po chwili przestał schował i dał yoruichi koszulke i spodenki,stanik też
-nie pytaj z kąd mam ,rzekł
Powrót do góry Go down
Shihouin Yoruichi
Porucznik II dywizji
Shihouin Yoruichi


Liczba postów : 78
Wiek : Napewno powyżej 130 lat, ale ile dokładnie - niewiadomo
Charakter : Bardzo mądra, piękna i wesoła kobieta. Potrafi być szorstka, ale to chyba te przeciwności zyskują jej coraz więcej wielbicieli.
Inteligencja : 100
Zręczność : 200
Siła : 100
Registration date : 16/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 2:50 pm

Wzieła od niego tylko koszulke i spodenki. Ubrała się po czym biorąc stanik rzuciła go do wody
-Jest on nie potrzebny.
Powrót do góry Go down
http://w-blaskuksiezyca.blog.onet.pl/
Saito
Kapitan XI dywizji
Saito


Liczba postów : 48
Skąd : SS
Wiek : 17
Strój : shinigami i znak kapitana XI dywizjonu
Charakter : zazwyczaj mam humor
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 200
EXP : ;
Registration date : 11/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 3:04 pm

-coo krzyknął po czym skoczył za stanikiem
złapał przed wpadnieńciem do wody i wrócił stanik schował
-ten stanik ciężko był zabrać Very Happy,powiedział
Powrót do góry Go down
Shihouin Yoruichi
Porucznik II dywizji
Shihouin Yoruichi


Liczba postów : 78
Wiek : Napewno powyżej 130 lat, ale ile dokładnie - niewiadomo
Charakter : Bardzo mądra, piękna i wesoła kobieta. Potrafi być szorstka, ale to chyba te przeciwności zyskują jej coraz więcej wielbicieli.
Inteligencja : 100
Zręczność : 200
Siła : 100
Registration date : 16/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 6:11 pm

-Ciężko?
wzdychneła i oparła swoją dłoń o biodro poruszając nim zgrabnie
-Rozśmieszasz mnie chłopcze.
Powrót do góry Go down
http://w-blaskuksiezyca.blog.onet.pl/
Saito
Kapitan XI dywizji
Saito


Liczba postów : 48
Skąd : SS
Wiek : 17
Strój : shinigami i znak kapitana XI dywizjonu
Charakter : zazwyczaj mam humor
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 200
EXP : ;
Registration date : 11/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 7:04 pm

-co porabiasz w takim miejscu Yoruichi,spytał
po czym znowu usiadł przyglądał się ciągle Yoruichi
-są takie nudy przez jakieś tygodnie nie widziałem pustego.
Powrót do góry Go down
Shihouin Yoruichi
Porucznik II dywizji
Shihouin Yoruichi


Liczba postów : 78
Wiek : Napewno powyżej 130 lat, ale ile dokładnie - niewiadomo
Charakter : Bardzo mądra, piękna i wesoła kobieta. Potrafi być szorstka, ale to chyba te przeciwności zyskują jej coraz więcej wielbicieli.
Inteligencja : 100
Zręczność : 200
Siła : 100
Registration date : 16/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 7:07 pm

-Odpoczywam.
usiadła na skalnej półce zarzucając noge na noge
-Rzeczywiście puści coś ostatnio nie pokazują się dziwne.
przyłożyła palca do ust myśląc
Powrót do góry Go down
http://w-blaskuksiezyca.blog.onet.pl/
Saito
Kapitan XI dywizji
Saito


Liczba postów : 48
Skąd : SS
Wiek : 17
Strój : shinigami i znak kapitana XI dywizjonu
Charakter : zazwyczaj mam humor
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 200
EXP : ;
Registration date : 11/05/2009

Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitimeNie Maj 17, 2009 7:11 pm

-no bo takie nudy teraz w SS że nie ma co tam siedzieć ,powiedział
rozglądając się na boki nudził się coraz bardziej
(chociaż mam zdjięcia Yoruichi hihi)
-więc tak, nudy nudy nudy, żadnej rozrywki
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pod wodospadem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pod wodospadem   Pod wodospadem - Page 20 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pod wodospadem
Powrót do góry 
Strona 20 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Tereny wolne :: Wodospad-
Skocz do: