Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Najlepsze anime

Go down 
+5
Akira
In'nari Rode
Asano Aiko
Koyuki
Rukia
9 posters

Która anime najlepsza?
Bleach
Najlepsze anime I_vote_lcap22%Najlepsze anime I_vote_rcap
 22% [ 5 ]
Naruto Shippuuden
Najlepsze anime I_vote_lcap13%Najlepsze anime I_vote_rcap
 13% [ 3 ]
D. Gray Men
Najlepsze anime I_vote_lcap22%Najlepsze anime I_vote_rcap
 22% [ 5 ]
Soul Eater
Najlepsze anime I_vote_lcap9%Najlepsze anime I_vote_rcap
 9% [ 2 ]
Gintama
Najlepsze anime I_vote_lcap17%Najlepsze anime I_vote_rcap
 17% [ 4 ]
Hellsing
Najlepsze anime I_vote_lcap0%Najlepsze anime I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Devil My Cry
Najlepsze anime I_vote_lcap0%Najlepsze anime I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Darker Than Black
Najlepsze anime I_vote_lcap4%Najlepsze anime I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Vampire Knight
Najlepsze anime I_vote_lcap0%Najlepsze anime I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Tsubasa Chronicle
Najlepsze anime I_vote_lcap13%Najlepsze anime I_vote_rcap
 13% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 23
 

AutorWiadomość
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Najlepsze anime Empty
PisanieTemat: Najlepsze anime   Najlepsze anime I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:06 pm

Dajcie swój głos i napiszcie dlaczego akurat ta anime a nie inna Wink
Powrót do góry Go down
Koyuki
Shinigami
Koyuki


Liczba postów : 248
Wiek : Wygląda na około 18-19... Na prawdę ma 119 ;d
Strój : Bura Sukienka, Trzy kwiaty we włosach, często ma ze sobą wachlarz.[Avatar ;d]Niezależnie od stroju ma przy sobie Zanpakuto
Charakter : Popier.... Ekhem xd Spontaniczna, zazwyczaj wesoła oraz bardzo samowolna ;]
Znaki charakterystyczne : Trzy kwiaty we włosach Wink
Kocham : Mój wachlarz? x.x'
Inteligencja : 100
Zręczność : 100
Siła : 100
EXP : 0/0
Registration date : 25/02/2009

Najlepsze anime Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze anime   Najlepsze anime I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:10 pm

Szkoda, że nie ma Elfen Lied Wink

Tak to oczywiste z mojej strony to Naruto Shippuuden^^ Choć... wahałam się chwilkę między nim i Bliczem ;]

Naruto... Dlaczego.... Nie umiem wytłumaczyć - przypadł mi do gustu i tyle ;d
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Najlepsze anime Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze anime   Najlepsze anime I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:14 pm

Ja zagłosowałam na te, których oglądałam przynajmniej jeden odcinek xD Czyli:

Naruto Shippuuden

D. Grey Men

Soul Eater

Gintama

Darken Than Black

Tsubasa Chronicle


Ps. Sorry, zapomnialam zagłosować na Blicza xD
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
In'nari Rode
Podróżnik //agent Podziemia
In'nari Rode


Liczba postów : 414
Wiek : 3 latka starszy od braciszka ;]
Charakter : beztroski, wolny elektron
Znaki charakterystyczne : tatuaż klanowy na lewym przedramieniu
Kocham : po prostu wolność i powiew morskiego wiatru... w jej włosach...
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 100
Registration date : 25/01/2009

Najlepsze anime Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze anime   Najlepsze anime I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 6:44 pm

D.Gray Man - bo tak ;]
Powrót do góry Go down
Akira
Kapitan XII dywizji
Akira


Liczba postów : 122
Age : 31
Wiek : Jest w miarę młody jak na shinigami, jednak włada już sporą mocą. Jego wiek to około setki, a bliżej 116 lat. Jednak można po wyglądzie ocenić go na 16-18 lat.
Strój : Czarne kimono jak u każdego z tej rasy + Sandały, również jak u każdego + Białe haori z symbolem dwunastej dywizji
Charakter : Zachowuje się jak każdy młodszy, jednak w jego życiu szykuje się bardzo, ale to bardzo dużo zmian. Charakter z małą pomocą przyjaciele ulegnie drastycznej przemianie.
Znaki charakterystyczne : Posiada opaskę na oku, która trzyma limity. Rude i nietypowe włosy też można nazwać wyróżnieniem. Ogólnie możecie to stwierdzić patrząc na avatar.
Kocham : Brak przez najbliższy czas nie ma planów. Może mu się ktoś podoba, ale to inna bajka, bo takiego kogoś nie darzy się takowym uczuciem.
Inteligencja : 200
Zręczność : 200
Siła : 150+20
EXP : 100
Registration date : 07/02/2009

Najlepsze anime Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze anime   Najlepsze anime I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 6:49 pm

D.Gray man i Bleach. Lubię też Soul Eatera, ale po przeczytaniu mangi przestał mi się podobać. Ze względu na parę zmian wprowadzonych...
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Najlepsze anime Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze anime   Najlepsze anime I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 7:33 pm

DGM i Bleach... Nie widzę wśród tych anime, wymienionych przez RR, fajniejszych tytułów. A co do SE: zgadzam się z Akirą... Manga i anime to dwie inne historie... Albo przynajmniej od pewnego momentu... Manga SE- TAK!, anime SE- NIE!
Powrót do góry Go down
Onamori
Kapitan II dywizji
Onamori


Liczba postów : 155
Wiek : Około 270, ale wygląda na 20
Strój : Zwykły,czarny strój shinigami, a na niego założone białe haori ze znakiem drugiej dywizji.
Charakter : Jest miła, otwarta, łatwo jest się z nią zaprzyjaźnić. Nie lubi walki.
Znaki charakterystyczne : Niebieski kwiatek przyczepiony do czarnych włosów, ma na oku czarną opaskę, gdyż jej oko jest...To be continued in fabuła
Kocham : Brak
Inteligencja : 150
Zręczność : 225
Siła : 175
Registration date : 22/01/2009

Najlepsze anime Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze anime   Najlepsze anime I_icon_minitimePią Kwi 24, 2009 3:45 pm

Wiele tych anime, które tu są to nie znam ^^ Wybnrałam Bleacha, ponieważ jest po prostu najlepszy. ^^ Dobra akcja i ogólnie cool...
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Najlepsze anime Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze anime   Najlepsze anime I_icon_minitimePią Kwi 24, 2009 3:50 pm

Jeszcze dodam. Wybrałem Bleach tylko dlatego, że nie ma tu moich ulubionych anime (nie licząc DGM)... Całe anime niszczy Ichigo z tym swoim reiatsu... Raz Ulquiorra go bez Zanpakutou pokonał, a potem nagle Ulq zginął z rąk Ichigo (co prawda pod wpływem Hollowa, ale jednak...). Tak tak, Tite Kubo ma nasrane we łbie...
Powrót do góry Go down
Raven
Lider A.N.B.U.
Raven


Liczba postów : 1047
Wiek : młoda, ale pełnoletnia Wink
Strój : Zwyczajne podkreślające sylwetkę koszulki, spodnie... w cieplejsze dni, jak na dziewczę przystało, spódniczki i sukienki Wink
Charakter : Jest optymistką, choć nie zawsze po niej to widać.
Znaki charakterystyczne : Od niedawna białe włosy.
Kocham : Wolność i deszcz
Inteligencja : 320
Zręczność : 240
Siła : 110
EXP : 120
Registration date : 13/01/2009

Najlepsze anime Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze anime   Najlepsze anime I_icon_minitimePią Kwi 24, 2009 4:09 pm

Według mnie - niezaprzeczalnie D.Gray Man ^.^. Na drugim miejscu Darker than black (według mnie fabuła jest świetna, szkoda że tak krótka), a ostatnimi dniami oglądam także Gintame, która też mi się bardzo podoba mryellow.

Według mnie Bleach jest fajny tylko momentami (od początku do ratowania Rukii, potem jak pojawili się Vizardzi), więc nigdy nie dałabym tej anime pierwszego miejsca, choc też ją bardzo lubię. A N.S. jest troszkę przereklamowane ^.^ - to taki mój komentarz.
Powrót do góry Go down
Kuchiki Byakuya
Kapitan VI dywizji
Kuchiki Byakuya


Liczba postów : 75
Age : 42
Wiek : 270 (Shini), 27 (Ludzkie)
Charakter : jest spokojny i małomówny. Nie okazuje uczuć, jest apatyczny wobec innych. Bardzo wierzy w prawo i porządek, uważa że każde wykroczenie musi być ukarane, nawet jeśli jest to sprzeczne z jego przekonaniami. Pomimo zimnego i dworskiego zachowania Byakuya chroni i pielęgnuje to co dla niego ważne. Co dziwniejsze, w młodości był impulsywny i skory do gniewu
Znaki charakterystyczne : Charakterystyczny dla niego jest jasno-zielony szal i rękawiczki na obu dłoniach. Na głowie nosi porcelanowe nakładki ( jap.
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 11/01/2009

Najlepsze anime Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze anime   Najlepsze anime I_icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 8:28 pm

Gintama - Widziałem 10 odcinków ale śmieszne jest xD
Bleach - Wciągnęło mnie i lubię walki itd.
Naruto - Długa seria i ciekawe techniki.

Jestem oburzony. Czemu nie ma One Piece, Eyeshield 21, K-On!
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Najlepsze anime Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze anime   Najlepsze anime I_icon_minitimeCzw Kwi 30, 2009 10:56 pm

Prosze wybaczyć mi tak mały i trochę ograniczony wybór anime, gdyż wpisałam jedynie tytuły, które załam i słyszałam z uszu. No i miałam do wyboru tylko 10 opcji.

Ja osobiście zagłosowałam na anime Bleach. Właściwie zastanawiałam się także na Naruto jednak zdecydowałam tak. Wybrałam tą animę z powodu kilku ciekawszych momentów a także muzyki, która według mnie świetnie dopasowana jest do danych momentów. W anime podoba mi się także świetne walki pomiędzy różnymi postaciami ich ich wyszczególnione moce, które każdy ma inne i niepowtarzalne (zazwyczaj). Podoba mi się także oryginalność tej anime. Ale przyznam że gdybym miała wybierać pomiędzy manga Naruto bądź Bleach wybrałabym to pierwsze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Najlepsze anime Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsze anime   Najlepsze anime I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Najlepsze anime
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Recenzje anime

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Off-topic :: Off-topic-
Skocz do: