Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Recenzje anime

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kuchiki Byakuya
Kapitan VI dywizji
Kuchiki Byakuya


Liczba postów : 75
Age : 42
Wiek : 270 (Shini), 27 (Ludzkie)
Charakter : jest spokojny i małomówny. Nie okazuje uczuć, jest apatyczny wobec innych. Bardzo wierzy w prawo i porządek, uważa że każde wykroczenie musi być ukarane, nawet jeśli jest to sprzeczne z jego przekonaniami. Pomimo zimnego i dworskiego zachowania Byakuya chroni i pielęgnuje to co dla niego ważne. Co dziwniejsze, w młodości był impulsywny i skory do gniewu
Znaki charakterystyczne : Charakterystyczny dla niego jest jasno-zielony szal i rękawiczki na obu dłoniach. Na głowie nosi porcelanowe nakładki ( jap.
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 11/01/2009

Recenzje anime Empty
PisanieTemat: Recenzje anime   Recenzje anime I_icon_minitimeSro Mar 04, 2009 1:58 pm

Jak sam tytuł mówi Recenzje anime. W tym temacie chodzi mi o to by polecić anime prezentując je od jak najlepszej strony.

Ja mam zamiar polecić wam One Piece. To anime opowiada o załodze Piratów Słomianych Kapeluszy, której kapitanem jest Monkey D. Luffy. Na początku poznajemy go jak przydryfował w beczce pod jakiś statek. Wtedy to przygoda z nim się zaczyna. Chwilę później wchodzą na pokład Piraci Alvidy. Gdy Ci próbowali wziąść beczkę z Luffy'm ten ni z stąd ni zowąd budzi się i rozwala beczkę nokautując jednego z podwładnych Alvidy. Luffy poznaje wtedy Coby'ego i postanawia mu pomóc dołączyć do Marines. Później spotykają Roronoe Zoro, Nami, Usopp'a. Po ocaleniu wioski Usopp'a przed piratami Kapitana Kuro otrzymują w podzięce statek Going Merry. Jakiś czas po tym wydarzeniu dołącza Sanji. Gdy dołączał Sanji Nami ukradła statek i popłynęła do rodzinnej wioski. Po uratowaniu jej i mieszkańców wyznaczono nagrodę za Luffy'ego w wysokości 30 milionów Beri (czyt. Beli). Tuż po wpłynięciu na Grand Line (czyt. Grando Lajn) mówią o własnych marzeniach i wznoszą toast za nową przygodę i swoje marzenia. Po jakimś czasie dołączają do Słomianych kapeluszy Tony Tony Chopper i Nico Robin. Po sadze Alabasty i po uratowaniu księżniczki Vivi i jej ojca Nefertari Cobrę pojawiają się nowe listy gończe. Luffy 100 milionów Beri i Roronoa Zoro 60 milionów Beri. Spotyka ich wiele przygód oraz wiele bitw. Uciekają od Marines itd. Po trzeciej sadze dołącza się do nich cieśla Cyborg Franky, który zbudował przepiękny statek Thousand Sunny Go z wieloma różnymi przydatnymi funkcjami. Dostali wszyscy nowe listy gończe: Luffy 300 milionów Beri, Roronoa Zoro 120 milionów Beri, Sanji 77 milionów Beri, Franky 44 milionów Beri, Sogeking/Usopp 30 milionów Beri, Nico Robin 80 milionów Beri, Nami 16 milionów Beri oraz Chopper 50 Beri. Sanji, Nami i Chopper byli zawiedzeni swoimi listami gończymi.


Polecam obejrzeć to anime gdyż jest śmieszne i bardzo dobre są walki. Bardzo gorąco POLECAM. Odcinki można znaleźć na www.kreskowki.fani.pl . Tylko nie przeraźcie się ilością odcinków gdyż jest ich 387, a pojawiają się nowe. Seria miała się zakończyć po 5 latachm, a trwa już 11 lat z powodu nie przerwalnej popularności. W rankingu mang z 2008 roku One Piece zostało okrzyknięte Numerem 1 z wynikiem 45 milionów głosów. Naruto na miejscu 4, a Bleach miejsce 6.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Recenzje anime Empty
PisanieTemat: Re: Recenzje anime   Recenzje anime I_icon_minitimeSro Mar 04, 2009 5:29 pm

Ehh Wink Ja nie będę wam przedstawiać tej animy, ale wam ją polecę. Jest zbyt dobra i ciekawa na ujawnianie jej xD --> Soul Eater, dostępny na tej samej stronie co dał Byakuś. Polecam!! ZXD
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Go??
Gość




Recenzje anime Empty
PisanieTemat: Re: Recenzje anime   Recenzje anime I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 8:56 pm

Co do tekstu wyżej: Aiko, jestem pod wrażeniem sposobu w jaki się rozpisujesz xD
A teraz moja kolej na polecanie, może nie będzie to zbyt długie i wyczerpujące, ale w całości ode mnie:

Higurashi no Naku Koro ni, bo o tym anime chcę napisać, łączy w sobie kilka rodzajów: horror, dramat, komedia i (w naprawdę niewielkich ilościach) romans. To seria poświęcająca się wydarzeniom z Czerwca 1983 roku w małej wiosce Hinamizawa. Historia powtarza się kilku krotnie, gdyż pokazana jest przyszłość mieszkańców tej wioski w różnych, alternatywnych wersjach.
Początek serii można opisać tak: Maebara Keiichi, chłopak, który przeprowadził się do pozornie spokojnej i pięknej Hinamizawy ma 4 przyjaciółek, w których gronie spędza mnóstwo czasu jako jedyny przedstawiciel męskiej płci. Brzmi jak wstęp do haremówki, ale to złudne wrażenie. Wszystko się komplikuje, gdy fotograf Tomitake Jirou wyjawnił Keiichiemu straszną prawdę z niedalekiej przeszłości. Otóż właśnie w Hinamizawie toczył się spór o tamę, która po wybudowaniu mogłaby spowodować zalanie wioski przez rzekę. Rzecz jasna Hinamizawianie się zbuntowali. Kilka lat temu poćwiartowano jednego z robotników. Co rok w tej wiosce, po owym zdarzeniu, na święto Watanagashi jedna osoba zostawała zabita, a druga znikała. Nazwano to klątwo Oyashiro-sama'y. Co gorsza, okazuje się, że każda z przyjaciółek Maebary ma coś wspólnego z każdym zabitym. Co dalej? Obejrzcie, a się dowiecie ;] Nie będę wymieniał żadnych miejsc w notowaniach czy coś w tym stylu, gdyż każdy może mieć swój gust ^^ Anime nie dla ludzi o słabych nerwach (cześć Hana xD)

www.anime-online.info.pl LUB www.kreskowki.fani.pl
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Recenzje anime Empty
PisanieTemat: Re: Recenzje anime   Recenzje anime I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Recenzje anime
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Najlepsze anime

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Off-topic :: Off-topic-
Skocz do: