Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hale Władcy Podziemia

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 7:28 pm

Pomachała niezauważalnie Reiri.
- Może... Pomóc?
- Ach ^_^' I jeszcze raz dzięki za uzdrowienie mnie ^^ Ciekawe czy przyniesie to efekty z moimi szybkimi tendencjami do nerwów Wink - wstała.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 7:32 pm

- Dzięki, poradzę sobie ;] - uśmiechnął się - Wolałbm, żebyś uważała. Mistrz Loki nie lubi, kiedy jego ludzie mają jakieś problemy typu zdrowotnego, itp.
- A tymczasem, narazie. Odezwę się, jak Lo'Ravi wróci ze zwiadu. Tymczasem.
Wyszedł z komnaty, jadąc dłonią po gładkiej ścianie.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 7:35 pm

- Ok, dozoba - pomachała mu. Poszła do swojej komnaty.

<z/t>
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 2:19 pm

Zeszła ze swojej komnaty na hale. Szła tanecznym krokiem, weselsza, co chwila nawołując Lo'Raviego.
- RAVI! - krzyknęła głośno, nieco dziecinnie, tylko tak, aby nie przeszkadzało to innym Żniwiarzom - RAVI! - powtórzyła xD
Rozglądnęła się wokoło. Nikogo nie dostrzegła. Stała tak na środku myśląc, że może ją usłyszy xD
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 5:34 pm

Lo'Ravi wypadł z jakiegoś korytarza zapinając płaszcz i potykając się o przydługie spodnie, których nie zdążył poprawić. Białe włosy, które zwykle zapinał sobie ładnie do tyłu teraz miał roztrzepane i opadające centralnie na oczy.
- Co?! Pali się?! Przepraszam, Generale...!
Zatrzymał się tuż przed Aiko i to tylko dlatego, że naprał ręką na framugę nad jej głową, inaczej bez wątpienia by na nią wpadł.
- Aiko? o_O
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 5:48 pm

Odwróciła się gwałtownie w stronę nadciągającego hałasu.
- Ravi! - uśmiechnęła się pogodnie, ale gdy ujrzała, że Żniwiarz wygląda jakby właśnie został zbudzony ze snu, roześmiała się - Żołnierzu! Doprowadź się do porządku i wyrównaj! - zanów śmiech.
Po chwili uspokoiła się.
- Wybacz, chyba cie wyrwałam no... tego ze snu chyba! xD - założyła ręce śmiejąc się co chwila, nie z niego, a z zaistniałej sytuacji.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 5:59 pm

- Co? A tak, no... przez całą noc przeszukiwaliśmy górskie rejony ^_^' Tylko dlatego Generał oszczędził mój oddział przed poranną pobudką.
- A ty czemu mnie szukasz, co? Nie znaleźliśmy jeszcze Wala.
Przyglądał jej się uważnie, poprawiając płaszcz i ciasny mundur pod nim.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 6:01 pm

- Wiem, że nie znaleźliście Wink - puściła mu oczko - Ja go znalazłam! - wyszczerzyła się - No, właściwie to on mnie ^.^
Podparła rękę na biodrze.
- Mam wiadomość do przekazania ;3
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 6:13 pm

Wytrzeszczył na nią wzrok, nie bardzo przekonany, co powinien odpowiedzieć.
- Słucham? o_O - wydyszał z trudem - Jak to... sam cię znalazł? Przecież się stąd nie ruszałaś... BYŁ TU??!! - krzyknął i uderzył pięścią we framugę.
- Jaką wiadomość?!
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 6:19 pm

- Tylko szpokojnie x]
Przypominała sobie ze zmrużonymi oczami całą treść.
- Masz przekazać generałowi, że Wal jest na tajnym rekonesansie u rebeliantów. To wszystko. Chyba, że chcesz wiedzieć, więcej Wink
- I.. ekhem... Podciągnij spodnie xD - zaśmiała się znów nieco ciszej.
Wsadziła ręce do kieszenie spódniczki moro ;]
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 6:28 pm

- Tajny rekonesans - powtórzył z poirytowaniem, które zdarzało mu się niezwykle rzadko.
Poprawił spodnie zawieszone nisko na biodrach, po czym zorientował się, że krzywo zapiął mundur, więc zaczął go rozpinać, by zacząć od początku. W tym momencie zauważył, że na jego nagiej klatce piersiowej nie spoczywał medalion.
- o_O O cholera...
Zaczął się rozglądać po posadzce.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 6:32 pm

Przyglądała mu się z uwagą.
- Chyba coś... nie tak? o_O - spostrzegła, że nie ma medalionu - Może po prostu nie założyłeś go w tym pośpiechu? - podsunęła mu wytłumaczenie. Jednak wątpiła w własną myśl.
Również zaczęła oglądać posadzkę.
Nie wie czemu, ale na myśl przyszedł jej Wal.
- "To on go zabrał? może był mu potrzeby, żeby się odzerować...?" - chwile pomyślała.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 6:43 pm

- To niemożliwe, nigdy go nie ściągam - powiedział - Ktoś musiał mi go zabrać, kiedy... spałem...
Odgarnął włosy do tyłu, zacisnął na moment powieki.
- Generał mnie zamorduje... - powiedział cicho - Ostatnio we wszystkim wyczuwa zdradę.
Wyglądał na zdenerwowanego i mimo że przeczuwał swój rychły koniec przed obliczem mistrza, odłożył swoje problemy na bok.
- Dobra, powiedz mi lepiej, co jeszcze mówił Wal i dlaczego do nas nie przyszedł.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 6:50 pm

Nie chciała bujać. Po prostu zdecydowała powiedzieć mu pokrótce prawdę.
- Mogę przypuszczać, że to Wal ci go zabrał - spoważniała - Idiota ><
- No więc, powiedział mi, że wróci za kilka dni. Nie powiedział mi co chce zrobić, bo ja twierdził, wtedy chciałabym go zatrzymać. Nie wiem nawet gdzie poszedł. Tak jak mówiłeś, jeden z rebeliantów - nie chciała już tutaj wspominać o Ter'rze - wyzerował jego obecność czy coś i był niewidzialny - wyjaśniła.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 7:00 pm

- Niewidzialny... - uniósł brwi. Nie wiedział o wyzerowywaniu na tyle dużo, żeby się wypowiadać w tej kwestii - Super, naprawdę świetnie. Więc chodził sobie tu po pałacu, tak? Rolling Eyes I on... on myśli, że ja tak po prostu mogę powiedzieć o tym Generałowi? >< Przecież uzna go za zdrajcę i skaże na śmierć, jak tylko wróci, a mnie razem z nim za "współudział".
Zacisnął pięści.
- Odkąd tylko się znamy, zawsze musiał mnie w coś wrobić :/. No... ale nie zostawię tak tego, zrobię co w mojej mocy, żeby to wyjaśnić. Dzięki za informacje.
Zamyślił się. Z tego wszystkiego zapomniał o mundurze.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 7:08 pm

Wstrząśnięta i wystraszona lekko zrobiła krok w tył. Zawiesiła dłonie do tyłu.
- Nie on go zabiję, prędzej ja Wink - zawiesiła ton - Dlaczego on to robi >< - również się zbulwersowała.
- Nie sądzę, żeby był w Pałacu, chociaż może...
- Widać, dużo kłopotów sprawia ^_^' - zauważyła - I co dalej?
Kiedy mówił, że postara się, aby było "ok", nie miała na myśl takiego "OK" T_T
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Reira
MG fabularny//pomocniczy//
Reira


Liczba postów : 30
Registration date : 05/04/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 7:13 pm

Wpadła do hali jak oszołomiona.
- Ej, ej, ej >< Lo'Ravi! Mamy problem... o_O - podbiegła do nich biorąc oddech.
- To znaczy nie taki problem, że problem, ale problem.. o_O Co ja gadam? >< - wyprostowała się trzymając w jednej ręce kosę. Zauważyłą Aiko.
- Yooo ^_^'
Powrót do góry Go down
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 7:16 pm

- Spróbuję załagodzić Generała. Powiem, że obecność Wala została wyzerowana i nie miał innego wyjścia, ale nie mogę obiecać, że Generał w to uwierzy.
Popatrzył na Aiko.
- Hej... tylko się nie martw ^_^' Wkurzyłem się i pewnie przesadziłem. Wszystko będzie dobrze. Zrobię wszystko, co tylko mogę Wink.
Mimowolnie zawiesił dłoń w miejscu, gdzie zazwyczaj nosił amulet

- Pani Reira! O.O
Stanął prosto. Było za późno, żeby wreszcie zapiąć mundur, o którym dopiero teraz sobie przypomniał xD.
- Jaki problem?
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 7:24 pm

- No hej ^^
- Jaki ZNÓW problem? - załamała się biedna xD
- Tak Ravi, wiem ^^ Zawsze wszystko będzie dobrze, ale tak nie jest... - zamilkła.
Zawiesił głos z nadzieją, że dowie się jakiż to problem. Przypuszczała już, co to może być.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Reira
MG fabularny//pomocniczy//
Reira


Liczba postów : 30
Registration date : 05/04/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 7:28 pm

Odchrząknęła i zasalutowała mu nie tą ręką niż trzeba. Była zbyt zdyszana,. żeby myśleć o czymkolwiek innym.
- To nie jest taki straszny problem ^_^' Aczkolwiek... - znów odchrząknęła. - Ktoś się prawie wygadał, że Wal uciekł... Nie wiem kto to był, nie rozpoznaję was wszystkich jeszcze, za dużo siedzę w komnacie Mistrza -_-'' Więc... w ostatnim momencie zdążyłam udobruchać Mistrza Loki'ego, że to absurd... o_O i... tego... - zawiesiła się na moment.
- Podejrzewam, że Mistrz coś podejrzewa ^.^ Ale jeszcze z nim pogadam... - odetchnęła.
Powrót do góry Go down
Khaine
Jounin // agent Podziemia
Khaine


Liczba postów : 402
Wiek : 19
Charakter : Obojętny
Znaki charakterystyczne : To co na Avku (czerwone oczy czerwone włosy Znaki bandaże itd.)
Kocham : Lokiego Jako Ojca
Inteligencja : 100
Zręczność : 150
Siła : 150
EXP : 170 Patrzcie i nie płaczcie xD
Registration date : 26/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 7:36 pm

pojawił się przed dziesiątą bramą tam pokazał znaki i przeszedł do głównej Sali Wkurzony ..
widać było że jeśli Ktoś lub coś go zdenerwuje to rozpęta się "Wojna" ..
Powrót do góry Go down
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 7:40 pm

- No nie... jeszcze tylko Mistrza Lokiego w tym wszystkim brakuje! >< Jeżeli Mistrz się dowie to... zabije zarówno Wala jak i mnie. Nie odpowiada mi taki stan rzeczy ^_^'.

Zerknął na Khaine'a i korzystając z chwili nieuwagi, zapiął wreszcie swój mundur.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 7:43 pm

- Teraz też myślisz, że będzie ok..?
Klapnęła na ziemie, bo zaczęła ją głowa boleć od natłoku informacji.
- Nie spodziewałam się tego po nim... - mruknęła.
Kątem oka dostrzegła wkurzonego chłopaka. Przymknęła na to oko i nie zareagowała.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Reira
MG fabularny//pomocniczy//
Reira


Liczba postów : 30
Registration date : 05/04/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 7:46 pm

- Ja się nim zajmę... Udobrucham go tak, że będzie mi z ręki jadł >] - tak, owszem, Reira była zbyt pewna siebie, ale to szczegół w jej skomplikowanym charakterze xD.
- Oooo, pan Khaine uraczył nas swoja obecnością :> - zamrugała ślicznie oczętami.
- Witam pana, co tam u pana słychać? Długo pana nie było -_-'' - tym razem ton jej głosu spoważniał. Podeszła do Khaine'a.
- Lepiej od razu złóż mi raport, dobrze ci radzę ;]
Powrót do góry Go down
Khaine
Jounin // agent Podziemia
Khaine


Liczba postów : 402
Wiek : 19
Charakter : Obojętny
Znaki charakterystyczne : To co na Avku (czerwone oczy czerwone włosy Znaki bandaże itd.)
Kocham : Lokiego Jako Ojca
Inteligencja : 100
Zręczność : 150
Siła : 150
EXP : 170 Patrzcie i nie płaczcie xD
Registration date : 26/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 7:51 pm

ukłonił się lekko ..
-A Pani jak zawsze ma śliczne oczy xD
spojrzał poważnie dalej patrząc w oczy Reiri ..
-Niestety nigdzie w innych częściach "świata" nie ma Artefaktów ..
dalej patrzył Reiri w oczy xd
Powrót do góry Go down
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 7:56 pm

Podczas, gdy wszyscy zajęli się raportem Khaine'a, usiadł na jakiejś ławce i spróbował się skupić. Analizował w głowie, co dalej powinien zrobić, żeby ułatwić Walowi działanie (co wcale mu się nie podobało) i nie narazić się mistrzowi ani Generałowi.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 8:01 pm

Wzdychnęła lekko. Zakłopotała się tym, że to ona zawsze przynosiła złe informacje. Złapała się lekko za głowę, pamiętając dalej, że ma się nie denerwować.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Reira
MG fabularny//pomocniczy//
Reira


Liczba postów : 30
Registration date : 05/04/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 8:04 pm

Spojrzała na Khaine'a.
- Yay, Loki będzie szczęśliwy, jeśli mu powiem, że tak dłuuuuuuuugo cię nie było i, że żadnych ciekawych informacji nie przyniosłeś. - no cóż, zawistna też była Wink.
- Więc... mój drogi Khaine, powiedz mi, proszę, gdzież ty byłeś tak długo? ;] Chętnie posłuchamy twojej jakże interesującej opowieści, prawda? mryellow - zawołała do reszty, z nutką ironii w głosie xD.
Powrót do góry Go down
Khaine
Jounin // agent Podziemia
Khaine


Liczba postów : 402
Wiek : 19
Charakter : Obojętny
Znaki charakterystyczne : To co na Avku (czerwone oczy czerwone włosy Znaki bandaże itd.)
Kocham : Lokiego Jako Ojca
Inteligencja : 100
Zręczność : 150
Siła : 150
EXP : 170 Patrzcie i nie płaczcie xD
Registration date : 26/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 8:11 pm

zrobił dziwną minę xD ..jednak po chwili uśmiechnął się głęboko i wyjął za siebie całą zgrzewkę sake przyczepioną do pleców ..
-Yay ! Xd chętnie opowiem ..
podszedł do pierwszego lepszego stołu i postawił zgrzewkę rozdając Sake ..
-No więc byłem w innych częściach świata ..poznałem nowych ludzi xd
wyjął z kieszeni zaproszenie na urodziny ..
-A to dostałem za to że zrobiłem żyrafę z balonika dziewczynce o imieniu Karia ..
jeszcze szerzej się uśmiechnął mogę was wszystkich zabrać xD ..
-to akurat jest impreza z przebraniami xD ..
mówił od czasu do czasu popijając Sake xd ..
-Taa..Było fajnie xd
mówił całkowicie pomijając długą i ciągłą historie o misji język
Powrót do góry Go down
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 8:18 pm

Popatrzył na sake. To był jeden z tych nielicznych okazji, kiedy nie był w nastroju do zabawy. Odszedł, nim ktokolwiek zdążył to zauważyć.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 8:22 pm

Z przymkniętym oczyma nie zauważyła, gdy Lo'Ravi poszedł. Nie zwróciła nawet uwagi na Khaine, bo znowu zaczął się wygłupiać. Siedziała na zimnej posadzce z grobową miną, nie odzywając się nic a nic.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Reira
MG fabularny//pomocniczy//
Reira


Liczba postów : 30
Registration date : 05/04/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 8:30 pm

- Miło... o_O - popatrzyła na Khaine'a.
- Nooo... trza przyznać, że się jakoś wytłumaczyłeś. Dobra, nie będę cię męczyć. Aaaa, ty mnie pewnie jeszcze nie znasz. Co prawda, nie jestem tu nowa Wink. Reira. - przedstawiła smu się, ale dłoni nie podała.
- Jestem bratanicą Mistrza Loki'ego, więc jeśli masz coś do niego, a ja jestem bliżej możesz powiedzieć to mi >]
Powrót do góry Go down
Khaine
Jounin // agent Podziemia
Khaine


Liczba postów : 402
Wiek : 19
Charakter : Obojętny
Znaki charakterystyczne : To co na Avku (czerwone oczy czerwone włosy Znaki bandaże itd.)
Kocham : Lokiego Jako Ojca
Inteligencja : 100
Zręczność : 150
Siła : 150
EXP : 170 Patrzcie i nie płaczcie xD
Registration date : 26/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 8:32 pm

spojrzał na nią dziwnie o.O ..
-Eee..no przecież wiem że Reira ..jak Mistrz Loki mnie uratował za czasów młodości poznaliśmy się ..
*Amnezja* ? o.O ..pomyślał dziwnie ..
-A teraz ..
wstał jednak po chwili upadł i zemdlał bo był zmęczony podróżą xd .//

[sory musze isc]
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 8:36 pm

Znudzona dennym siedzeniem wstała. Poszła do swojej komnaty, zabrała rzeczy i wróciła do swojego świata.

<z/t>
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Reira
MG fabularny//pomocniczy//
Reira


Liczba postów : 30
Registration date : 05/04/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 8:41 pm

Zerknęła na niego.
- o_O Loki się mną niby chwali? Nie wierzę w to, nie gadaj o_O - zdziwiła się i spopielała.
Powrót do góry Go down
Khaine
Jounin // agent Podziemia
Khaine


Liczba postów : 402
Wiek : 19
Charakter : Obojętny
Znaki charakterystyczne : To co na Avku (czerwone oczy czerwone włosy Znaki bandaże itd.)
Kocham : Lokiego Jako Ojca
Inteligencja : 100
Zręczność : 150
Siła : 150
EXP : 170 Patrzcie i nie płaczcie xD
Registration date : 26/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeCzw Kwi 09, 2009 12:16 pm

obudził się i wstał ..
pomasował tył głowy i spopielał

z/t
Powrót do góry Go down
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 6:54 pm

Wal wszedł po cichu do komnaty, gdzie zastał jedynie pozbawionego przytomności Lokiego. Zrozumiał, że nie mógł teraz wyjaśnic swojej nieobecności. Ściągnął swój amulet ze świecznika, nałożył go na szyję i wyszedł.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 6:27 pm

Kruk pojawił się bezpośrednio w ogrodach Podziemia. Wylądował na jakiejś gałęzi, wypatrując żywej duszy. Po krótkim czasie dostrzegł jakiegoś Żniwiarza wyglądającego całkiem przyjaźnie ;] Podfrunął do niego i usiadł mu na ramieniu wręczając list. Na kopercie było napisane imię tego, kto miał tą przesyłkę otrzymać. Na razie ptak nie odlatywał, bo nie wiedział czy ma spodziewać się odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 6:57 pm

Żniwiarz przyjął kopertę i spojrzał na imię nadawcy. Następnie skinął ptakowi głową.
- Dostarczę.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 6:59 pm

Ten klapnął dziobkiem, zastanawiając się, czy będzie odpowiedź. Doszedł do wniosku, że jakoś sobie poradzą. Odfrunął, a w drodze spopielał.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 7:06 pm

Żniwiarz dostarczył list właściwej osobie - Walowi. Odnalazł go w sali zebrań Gwardii, po czym odszedł.

Wal przeczytał list, sięgnął po kartkę i pióro, po czym szybko nabazgrolił odpowiedź. Nie miał teraz czasu na korespondowanie.
Do komnaty wpadł Lo'Ravi.
- Co ty robisz?! - wrzasnął - Rozpieprzają nam linię obrony, a ty wiersze piszesz?! No chodź!!

Wybiegł.
Wal szybko podbiegł do płonącego feniksa przy stole dowódcy, wręczył mu kopertę i pobiegł za Lo'Ravim.

Feniks wzbił się w powietrze i spopielał.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 10:17 pm

- No dobra - pojawia się gdzieś w Podziemiu, sama nie wie gdzie dokładnie - Co teraz? =="
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 10:24 pm

Jakaś ściana bardzo blisko Aiko poszła w drobiazgi, rozległ się następny wybuch i o przeciwległą stronę korytarza grzmotnął Ravi. Splunął krwią i zjechał powoli na ziemię.
- Moje... żebra... T.T

Jęknął i przeniósł wzrok na Aiko.
- O.O
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 10:27 pm

- Ojć... - syknęła i zobaczyła jak cała ściana nie daleko niej poszła się paść - Ojejej o_O
- Ra... - przekrzywiła głowę na bok - vi? - podbiegła do niego.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 11:12 pm

- Co ty tu robisz?! - krzyknął zdzuszonym głosem - Wal obiecał, że nie będzie cię w to mieszał! Uważaj!
Skoczył na nią i przygniótł ją do podłogi, zasłaniając własnym ciałem, kiedy wielki strumień czerwonego światła walnęło w miejce, gdzie byli przed sekundką.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 11:15 pm

- To nie jegooooooooo...! - i padła razem z nim na ziemie - To Rebelia!? Przecież nie byli aż tak silni...
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 11:22 pm

- To nie jest Rebelia. Rebeliantów już nie ma, wszyscy zostali wybici.
Puścił ją i uklnęknął, przyciskając jedną rękę do klatki piersiowej.
- To, co się tu dzieje to apokalipsa... - przełknął ślinę - To, co było zapieczętowane przez Oko Cyklonu i to, co zostało wyzwolone przez jego zniszczenie.

Złapał ją za rękę i pociągnął w głąb korytarza, gdzie trudniej było ich trafić.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 11:26 pm

- Apokalipsa... - powtórzyła niewyraźnie. Tego się nie spodziewała.
Wydawało jej się, że to będzie zwykła potyczka Żniwiarze vs. Rebelia.
Dała się pociągnąć.
- Tego się nie spodziewałam. Totalny bajzer o_O
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Żniwiarz
MG fabularny
Żniwiarz


Liczba postów : 555
Registration date : 17/02/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 11:34 pm

- Właśnie dlatego tak bardzo zależało nam na odzyskaniu wszystkich artefaktów. Zniszczenie każdego z nich niesie za sobą inny rodzaj konsekwencji.

Stanął prosto nasłuchując uważnie, ale odgłosy w oddali wskazywały, że udało im się uciec całkiem głeboko.

- Oko Cyklonu jest pieczęcią, kluczem do wrót, za którymi uwieziono mistyczne, starodawne stworzenia, których boją się nawet Żniwiarze. To właśnie z nimi prowadzimy teraz walkę.
Popatrzył na nią z powagą.
- Zabieraj się stąd. Nie znajdziesz tu nic poza śmiercią i cierpieniem. To nasza bitwa.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 11:57 pm

- Domyślałam się...
Stanęła prosto z jedną ręką ułożoną na brzuchu.
- Wtedy, kiedy Oko zostało zniszczone na Ziemi pojawiły się te dziwne omeny. Tutaj pewnie dzieją się gorsze rzeczy.
Na chwile spuściła głowę, a gdy uniosła po kilku chwilach wzrok, ujrzała że Lo'Ravi jest cholernie poważny.
- Chyba masz racje. W walce z - nie wiedziała jak to ująć - apokalipsą chyba wam się nie przydam... - znów zwiesiła wzrok.

[ring [xD]]
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Sponsored content





Hale Władcy Podziemia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Hale Władcy Podziemia   Hale Władcy Podziemia - Page 8 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hale Władcy Podziemia
Powrót do góry 
Strona 8 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Tereny wolne :: Podziemie-
Skocz do: