Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coś na wzór regulaminu...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Raven
Lider A.N.B.U.
Raven


Liczba postów : 1047
Wiek : młoda, ale pełnoletnia Wink
Strój : Zwyczajne podkreślające sylwetkę koszulki, spodnie... w cieplejsze dni, jak na dziewczę przystało, spódniczki i sukienki Wink
Charakter : Jest optymistką, choć nie zawsze po niej to widać.
Znaki charakterystyczne : Od niedawna białe włosy.
Kocham : Wolność i deszcz
Inteligencja : 320
Zręczność : 240
Siła : 110
EXP : 120
Registration date : 13/01/2009

Coś na wzór regulaminu... Empty
PisanieTemat: Coś na wzór regulaminu...   Coś na wzór regulaminu... I_icon_minitimePią Sty 23, 2009 3:53 pm

Dobra pysiaczki. Jest kilka zasad, które każdy szanujący się członek A.N.B.U. powinien znać Wink

1. Nie przyznajemy się wszystkim, że należymy do Anormalnej Niezniszczalnej Bandy Utopców, bo jesteśmy TAJNI ^^.
2. Kiedy pokazujemy się w swoich roboczych fatałaszkach przedstawiamy się nieznajomym swoim pseudonimem.
3. Każdy powinien mieć taki pseudonim ^^ (np. Ja mam na imię Haichi, ale moim pseudonimem jest Laadra // pseudonim wcale nie musi być nickiem)
4. Lider A.N.B.U. ma obowiązek zlecania swoim ludziom różnych zadań oraz szanowania swoich ludzi (pilnujcie mnie i moich następców xD).
5. Do Lidera także należy zwracać się z szacunkiem.


Na razie to tyle, a jeśli pojawi się coś nowego, dam wam znać.

Na znak, że wszyscy przeczytali i zrozumieli (w razie niejasności proszę pisać na PW, ja wszystko wyjaśnię ^^) należy złożyć pod regulaminem swój podpis. Dziękuję.
Powrót do góry Go down
Helle "Ross"
A.N.B.U.
Helle


Liczba postów : 49
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 01/05/2009

Coś na wzór regulaminu... Empty
PisanieTemat: Re: Coś na wzór regulaminu...   Coś na wzór regulaminu... I_icon_minitimeNie Maj 03, 2009 11:03 pm

Yeah - zgadzam się i tak dalej... ^.^
aczkolwiek lider chyba nieaktualny wyszczerz
Powrót do góry Go down
 
Coś na wzór regulaminu...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wzór karty postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Wioski i organizacje :: A.N.B.U.-
Skocz do: