Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Odnośnie nowej "akcji"

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Odnośnie nowej "akcji" Empty
PisanieTemat: Odnośnie nowej "akcji"   Odnośnie nowej "akcji" I_icon_minitimeNie Maj 24, 2009 9:38 pm

Zakładam ten temat, ponieważ wyniknęła z tego duża kłótnia ^.^ Możecie wstawić mi osta, spoko ^_^'

Propozycje mam taką, żeby po prostu przdyskutować i wyciągnąc jakieś kompromisowe wnioski z tego wszystkiego.

Na razie wiemy tyle, że Tora jako Przywódca organizacji "Nów" ma zamiar znisczyć Seireitei. Przekonuje do tego kogo może, a jeśli to zrobi zbiera tym samym coraz większą armię.
Torze zginęli rodzice, więc planuję zemstę na Shinigami.

Jeśli chcecie wiedziec więcej, wystarczy zapytać...
Ten oto temat czeka na jakiekolwiek propozycję.
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Odnośnie nowej "akcji" Empty
PisanieTemat: Re: Odnośnie nowej "akcji"   Odnośnie nowej "akcji" I_icon_minitimeNie Maj 24, 2009 9:48 pm

Krótkie pytanie: Ile już osób jest, które FABULARNIE dołączyły się do Tory?
Powrót do góry Go down
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Odnośnie nowej "akcji" Empty
PisanieTemat: Re: Odnośnie nowej "akcji"   Odnośnie nowej "akcji" I_icon_minitimeNie Maj 24, 2009 9:52 pm

Ok, to będzie banalne, ale na razie tylko ja...

A nie, jeszcze mój brat... wtajemniczyłam go, bo jest Samotnikiem i potencjalnie powinien być od razu ^.^
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Odnośnie nowej "akcji" Empty
PisanieTemat: Re: Odnośnie nowej "akcji"   Odnośnie nowej "akcji" I_icon_minitimeNie Maj 24, 2009 10:03 pm

A więc ogłaszam, że jest przeciek. Każda postać słyszała o tej organizacji [niektóż nie wiedzą, kto jest dowódcą i takie tam szczegóły] i może się do niej przyłączyć [po spotkaniu ze mną] albo walczyć z nią.
Ok?
Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Odnośnie nowej "akcji" Empty
PisanieTemat: Re: Odnośnie nowej "akcji"   Odnośnie nowej "akcji" I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 10:40 pm

Jeśli to wprowadzi do tej całej sytuacji choć odrobinę dynamiki, zatwierdzam powyższy post Tory.
Każda postać w takich czy innych warunkach słyszała o tej organizacji, ale jej członkowie są nieznani. Przywódca może być znany jeśli sobie tego zażyczy.
Powrót do góry Go down
Saito
Kapitan XI dywizji
Saito


Liczba postów : 48
Skąd : SS
Wiek : 17
Strój : shinigami i znak kapitana XI dywizjonu
Charakter : zazwyczaj mam humor
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 200
EXP : ;
Registration date : 11/05/2009

Odnośnie nowej "akcji" Empty
PisanieTemat: Re: Odnośnie nowej "akcji"   Odnośnie nowej "akcji" I_icon_minitimeWto Maj 26, 2009 9:31 pm

hmm ja ja chce walczyć XD a jak przegram to dołącze xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Odnośnie nowej "akcji" Empty
PisanieTemat: Re: Odnośnie nowej "akcji"   Odnośnie nowej "akcji" I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Odnośnie nowej "akcji"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Administracja :: Ogłoszenia :: Propozycje-
Skocz do: