Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Propozycja/e

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Onamori
Kapitan II dywizji
Onamori


Liczba postów : 155
Wiek : Około 270, ale wygląda na 20
Strój : Zwykły,czarny strój shinigami, a na niego założone białe haori ze znakiem drugiej dywizji.
Charakter : Jest miła, otwarta, łatwo jest się z nią zaprzyjaźnić. Nie lubi walki.
Znaki charakterystyczne : Niebieski kwiatek przyczepiony do czarnych włosów, ma na oku czarną opaskę, gdyż jej oko jest...To be continued in fabuła
Kocham : Brak
Inteligencja : 150
Zręczność : 225
Siła : 175
Registration date : 22/01/2009

Propozycja/e Empty
PisanieTemat: Propozycja/e   Propozycja/e I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:23 pm

Jak wiecie na forum istnieje technika shunko. (w bleachu też) Wiemy, ze w A&M tę technikę miały tylko dwie osoby, które były z II oddziału i były kapitankami. To teraz zacznijmy od propozycji. Na forum na razie Shunko mam tylko ja i proponuję, aby nikomu już nie dawać tej techniki, bo w Bleachu dużo osób jej nie miało i też trochę się mozemy tego trzymać. Można by się odemnie nauczyć czy cuś. Nie to, ze jestem jakaś chytra i chcę sobie zostawić Shunko, po prostu nawiązuję do tego, ze w M&A miały tylko dwie osoby i z tego samego oddziału, ale to raczej nic nie ma do rzeczy. Podsumowując chcę, abym na forum miałam tylko ja Shunko i, żebym miała prwo do nauki innych.


(Drugą propozycję dam, ale muszę sobie przypomnieć język)
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Propozycja/e Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/e   Propozycja/e I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:44 pm

Dobra, mówię tak: Bądź co bądź się zgadzam, jednakże osoby z odpowiednimi predyspozycjami (znajomość większości Kidou i możliwości wypowiadania ich bez inkantacji, a także hakuda opanowana do perfekcji), po długim treningu z tobą mogłyby się tego nauczyć Wink To tyle z mojej skromnej strony...

God Bless Ya'
Powrót do góry Go down
Onamori
Kapitan II dywizji
Onamori


Liczba postów : 155
Wiek : Około 270, ale wygląda na 20
Strój : Zwykły,czarny strój shinigami, a na niego założone białe haori ze znakiem drugiej dywizji.
Charakter : Jest miła, otwarta, łatwo jest się z nią zaprzyjaźnić. Nie lubi walki.
Znaki charakterystyczne : Niebieski kwiatek przyczepiony do czarnych włosów, ma na oku czarną opaskę, gdyż jej oko jest...To be continued in fabuła
Kocham : Brak
Inteligencja : 150
Zręczność : 225
Siła : 175
Registration date : 22/01/2009

Propozycja/e Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/e   Propozycja/e I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 10:00 pm

Dokłądnie, dokładnie. Umiały vy to osoby, które mają opanowaną hakudę do perfekcji, ale kidou nie muszą. Większość wystarczy Wink I teraz tak. Tylko osby, które by ze mną trnowały, bo inaczej by sie to nie trzymało kupy i każdy na forum (shinigami/vaizard) miałby shunko. Czekam na odp Adminów.
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Propozycja/e Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/e   Propozycja/e I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 2:24 pm

Myślę ze ograniczenie tej że umiejętności jest dobrym pomysłem. Tak i tą technikę również i ja posiadam (na razie nie mam czasu na aktualizację umiejętności) a jeśli chodzi o ograniczenie to myślałam że mieli by tą technikę tylko Shinigami wywodzący się z Dywizi II czyli tej w której jest Onamori i oczywiście zgadzam się abyś to ty ich nauczała stopniowo opanowania tej techniki jeśli tylko by chcieli.
Powrót do góry Go down
Onamori
Kapitan II dywizji
Onamori


Liczba postów : 155
Wiek : Około 270, ale wygląda na 20
Strój : Zwykły,czarny strój shinigami, a na niego założone białe haori ze znakiem drugiej dywizji.
Charakter : Jest miła, otwarta, łatwo jest się z nią zaprzyjaźnić. Nie lubi walki.
Znaki charakterystyczne : Niebieski kwiatek przyczepiony do czarnych włosów, ma na oku czarną opaskę, gdyż jej oko jest...To be continued in fabuła
Kocham : Brak
Inteligencja : 150
Zręczność : 225
Siła : 175
Registration date : 22/01/2009

Propozycja/e Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/e   Propozycja/e I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 5:21 pm

Rukia, oczywiście Generał może mieć tę technikę, gdyż jest najsilniejszym shinigami ^^ A o tym uczeniu to nikogo na razie nie uczmy język
Powrót do góry Go down
Onamori
Kapitan II dywizji
Onamori


Liczba postów : 155
Wiek : Około 270, ale wygląda na 20
Strój : Zwykły,czarny strój shinigami, a na niego założone białe haori ze znakiem drugiej dywizji.
Charakter : Jest miła, otwarta, łatwo jest się z nią zaprzyjaźnić. Nie lubi walki.
Znaki charakterystyczne : Niebieski kwiatek przyczepiony do czarnych włosów, ma na oku czarną opaskę, gdyż jej oko jest...To be continued in fabuła
Kocham : Brak
Inteligencja : 150
Zręczność : 225
Siła : 175
Registration date : 22/01/2009

Propozycja/e Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/e   Propozycja/e I_icon_minitimePią Kwi 24, 2009 8:10 pm

Siedziałam sobie przy telewizorze i coś mi sie przypomniało język A mianowicie to moja ukochana druga propozycja. To tak jedno pytanko:
- Dlaczego wszyscy Vaizardzi mają po 650 punktów do rozdzielenia?
Nie powinien być podział na Ex. Poruczników, ex. Kapitanów??

Wg. mnie powinno być tak:
Ex.Kapitan: Ma do rozdzielenia 650.
Ex.Porucznik: Ma do rozdzielenia 550 punktów.

Proszę, aby RukiRuki to przemyślała i iinni admini też ^^
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Propozycja/e Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/e   Propozycja/e I_icon_minitimePią Kwi 24, 2009 8:27 pm

Nie jestem adminem, ale się wypowiem... Rozumiem, to dobry pomysł, ale... Dlaczego uskoki aż o 100? Nie lepiej by było gdyby tak:

Vizard exKapitan - 650
Vizard exPorucznik - 600
Vizard exOfcier - 550
Vizard exDywizjonista - 450 (dlaczego tutaj uskok o 100, a tam po 50? Ponieważ Oficerowie to elita wśród dywizjonu, porucznik to po prostu wybrany przez kapitana zastępca, PRAWIE równy innym oficerom, a kapitan... To kapitan xD)
Powrót do góry Go down
Akira
Kapitan XII dywizji
Akira


Liczba postów : 122
Age : 31
Wiek : Jest w miarę młody jak na shinigami, jednak włada już sporą mocą. Jego wiek to około setki, a bliżej 116 lat. Jednak można po wyglądzie ocenić go na 16-18 lat.
Strój : Czarne kimono jak u każdego z tej rasy + Sandały, również jak u każdego + Białe haori z symbolem dwunastej dywizji
Charakter : Zachowuje się jak każdy młodszy, jednak w jego życiu szykuje się bardzo, ale to bardzo dużo zmian. Charakter z małą pomocą przyjaciele ulegnie drastycznej przemianie.
Znaki charakterystyczne : Posiada opaskę na oku, która trzyma limity. Rude i nietypowe włosy też można nazwać wyróżnieniem. Ogólnie możecie to stwierdzić patrząc na avatar.
Kocham : Brak przez najbliższy czas nie ma planów. Może mu się ktoś podoba, ale to inna bajka, bo takiego kogoś nie darzy się takowym uczuciem.
Inteligencja : 200
Zręczność : 200
Siła : 150+20
EXP : 100
Registration date : 07/02/2009

Propozycja/e Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/e   Propozycja/e I_icon_minitimePią Kwi 24, 2009 8:30 pm

Co wy na tych PBF z tymi poniżej porucznika? Przecież w anime nie ma kogoś tak słabego jako ta rasa. Co jakby nie udźwignął ciężaru hollowa i najzwyczajniej w świecie go nie opanował. W tym wypadku trzymajmy się kanonu i zostańmy przy dwóch rodzajach tej jakże potężnej rasy. Do do tych dwóch to rozdzielenie Kida jest lepsze i powinno zostać wprowadzone.

Ex-Oficerom i Ex-Dywizjonistom NIE!
Powrót do góry Go down
Onamori
Kapitan II dywizji
Onamori


Liczba postów : 155
Wiek : Około 270, ale wygląda na 20
Strój : Zwykły,czarny strój shinigami, a na niego założone białe haori ze znakiem drugiej dywizji.
Charakter : Jest miła, otwarta, łatwo jest się z nią zaprzyjaźnić. Nie lubi walki.
Znaki charakterystyczne : Niebieski kwiatek przyczepiony do czarnych włosów, ma na oku czarną opaskę, gdyż jej oko jest...To be continued in fabuła
Kocham : Brak
Inteligencja : 150
Zręczność : 225
Siła : 175
Registration date : 22/01/2009

Propozycja/e Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/e   Propozycja/e I_icon_minitimePią Kwi 24, 2009 9:18 pm

Panie KId, ja mówię NIe, ponieważ na forum porucznik ma 450, a mkapitan 550. Więc jest uskok o 100. Pomyślałam, że będzie dobrze jak u Vaizardów także będzie uyskok o 100 -.- . Proszę o odpowiedź ze strony adminów , a nie użytkowników.

Edit.

Wiem, wiem Kid, że chcesz po prostu być silniejszy od kapitanów, ale nie ujdzie ci to za bardzo xD
Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Propozycja/e Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/e   Propozycja/e I_icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 11:45 am

Dobra, proszę wstac, wypowiada się admin Rolling Eyes.

Mojego zdania nie możecie brac jako decyzji ostatecznej, bo wedle wcześniej przyjętej zasady (jeszcze na poprzednim NS) ja odpowiadam za ninja, a w Shinigamich, Vizardów i inne postaci z tej bajki bawi się Rukia Rolling Eyes.

Uważam, że Onamori ma trochę racji, ale ja bardziej skłaniałbym się ku propozycji Kida, bo wśród Vizardów raczej nie było aż tak wielkich różnic sił.
No i popieram Akire!
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Propozycja/e Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/e   Propozycja/e I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 2:55 pm

No więc tak ^'
Po pierwsze uznaję że pomysł Onamori dotyczący zmiany punktów rang Vizardów jest dobry. Po drugie uważam że pomysł Kida także jest dobry gdyż wątpię by ktoś taki jak oficer bądź dywizjonista zdołałby utrzymać moce Pustego. Dlatego zostaję przy tym by Vizardem była osoba, która w przeszłości była Kapitanem bądź Porucznikiem. Co do rozdania punktów myślę że najlepszym rozwiązaniem by było gdyby:
ExKapitan Vizard miał - 650
ExPorucznik Vizard miał - 570

Rzeczywiście być może Vizardzi nie mają zbyt wielkiej różnicy mocy jednak, skoro w przeszłości jako Shinigami jego reiatsu i moc różniło się z jego Kapitanem i chciałabym osobiście by widziano jednak tą różnicę z przeszłości. A wiec myślę, że tak już pozostanie.
Powrót do góry Go down
Onamori
Kapitan II dywizji
Onamori


Liczba postów : 155
Wiek : Około 270, ale wygląda na 20
Strój : Zwykły,czarny strój shinigami, a na niego założone białe haori ze znakiem drugiej dywizji.
Charakter : Jest miła, otwarta, łatwo jest się z nią zaprzyjaźnić. Nie lubi walki.
Znaki charakterystyczne : Niebieski kwiatek przyczepiony do czarnych włosów, ma na oku czarną opaskę, gdyż jej oko jest...To be continued in fabuła
Kocham : Brak
Inteligencja : 150
Zręczność : 225
Siła : 175
Registration date : 22/01/2009

Propozycja/e Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/e   Propozycja/e I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 11:05 pm

Mi to pasuje...Nie mam ogólnie nic przeciwko. A przecież to będzie twoja ostateczna decyzja, a nie nasza język
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycja/e Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja/e   Propozycja/e I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Propozycja/e
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Moja propozycja
» Propozycja numer trzy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Administracja :: Ogłoszenia :: Propozycje-
Skocz do: