Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Tajna Jednostka Polowa

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Onamori
Kapitan II dywizji
Onamori


Liczba postów : 155
Wiek : Około 270, ale wygląda na 20
Strój : Zwykły,czarny strój shinigami, a na niego założone białe haori ze znakiem drugiej dywizji.
Charakter : Jest miła, otwarta, łatwo jest się z nią zaprzyjaźnić. Nie lubi walki.
Znaki charakterystyczne : Niebieski kwiatek przyczepiony do czarnych włosów, ma na oku czarną opaskę, gdyż jej oko jest...To be continued in fabuła
Kocham : Brak
Inteligencja : 150
Zręczność : 225
Siła : 175
Registration date : 22/01/2009

Tajna Jednostka Polowa Empty
PisanieTemat: Tajna Jednostka Polowa   Tajna Jednostka Polowa I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 5:26 pm

Jako, że jestem kapitanką II dywizji to mogę zarządzać tajną jednostką polową?? Jak wiemy z Bleachu Soi Fon i Shihouin Yoruichi miały nad nimi władzę, więc ja chyba też powinnam mieć. Pytanie ogólne:
- Czy mogę rządzic tajną jednostką polową?
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Tajna Jednostka Polowa Empty
PisanieTemat: Re: Tajna Jednostka Polowa   Tajna Jednostka Polowa I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 5:30 pm

Nie ja o tym decyduję, jestem prostym użytkownikiem-MG, ale myślę, że jak najbardziej możesz Wink

(Wiem, wiem... Krótko, ale nie ma co pisać w tym temacie...)
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Tajna Jednostka Polowa Empty
PisanieTemat: Re: Tajna Jednostka Polowa   Tajna Jednostka Polowa I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 5:32 pm

Oczywiście ze możesz mieć tylko, prawdziwych użytkowników nie ma na to miejsce i tylko taki jest problem. ^'
Powrót do góry Go down
Onamori
Kapitan II dywizji
Onamori


Liczba postów : 155
Wiek : Około 270, ale wygląda na 20
Strój : Zwykły,czarny strój shinigami, a na niego założone białe haori ze znakiem drugiej dywizji.
Charakter : Jest miła, otwarta, łatwo jest się z nią zaprzyjaźnić. Nie lubi walki.
Znaki charakterystyczne : Niebieski kwiatek przyczepiony do czarnych włosów, ma na oku czarną opaskę, gdyż jej oko jest...To be continued in fabuła
Kocham : Brak
Inteligencja : 150
Zręczność : 225
Siła : 175
Registration date : 22/01/2009

Tajna Jednostka Polowa Empty
PisanieTemat: Re: Tajna Jednostka Polowa   Tajna Jednostka Polowa I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 5:34 pm

A czy mogę nimi sterować poprzez posta?? Oni są słabi wiec raczej nie byłoby z tym problemu ^^
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Tajna Jednostka Polowa Empty
PisanieTemat: Re: Tajna Jednostka Polowa   Tajna Jednostka Polowa I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 5:35 pm

Ja się zgadzam.
Powrót do góry Go down
Onamori
Kapitan II dywizji
Onamori


Liczba postów : 155
Wiek : Około 270, ale wygląda na 20
Strój : Zwykły,czarny strój shinigami, a na niego założone białe haori ze znakiem drugiej dywizji.
Charakter : Jest miła, otwarta, łatwo jest się z nią zaprzyjaźnić. Nie lubi walki.
Znaki charakterystyczne : Niebieski kwiatek przyczepiony do czarnych włosów, ma na oku czarną opaskę, gdyż jej oko jest...To be continued in fabuła
Kocham : Brak
Inteligencja : 150
Zręczność : 225
Siła : 175
Registration date : 22/01/2009

Tajna Jednostka Polowa Empty
PisanieTemat: Re: Tajna Jednostka Polowa   Tajna Jednostka Polowa I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 5:44 pm

No to bardzo dziękuje :* I teraz jedno pytanie, też do tej jednostki.
- Czy mam prawo wychodzić z nimi poza SS np. do świata żywych??
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Tajna Jednostka Polowa Empty
PisanieTemat: Re: Tajna Jednostka Polowa   Tajna Jednostka Polowa I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 6:10 pm

Zostało uzgodnione że możesz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tajna Jednostka Polowa Empty
PisanieTemat: Re: Tajna Jednostka Polowa   Tajna Jednostka Polowa I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tajna Jednostka Polowa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tajna kryjówka.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Administracja :: Ogłoszenia :: Pytania-
Skocz do: