Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Domy

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Noitros
Primera Espada
Noitros


Liczba postów : 35
Wiek : Wygląd na 20
Strój : Białe spodnie, klata odkryta język
Charakter : Jest chamski, arogancki i bardzo się rządzi, a tak jak nikt go nie widzi jest strasznie leniwy...
Znaki charakterystyczne : Cały biały z czarnymi krawędziami. Ma oczy jak u hollowa i z włosów wystaje mu czerwone piórko. Ma różne czerwone eysy na ciele.
Kocham : Nikogo
Inteligencja : 200
Zręczność : 225
Siła : 225
Registration date : 01/02/2009

Domy Empty
PisanieTemat: Domy   Domy I_icon_minitimePon Kwi 20, 2009 7:40 pm

Jest tutaj ustawione około 40 domków równocześnie w rzędzie. Wszystkie takie same. Spokój i cisza, dość daleko od Karakury. Krajobraz no jest taki mieszany, po prawo (wschód) są nie za wysokie góry, a natomiast na północ znajdują się w oddali wieżowce i różne inne budynki, w których a to są sklepy, a to mieszkają ludzie ludzie

_______________________________________________________________

Nad jakimś domem niebo rozpruła garganta. Długo z ciemności nikt nie wychodził, ale po chwili wyszedł mężczyzna, który miał tylko spodnie. Wystawające z włosów futerko powiewało na lekkim wiaterku. Jakieś czerwone znaki na rękach wyglądały przerażająco. Na jego twarzy widniał uśmiech. Jego miecz był schowany do pochwy, a ręce trzymał w kieszeniach. Numerek "1" był zauważalny, dlatego chłopak podniósł trochę spodnie do góry.

- Czas się z kimś zabawić...-powiedział cichutko i uwolnił jakoś 20% swojego reiatsu przy, którym zwykłe hollowy, które znajdowały się w okolicy 10km mogły umrzeć, jaki miał cel uwalniając tą energię duchową? Chciał zbawić do siebie kogoś silnego, po prostu chciał walczyć.


Ostatnio zmieniony przez Noitros dnia Pon Kwi 20, 2009 7:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Domy Empty
PisanieTemat: Re: Domy   Domy I_icon_minitimePon Kwi 20, 2009 7:50 pm

Wzdłuż ulicy obok domów szedł exPorucznik... Miał, jak zawsze, ręce w kieszeniach płaszcza, kaptur zarzucony na głowę i słuchawki od MP4 włożony w uszy. Tak tak, owy Vizard, o dość sporym wieku, bardzo lubił te, jak to sam określał, "nowoczesności".
Dumnym krokiem szedł w kierunku źródła uwolnionej energii. Kamienny wyraz twarzy i przenikliwy wzrok skierowany do przodu nie ukazywały żadnego uczucia. Kiedy doszedł na miejsce, przykucnął i nagle wybił się, a raczej wystrzelił jak rakieta do góry. Zatrzymał się jednak i zawisł w powietrzu dosłownie przed Arrancarem.


-Witam, co cię sprowadza do tego miasteczka?
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Domy Empty
PisanieTemat: Re: Domy   Domy I_icon_minitimePon Kwi 20, 2009 7:53 pm

Wyczuwając ciekawe raiatsu zjawiłam się niedaleko, by po chwili skierować się w miejsce gdzie wyczuwalne było jego centrum. Odnalazłam tam dwóch mężczyzn, których nie znałam. Jednak już o jednym słyszałam co nieco. Pojawiłam się tutaj jako zwykły Shinigami ukrywając swe reiatsu.
-Witam
Przywitałam się z nieznajomymi.
Powrót do góry Go down
Noitros
Primera Espada
Noitros


Liczba postów : 35
Wiek : Wygląd na 20
Strój : Białe spodnie, klata odkryta język
Charakter : Jest chamski, arogancki i bardzo się rządzi, a tak jak nikt go nie widzi jest strasznie leniwy...
Znaki charakterystyczne : Cały biały z czarnymi krawędziami. Ma oczy jak u hollowa i z włosów wystaje mu czerwone piórko. Ma różne czerwone eysy na ciele.
Kocham : Nikogo
Inteligencja : 200
Zręczność : 225
Siła : 225
Registration date : 01/02/2009

Domy Empty
PisanieTemat: Re: Domy   Domy I_icon_minitimePon Kwi 20, 2009 7:59 pm

Spojrzał na Kida z uśmieszkiem. Co go może sprowadzać do miasta? Przyszedł na jak to zwane "łowy". Nikt go nie rozumiał. W Las Noches nudno, więc co ma robić? Siedzieć tam na tronie i tylko wysłuchiwać tych nudnych numerosów, które gadają o sprawach, które mają miejsce w Hueco Mundo?? Arrancar woli się pobawić w mieście.
- Przyszedłem na "łowy". -oznajmił uśmiechając się, zaczął ładować cero. Jako, ze był najszybszy z wszystkich Arrancarów w ułamku sekundy pojawił się za Vaizardem i wystrzelił cero. Atak był krótko ładowany, ale chłopak był Primerą dlatego nawet krótko ładowany atak może być krótko ładowany, a będzie dość silny język . Odskoczył na 5-10m, wiedział, że chłopak da sobie radę. Gdy wykonał pierwszy atak obok nich pojawiła się jakaś kobieta.
- Ohayo. -powiedział spokojnie.
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Domy Empty
PisanieTemat: Re: Domy   Domy I_icon_minitimePon Kwi 20, 2009 8:07 pm

Kid, ciągle z tym samym wyrazem twarzy, bez problemu uniknął atak używając Shunpo. Pojawił się jakieś kilka metrów na lewo i spokojnie odwrócił się w stronę Noitrosa.

-Widać, że nie da się z tobą pogadać... No, ale cóż... Jako, że jesteś Arrancarem to pozwolę sobie na małą zabawę...

Rzekł i położył dłoń na twarzy. 2 sekundy kumulacji reiatsu... Tada, na twarzy pojawiła się śliczna maska. Vizard użył Shunpo i zjawił się dosłownie przed Noitrosem, z nogą uniesioną wysoko do góry. Przy pomocy hakudy skumulował energię w nodze i opuścił ją w dół z dużą prędkością, uderzając Arrancara w górę głowy piętą. Jeśli ten uniknął, Kid szybko zbliża się do niego i kopie go po poziomej linii. Nawet nie patrząc na Shinigami, rzekł:

-Ohayo, Shinigami-da...
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Domy Empty
PisanieTemat: Re: Domy   Domy I_icon_minitimePon Kwi 20, 2009 8:13 pm

Spojrzałam na lecące Cero w stronę Vizarda po czym odskoczyłam lekko by stanąć na dachu jednego z domów. Wiedziałam że nawet jeśli byli dla siebie wrogami ta walka nie byłą najważniejszą. Tych dwóch czekały jeszcze walki o wiele cięższe. Przyglądając się walce na krótka chwilę zatrzymałam wzrok na Vizardzie, zdawało mi się jakbym wcześniej gdzieś go widziała. Gdy powróciłam do oglądania walki stwierdziłam, że ja osobiście nie mam ochoty wtrącać się do walki, tuż po powrocie.
Powrót do góry Go down
Noitros
Primera Espada
Noitros


Liczba postów : 35
Wiek : Wygląd na 20
Strój : Białe spodnie, klata odkryta język
Charakter : Jest chamski, arogancki i bardzo się rządzi, a tak jak nikt go nie widzi jest strasznie leniwy...
Znaki charakterystyczne : Cały biały z czarnymi krawędziami. Ma oczy jak u hollowa i z włosów wystaje mu czerwone piórko. Ma różne czerwone eysy na ciele.
Kocham : Nikogo
Inteligencja : 200
Zręczność : 225
Siła : 225
Registration date : 01/02/2009

Domy Empty
PisanieTemat: Re: Domy   Domy I_icon_minitimePon Kwi 20, 2009 8:27 pm

// Nie walczymy na śmierć i życie więc nie musimy czekać na MG //
Chłopak spojrzał tylko na chłopaka jak to uniknął Cero arrancara. Zauważył, że chłopak "założył" na twarz maskę, która zwiększyła jego reiatsu, ale i tak dla Primery nie było za wielkie, ale dość wysokie, widocznie nie uwolnił całej energii ducha. Dla chłopaka jego shunpo było niczym. On robił to jakoś 3-4x szybciej. Vaizard pojawił się nad Noitrosem z nogą w górze. Lekko naprężył reiatsu w ręce i nastawił rękę licząc na swoje hierro. Prawdopodobnie zostało to bez problemu obronione, ale na pewno trochę opadli w dół. Jeżeli chłopak zaczął by go kopać po poziomej linii on złapie szybko jego nogę i ją wykręci. Cała akcja działa się bez słów i tak się skończyła. On tylko odskoczył jakoś na 10m. Czekał na reakcję Kid'a .
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Domy Empty
PisanieTemat: Re: Domy   Domy I_icon_minitimePon Kwi 20, 2009 8:31 pm

Walka okazała się dla mnie niezbyt ciekawa, dlatego już po jakimś niedługim czasie opuściłam to miejsce. Wstałam z siadu i przeskoczyłam nastepnę dachy by udać się w inne miejsce.
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Domy Empty
PisanieTemat: Re: Domy   Domy I_icon_minitimePon Kwi 20, 2009 9:58 pm

No dobrze, zgadzam się, wybronił to wszystko w wyżej opisany sposób. Kiedy znajdowali się dość daleko od siebie, Kid rzekł:

-Może zanim ZACZNIEMY przedstawimy się? Jestem Death the Kid, od 80 lat Vizard, exPorucznik VIII oddziału i istota nienawidząca Seireitei... Miło mi cię poznać...

Przedstawił się z echem w głosie, które powodowała maska. Wybił się od powietrza niczym od ściany (wiadomo, lewitacja...) i z dużą prędkością poleciał na Espadę. Kiedy był dosłownie metr od niego, użył dla zmylenia Shunpo i pojawił się nad Arrancarem. Przy pomocy Hakudy przywalił łokciem w tył głowy Noitrrrrrosa. Następnie poleciał za nim szybko i wystawiając palec wskazujący przed siebie, powiedział:

-Hadou no youn... BYAKURAI!

Wiadomo, biały promień poleciał w stronę Primero. Jednak, jeśli pierwszy atak (łokciem) się nie udał, Kid natychmiast, ciągle będąc nad arrancarem zacisnął prawą dłoń w pięść, i (oczywiście wykorzystując Hakudę), z dużym zamachem uderzył Primero pięścią w twarz, przez co ten powinien odlecieć na dość sporą odległość.

(Co do tego, że twoje sonido jest szybsze od mojego shunpo... Wątpię, no może kiedy nie mam maski, ale i tak... Tutaj na forum inteligencja raczej obowiązuje też przy możliwościach kumulowania reiatsu, a Shunpo/Sonido jest niczym innym, niż techniką wykorzystującą reiatsu...)
Powrót do góry Go down
Noitros
Primera Espada
Noitros


Liczba postów : 35
Wiek : Wygląd na 20
Strój : Białe spodnie, klata odkryta język
Charakter : Jest chamski, arogancki i bardzo się rządzi, a tak jak nikt go nie widzi jest strasznie leniwy...
Znaki charakterystyczne : Cały biały z czarnymi krawędziami. Ma oczy jak u hollowa i z włosów wystaje mu czerwone piórko. Ma różne czerwone eysy na ciele.
Kocham : Nikogo
Inteligencja : 200
Zręczność : 225
Siła : 225
Registration date : 01/02/2009

Domy Empty
PisanieTemat: Re: Domy   Domy I_icon_minitimePon Kwi 20, 2009 10:48 pm

( No tak, mam szybsze sonido, bo mam lepszą od ciebie zręczność, a ona mówi o prędkości Nie wiem co sobie uroiłeś, że Inteligencja ma coś do prędkości, no ale już to pomińmy)
Kiedy chłopak się przedstawił Arrancar tylko się uśmiechnął. Nie interesowało go imię i nazwisko jego przeciwnika. Lecz zainteresowała go wiadomość o nienawidzeniu seireitei, gdyż wróg jego wroga jest jego przyjacielem. W tym przypadku przyjacielem jest Kid. Kiedy on odbił się od powietrza i pędził na niego z niesamowitą prędkościa, on tylko przyglądał mu sie uważnie i go analizował wzrokiem. Nagle Vaizard zniknął. Chłopak dopuścił się ataku z góry, jednak w ostatnim momencie Arrancar odsunął si w bok, aby chłopiec dalej leciał w dół i walnął w powietrze. Wykorzystując to Primero odwzajemnił cios w kark. Bez względu na wynik tego ciosu powiedział:

- Wiesz jaka zasada rządzi całym światem? "Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem". Zatem nasza walka nie ma celu, bo również nienawidzę seireitei...i pragnę jego zagłady.- oznajmił i dodał:
- Może chciałbyś się do mnie przyłączyć? Takie małe przymierze...-odpowiedział po cichu z niezmiernym spokojem w głosie.

// Jako, ze cię walnąłem i se poleciałeś to raczej tego "Jakby" nie powinno się zaliczać, a poza tym chcę teraz poprowadzić dialog, a nie walkę. Ostatecznie była moja kolej ataku. Już nie walczymy //
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Domy Empty
PisanieTemat: Re: Domy   Domy I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 2:09 pm

Ostatni atak Noitrosa został zablokowany w taki sposób: szybko się odwrócił i zablokował cios skrzyżowanymi rękoma, jednak "odjechał" nieco w dół. Wiedział, że Arrancar zaniecha walki kiedy tylko zacznie się rozmowa... Phew, to było bardziej niż pewne, szczególnie po słowach "znienawidzenia Seireitei". Pierwsze słowa Noitrosa nieco rozbawiły

-To miłe, że obaj mamy ten sam cel, ale bez względu na wszystko nie potrzebuję przyjaźnie nastawionych mi istot...

Powiedział, jednak to co dodał Primero lekko go zaciekawiło, jednak nadal stał przy swoim zdaniu... Chociaż nie do końca...

-Przymierze, hę? Ale widzisz, jest problem... Możemy w jakiś sposób wspólnie napaść na SS, jednak nie mam zamiaru narażać dusz innych niż Shinigami... Jeśli to byłby warunek, jestem niemal pewien, że nie trzymałbyś się go... Żałośni słudzy Seireitei nie potrafią bronić tego miasta, dlatego też JA tu jestem...
Powrót do góry Go down
Noitros
Primera Espada
Noitros


Liczba postów : 35
Wiek : Wygląd na 20
Strój : Białe spodnie, klata odkryta język
Charakter : Jest chamski, arogancki i bardzo się rządzi, a tak jak nikt go nie widzi jest strasznie leniwy...
Znaki charakterystyczne : Cały biały z czarnymi krawędziami. Ma oczy jak u hollowa i z włosów wystaje mu czerwone piórko. Ma różne czerwone eysy na ciele.
Kocham : Nikogo
Inteligencja : 200
Zręczność : 225
Siła : 225
Registration date : 01/02/2009

Domy Empty
PisanieTemat: Re: Domy   Domy I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 3:16 pm

Chłopak spojrzał z zaciekawieniem na Kid'a. Z wszystkiego została "wyłożona" taka przeplatanka, że już tego nie zrozumiał. Nie możemy ukrywać, ze Noitros był nie był mądry. Arrancar był trochę głupkowaty, ale to raczej nie powinno wejść do tej rozmowy w wyróżniający się sposób. Starał się mówić płynnie i zrozumiale dla Vaizarda.
- Kid-san...Zapraszam do mnie...-odpowiedział spokojnym głosem i otworzył obok siebie gargantę. Miał nadzieję, że ex. Porucznik nie będzie sie przeciwstawiał i kulturalnie wejdzie do portalu.
- Nie musisz sie bać, jak chcesz mozesz ze mną władać Hueco Mundo...potrzebny nawet mi jest pomocnik. -oznajmił dalej spokojnie pokazując na portal, aby nowy przyjaciel się skusił i wszedł.
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Domy Empty
PisanieTemat: Re: Domy   Domy I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 4:16 pm

Jego ponure spojrzenie spoczęło na gargancie. Bądź co bądź, Kid... najzwyczajniej zachichotał.

-Chyba mnie nie zrozumiałeś... W sprawie Seireitei możemy razem walczyć, ale w innych kwestiach... Jesteśmy wrogami.

Rzekł i jednym ruchem ręki ściągnął maskę, która rozleciała się na miliardy kawałeczków odlatujących gdzieś z wiatrem. Death the Kid niemalże wyparował, jednak to było po prostu Shunpo.

<z/t>
Powrót do góry Go down
Noitros
Primera Espada
Noitros


Liczba postów : 35
Wiek : Wygląd na 20
Strój : Białe spodnie, klata odkryta język
Charakter : Jest chamski, arogancki i bardzo się rządzi, a tak jak nikt go nie widzi jest strasznie leniwy...
Znaki charakterystyczne : Cały biały z czarnymi krawędziami. Ma oczy jak u hollowa i z włosów wystaje mu czerwone piórko. Ma różne czerwone eysy na ciele.
Kocham : Nikogo
Inteligencja : 200
Zręczność : 225
Siła : 225
Registration date : 01/02/2009

Domy Empty
PisanieTemat: Re: Domy   Domy I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 4:22 pm

Chłopak się uśmiechnął. Nie wiedział dlaczego Vaizard nie wszedł do garganty. Jeżeli nie chce się jakby to powiedzieć słuchać Primery to on po prostu dalej będzie go traktował jako wroga. Jak już wiadomo, ze Noitros lubi się rządzic, a w tej sprawie chciał zarządzić. Spojrzał w gargantę i po chwili powolnym i spokojnym krokiem wszedł do niej. Schował swój numerek, wsadził rece do kieszeni i dalej szedł w ciemnościach, które się po chwili zamknęły.
* Idiota...Za to jeszcze zginie...* - pomyślał idąc w portalu. Shinigami go nie wysłuchał to teraz poniesie konsekwencje.
Po jego zniknięciu wszystkim słabszym istotą mogło ulżyć. Dalej spokój i cisza.
[zt]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Domy Empty
PisanieTemat: Re: Domy   Domy I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Domy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Karakura :: Przedmieścia-
Skocz do: