Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala zebrań

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Noitros
Primera Espada
Noitros


Liczba postów : 35
Wiek : Wygląd na 20
Strój : Białe spodnie, klata odkryta język
Charakter : Jest chamski, arogancki i bardzo się rządzi, a tak jak nikt go nie widzi jest strasznie leniwy...
Znaki charakterystyczne : Cały biały z czarnymi krawędziami. Ma oczy jak u hollowa i z włosów wystaje mu czerwone piórko. Ma różne czerwone eysy na ciele.
Kocham : Nikogo
Inteligencja : 200
Zręczność : 225
Siła : 225
Registration date : 01/02/2009

Sala zebrań Empty
PisanieTemat: Sala zebrań   Sala zebrań I_icon_minitimePon Kwi 20, 2009 7:07 pm

Sala zebrań wszystkich Espady. Drzwi są potężne, aby dostać się do środka trzeba być co najmniej espadą i zejść po schodach język. Jest to spore pomieszczenie, szare i ponure. W rogu, przy wejściu można sobie zrobić herbatkę. Stół jest biały i z kamienia jak całe pomieszczenie. Siedzenia dla Arrancarów mają bardzo wysokie oparcia. Taka sala jak w bleachu.
Powrót do góry Go down
Noitros
Primera Espada
Noitros


Liczba postów : 35
Wiek : Wygląd na 20
Strój : Białe spodnie, klata odkryta język
Charakter : Jest chamski, arogancki i bardzo się rządzi, a tak jak nikt go nie widzi jest strasznie leniwy...
Znaki charakterystyczne : Cały biały z czarnymi krawędziami. Ma oczy jak u hollowa i z włosów wystaje mu czerwone piórko. Ma różne czerwone eysy na ciele.
Kocham : Nikogo
Inteligencja : 200
Zręczność : 225
Siła : 225
Registration date : 01/02/2009

Sala zebrań Empty
PisanieTemat: Re: Sala zebrań   Sala zebrań I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 6:16 pm

Pewnym, powolnym i spokojnym krokiem po korytarzu szedł Noitros. Ręce miał w kieszeniach. Zmierzał do sali zebrań, szedł krzywo i ogólnie nie typowo. Kiedy doszedł do potężnych wrot kopnął je jedną nogą, a one bardzo szybko sie otworzyły. Używając swojego najszybszego sonido z Espady pojawił się przy swoim największym siedzeniu ze wszystkich i usiadł.
- Mam nadzieję, ze Segundo i Decimo szybko się stawią...-powiedział cicho do siebie, a jeden z numerosów przyniósł mu herbatkę.
- Powiadom innych członków Espady o zebraniu...-odezwał się do arrancara z byle jaką miną.
-Hai Primero-sama. - odpowiedział mężczyzna i szybko wybiegł z sali. Noitros siedział w fotelu i popijał co chwilę goracy napój. Cierpliwie czekał na następnych członków elity Hueco Mundo.
Powrót do góry Go down
Arashi
Segundo Espada
Arashi


Liczba postów : 30
Wiek : Spory
Strój : Płaszcz taki jak Ulquiorry, z odciętymi rękawami. Całe zabandażowane dłonie.
Charakter : Szalony arogant o leniwym i zarazem złowrogim usposobieniu.
Znaki charakterystyczne : Niemal biała karnacja, czerwone oczy, wampirze uzębienie, pasmo krzyży na czole i inne...
Inteligencja : 200
Zręczność : 240
Siła : 200
Registration date : 01/05/2009

Sala zebrań Empty
PisanieTemat: Re: Sala zebrań   Sala zebrań I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:01 pm

Wyszedł z jakiejś garganty w Las Noches. Nagle drzwi od sali zebrań rozwarły się bardzo szybko, uderzając przy tym o ścianę z głośnym hukiem.
-Yo!- krzyknął na powitanie jak zawsze wyluzowany Segundo i skocznym krokiem debila ruszył do swojego siedzenia. Usiadł na nim, lecz oczywiście nie mógł usiedzieć.
-O co chodzi?- zapytał. To dziwne, ale sekunda wystarczyła by siedział już "do góry nogami". Kilka sekund później znów siedział normalnie i podparł głowę o ręce.
Powrót do góry Go down
Noitros
Primera Espada
Noitros


Liczba postów : 35
Wiek : Wygląd na 20
Strój : Białe spodnie, klata odkryta język
Charakter : Jest chamski, arogancki i bardzo się rządzi, a tak jak nikt go nie widzi jest strasznie leniwy...
Znaki charakterystyczne : Cały biały z czarnymi krawędziami. Ma oczy jak u hollowa i z włosów wystaje mu czerwone piórko. Ma różne czerwone eysy na ciele.
Kocham : Nikogo
Inteligencja : 200
Zręczność : 225
Siła : 225
Registration date : 01/02/2009

Sala zebrań Empty
PisanieTemat: Re: Sala zebrań   Sala zebrań I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:15 pm

Nagle do sali wszedł Segundo Espada. Zaczął krzyczeć, nie ładnie sie przywitał, zero szacunku, huk i krzyk. Primero tego nienawidził.
- Segundo! Zamknij się! Zero szacunku! Jakim językiem się witasz?- zapytał zdenerwowany Espada, kiedy 5 metrów od jego dużego fotelu otworzyła sie garganta. Z niej wyszedł numeros.
- Wyjdź!- krzyknął, a arrancar wybiegł z sali. Zrobił to także głośno.
- Segundo, jeżeli w przyszłości wydarzy sie coś takiego to ci...-nie dokończył zdania, bo nie chciał być wulgarny. Trochę się nie opanowywał. Położył ręce na stole i patrzył na Espadę.
-Otóż...Nie. Musimy chyba poczekać na Decimę. Masz jeszcze jakieś pytania?- zapytał uśmiechajac się. Uśmiech był na twarzy, ale Primero wyglądał dość przerażająco. Dalej co chwilę sączył herbatkę.

//Kto zna Mifune niech mu powie, ze jest zebranie....//
Powrót do góry Go down
Arashi
Segundo Espada
Arashi


Liczba postów : 30
Wiek : Spory
Strój : Płaszcz taki jak Ulquiorry, z odciętymi rękawami. Całe zabandażowane dłonie.
Charakter : Szalony arogant o leniwym i zarazem złowrogim usposobieniu.
Znaki charakterystyczne : Niemal biała karnacja, czerwone oczy, wampirze uzębienie, pasmo krzyży na czole i inne...
Inteligencja : 200
Zręczność : 240
Siła : 200
Registration date : 01/05/2009

Sala zebrań Empty
PisanieTemat: Re: Sala zebrań   Sala zebrań I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:42 pm

Przekrzywił głowę na bok i przymrużył oczy. Nie czuł ani zirytowania, ani urazy. Bo niby jak? W końcu nie posiadał uczuć. Wzruszył ramionami i wlepił czerwone ślepia w Noitrosie. Uniósł jedną rękę do góry i zaczął nią machać.
-O, ja! Wybierz mnie!- mówił z dużym zaangażowaniem w sprawę. Najciekawsze było to, że w sali byli tylko on i Primero.
-Może się wepchnę przed innych, ale mam sprawę priorytetowej wartości... Dlaczego przez dłuuuuuugi czas nie widziałem żadnych innych arrancarów rangi Espada?- zapytał i zaczął się niemiłosiernie drapać po głowie.
Powrót do góry Go down
Mifune
Decimo Espada
Mifune


Liczba postów : 3
Wiek : 619
Charakter : Neutralny dla każdego wroga SS, choć nieco nieufny do istot żywych. Dość spokojny, lecz łatwo się denerwuje.
Inteligencja : 150
Zręczność : 200
Siła : 200
Registration date : 22/04/2009

Sala zebrań Empty
PisanieTemat: Re: Sala zebrań   Sala zebrań I_icon_minitimePią Maj 15, 2009 4:43 pm

//Gome, nie miałem czasu na forum Wink//

Do pomieszczenie wszedł spokojnie Decimo. Ukłonił się grzecznie i przywitał:
-Ohayo Primero-san, Segundo-san... Przepraszam za spóźnienie- rzekł dość spokojnie, po czym siadł na swoim miejscu. Tak, był dość grzeczny jak na Arrancara-Espadę, jednak to nie powinno być jakąś wadą.
Powrót do góry Go down
Noitros
Primera Espada
Noitros


Liczba postów : 35
Wiek : Wygląd na 20
Strój : Białe spodnie, klata odkryta język
Charakter : Jest chamski, arogancki i bardzo się rządzi, a tak jak nikt go nie widzi jest strasznie leniwy...
Znaki charakterystyczne : Cały biały z czarnymi krawędziami. Ma oczy jak u hollowa i z włosów wystaje mu czerwone piórko. Ma różne czerwone eysy na ciele.
Kocham : Nikogo
Inteligencja : 200
Zręczność : 225
Siła : 225
Registration date : 01/02/2009

Sala zebrań Empty
PisanieTemat: Re: Sala zebrań   Sala zebrań I_icon_minitimeSob Maj 16, 2009 5:13 pm

Chłopak nie wiedział co ma odpowiedzieć Segundzie. Popijał herbatkę i totalnie go ignorował. Nagle do sali wszedł Decimo. Mina Primery spoważniała.
- Decimo Espada! Spóźniłeś sie !- krzyknął groźnym i przeraźliwym tonem.
- Następnym razem poniesiesz konsekwencje...Dobrze, przejdźmy do rzeczy. Tak się składa, że chciałbym zrobić mały wypad do Karakury i zniszczyć paru shinigami. Chciałbym, abyście zebrali wszystkie, ale to dosłownie wszystkie informacje na temat Soul Society i Bogów Śmierci. Zbierzemy większą armię Arrancarów i zaatakujemy Soul SOciety...-przemówił dalej groźnym tonem. Nie chciał kogoś przestraszyć czy cos, po prostu chciał, aby Mifune zrozumiał swój wielki błąd. Cały czas czekał na odpowiedź i rekację zebranych osób w sali. Popijał co chwilę herbatkę i patrzył, a to na Mifune, a to na Arashiego.
Powrót do góry Go down
Arashi
Segundo Espada
Arashi


Liczba postów : 30
Wiek : Spory
Strój : Płaszcz taki jak Ulquiorry, z odciętymi rękawami. Całe zabandażowane dłonie.
Charakter : Szalony arogant o leniwym i zarazem złowrogim usposobieniu.
Znaki charakterystyczne : Niemal biała karnacja, czerwone oczy, wampirze uzębienie, pasmo krzyży na czole i inne...
Inteligencja : 200
Zręczność : 240
Siła : 200
Registration date : 01/05/2009

Sala zebrań Empty
PisanieTemat: Re: Sala zebrań   Sala zebrań I_icon_minitimeSob Maj 16, 2009 6:57 pm

(przed moim postem Noitros mogę coś uwzględnić? xD Bo widzisz, kiedyś na tym forum tą postacią byłem Primero. Wymyśliłem tak, że oddałem ci w zasadzie posadę bez walki, bo nie dość, że nie lubiłem rządzić, to nie chciałam ukazywać mocy... Ok? XD)

Arashi spojrzał na przybyłego, a słysząc krzyk Primero pokręcił tylko głową. Zerknął znowu na Noitrosa. Wyszczerzył zęby w uśmiech. Sam znał bardzo dobrze Karakurę i okolice, tak samo znali go też tam w większej większości stali bywalcy. A co do Soul Society... Napotykał wielu Shinigami, którzy nie wykazali zero groźności do niego, co było nieco dziwne. Jednak dzięki temu usłyszał wiele, naprawdę wiele o SS.
-Yosha! Dobry plan, sam o tym myślałem!- mówił szalony jak zwykle, jednakże w takiej sytuacji obudziła się ta "mroczna" strona, strona w której szaleństwo przybrało postać niezwykłego opanowania, co zdarzało się Arashi'emu od czasu do czasu. Czerwone oczy nagle zmieniły barwę na żółtą i kształt na bardziej wężowaty. Wbił spojrzenie w Noitrosa, a uśmiech zniknął z jego twarzy.
-Jednak chcę ostrzec... Jeśli zbytnio zapędzę się w walce i zacznę "szaleć", starajcie się nie trzymać zbyt blisko mnie... I już teraz mogę powiedzieć dużo o Seireitei... Zacząć?- zapytał, jednak nie czekał na odpowiedź.
-Otóż ich generałem, przywódcą, jest Kuchiki Rukia, skromna dziewczyna, pozornie wyglądająca na naprawdę słabą... Są to jednak pozory. Kiedyś miała dość potężnego porucznika, jednak ten chyba już nie żyje... W SS wyróżniają się niektóre z ich 13 jednostek... 1. to po prostu oddział generała, 2. oddział specjalny... Myślę, że porównanie ich do Exaquias jest na miejscu... 4. natomiast jest u nich jednostką medyczną. 11. to oddział naprawdę silnych i zaprawionych w boju każdą bronią użytkownicy. 12. to oddział badawczy. Reszta oddziałów raczej się nie wyróżnia... A, co do Kuchiki Rukii... Rukiruki używa lodowego Zanpakutou. Ci wszyscy Shinigami mają swój "honor", więc nie uciekną od walki... To prymitywne istoty... Nie rozumiem nawet czym jest ten honor... Jeśli masz jakieś pytania do innych spraw, Primero, to zadawaj je... Myślę, że jestem w stanie odpowiedzieć na nie...
Arashi wyjął swoje Zanpakutou, położył lewą dłoń na stole i z nudów zaczął dziabać się w tą dłoń, co było dość dziwne... Dosłownie ją dziurawił, ale w miejscach, gdzie nie ma żył... Bólu nie czuł dzięki szaleństwu i dosłownym braku wyobraźni, która tenże wytwarza.
Powrót do góry Go down
Aizen
Tercero Espada
Aizen


Liczba postów : 16
Skąd : Z espady
Age : 32
Wiek : 29
Strój : biały strój shinigami taki jaki nosi Aizen
Charakter : Losowy ale teraz Smile
Znaki charakterystyczne : okulary czasami bez
Inteligencja : 220
Zręczność : 200
Siła : 200
EXP : co to XD
Registration date : 18/05/2009

Sala zebrań Empty
PisanieTemat: Re: Sala zebrań   Sala zebrań I_icon_minitimeWto Maj 19, 2009 2:05 pm

Po chwili wszedł poważny troche uśmiechnięty Chłopak
-witajcie koledzy,przywitał się po czym spytał - planujecie coś
stanał obok Arashi przyglądając się otoczeniu
-myślałem że będzie ładniej ,dodał
po czym wyprostował się
-nazywam się Sosuke Aizen,i będe waszym nowym towarzyszem,
stał ciągle uśmiechnięty
Powrót do góry Go down
Mifune
Decimo Espada
Mifune


Liczba postów : 3
Wiek : 619
Charakter : Neutralny dla każdego wroga SS, choć nieco nieufny do istot żywych. Dość spokojny, lecz łatwo się denerwuje.
Inteligencja : 150
Zręczność : 200
Siła : 200
Registration date : 22/04/2009

Sala zebrań Empty
PisanieTemat: Re: Sala zebrań   Sala zebrań I_icon_minitimeSob Maj 23, 2009 1:43 pm

(Aizen, prowadzisz postać o sile Tercero, więc wykaż się w postach i pokaż, że na taką rangę zasługujesz Rolling Eyes Ale co najważniejsze: myślniki w niektórych miejscach, duże litery (podstawa) i interpunkcja... Rozumiem, może nie jest to uwzględnione w regulaminie, ale te estetyczne posty przyjemniej się czyta...)

Skinął głową do przybyłego Tercero Espady. Miał już coś powiedzieć, lecz Arashi wygłosił swoją mowę. Nieco się zdziwił kiedy luzak, za jakiego go uważał zamienił się w pustą, bezlitosną istotę. Widać miał on jakieś rozdwojenie jaźni, dwie osobowości czy coś w tym stylu. Wysłuchawszy wszystko, zadziwiła go kolejna rzecz. Po cholerę on dziurawił swoją dłoń?! Ale to nic. Spojrzał w kierunku "Jedynki". Wiedział, że zaraz mogą paść następne pytania w kierunku Arashi'ego, więc wolał póki co nic nie mówić. W końcu, bądź co bądź, był od nich niższy rangą.
Powrót do góry Go down
Aizen
Tercero Espada
Aizen


Liczba postów : 16
Skąd : Z espady
Age : 32
Wiek : 29
Strój : biały strój shinigami taki jaki nosi Aizen
Charakter : Losowy ale teraz Smile
Znaki charakterystyczne : okulary czasami bez
Inteligencja : 220
Zręczność : 200
Siła : 200
EXP : co to XD
Registration date : 18/05/2009

Sala zebrań Empty
PisanieTemat: Re: Sala zebrań   Sala zebrań I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 7:57 pm

Chłopak zastanawiając się co miał na myśli nie interesował się
po chwili zmierzał w kierunku wyjścia


z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala zebrań Empty
PisanieTemat: Re: Sala zebrań   Sala zebrań I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sala zebrań
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala z Hougyoku
» Sala Treningowa
» Sala Egzaminacyjna
» Sala grozy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Hueco Mundo :: Las Noches-
Skocz do: