Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Spotkanie w sprawie Konohy.

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 11:08 pm

- Uwierz mi, nie jestem w nastroju do tego typu zabaw. - przymykam oczy - Powiedz mi chociaż czemu do cholery nie masz absolutnie NIC na swoją obrone, jaki cel miało opuszczeni Konohy?! Jeśli mi tego nie powiesz to zrobie to co musze. To Twoja ostatnia szansa.
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 11:14 pm

- Yhh - wzdychnęła. Mogła go okłamać i mieć spokój, ale nie lubi kłamać. Spróbowała sobie przypomnieć cokolwiek.
- Miałam kiedyś wizję z przeszłości. Ja nie uciekłam z wioski, tylko chyba zgubiłam się na misji. Potem nie wróciłam, bo obiecałam sobie coś. A będąc w wiosce nie uda mi się to - wyjaśniła, nie wiedząc czy ma to jakiś wgl sens.
- Którędy do mojej celi? - zapytała po namyśle.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 11:18 pm

- Co Ci sie niby nie uda? Na lewo, po schodach w dół.

Ide za Nią, przysłuchuje sie temu co mówi z większą ciekawością niz na to wygląda.

- Konoha jest pod moimi rządami, moi ludzie mają dużo swobody.
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 11:24 pm

- Tak? A dał byś mi zniszczyć Seireitei, gdybym wróciła do wioski? - ruszyła do swej celi ;]
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 11:28 pm

Cela okazuje sie być długim pomieszczeniem z wieloma łóżkami, przy których są kroplówki, z podłączonymi "śpiącymi" więźniami. Najbliżej wejścia jest jedno łóżko wolne.

- Po co chcesz zniszczyć Seireitei?
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 11:31 pm

- Wiem jedno. Wyrządzili mi więcej złego niż ja wszystkim innym razem wzięci.
Spojrzała na to okropne miejsce. Nie sądziła, że da rade byłemu Hokage. Odwróciła się.
- Błagam cię. Ja nie chcę. Zabij mnie, tak będzie lepiej.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 11:38 pm

Westchnołem, opieram sie o framuge drzwi.
- Przekonaj mnie. Opowiedz mi wszystko od początku do końca to poszukamy jakiegoś wyjścia z tej sytuacji, co?
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 11:56 pm

- Od początku do końca? ._. - wzdychnęła - Ja nic nie pamiętam v.v Nie wiem dlaczego opuściła wioskę, nie wiem nic. Mogę tylko przypuszczać, ale to nic pewnego...
- Może tak... - zaczęła od początku - Ja wrócę do wioski, a ty pozwolisz mi zniszczyć SS i nie będziesz się do tego wtrącał. Jeśli nie, postaram się powiedzieć ci wszystko co wiem, na swój własny temat - schowała sztylet, który cały czas miała przy sobie.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimePią Maj 22, 2009 3:59 pm

- Pff... Po co niszczyć SS? Konoha, ani Oto nie będą miały z tego najmniejszego profitu... mogą tylko stracić.

Prawą ręką wykonuje pieczęcie. Stopniowo wokół mojej prawej dłoni pojawia sie coraz silniejsza zielona poświata.

- Jeśli nie zauważyłaś to nie jesteś w sytuacji w której możesz stawiać żądania...
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimePią Maj 22, 2009 7:57 pm

- Żadne żądania. Propozycje.
Wolę zginąć niż jakiś Sannin ma złapać mnie w jakieś genjutsu.
- Raz kozie śmierć ^.^ - dodała z uśmiechem.
Zwinnie prześlizgnęła się Okamiemu przez drzwi i zaczęła uciekać xD
[Tak wiem - oryginalne wyszczerz ]
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimePią Maj 22, 2009 9:22 pm

Bez trudu dotknołem Torę dłonią w której zgromadziłem chakre do genjutsu.

- Rolling Eyes a ponoć ignorancja jeszcze nikogo nie zabiła... - Genjutsu napędza sie samo używając chakry osoby na którą jest rzucone, więc działa aż do śmierci/odwołania, jest to radosny świat pełen jednorożców, kucyków i innych teletubisiów ^^. Dodatkowo zapezpieczam gen przed możliwością rozproszenia go wewnętrznym demonem czy innym rodzajem tego typu siły.

Kłade Torę na wolne łózko i przyczepiam kroplówke - Śłodkich snów...

Zamykam cele na zamek i wychodze z więzienia zamykając za sobą zamki.

[ eh... naprawde ciężko było coś wymyślić, albo podać ten powód rozwalenia SS? Teraz masz uwięzioną postać język ]
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimePią Maj 22, 2009 9:29 pm

[Nie szkodzi ;P "Unieszkodliwiłeś" jedynie usera na nieokreślony czas, który miał rozkręcić fabułę ;]]
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimePią Maj 22, 2009 9:33 pm

[ Jakbyś miała naprawde rozkręcić fabułę to byś sobie z tym małym "starciem" spokojnie poradziła. Uwolnienie tego swojego demona, wyjawienie tej tajemnicy, czy cokolwiek, dosłownie cokolwiek kreatywnego by Cie z tego spokojnie wyciągneło z tej sytuacji. A tak to prosze - chcesz rozwalić SS z niewiadomego powodu, w niewiadomym celu i z niewiadomymi siłami. Gratuluje pomysłu na rozkręcenie fabuły Smile równie dobrze możemy stworzyć jakąś inną wioske tylko po to by ją najechać... Rozwiązania które nie mają argumentów są dość słabe ^^ nie mają jak przetrwać choćby takiej próby jak ta moja. ]
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimePią Maj 22, 2009 9:36 pm

[Czepiasz się xP Wiem, nigdy nie byłam dobra w wymyślaniu czegokolwiek. Wiedziałam, że to zepsuje ;] ]
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimePią Maj 22, 2009 9:38 pm

[ zaprawde powód do dumy... Rolling Eyes eh, nie skomentuje już. Dość tego offtopu. Napisz tu posta jak coś kiedyś wymyślisz. ]
Powrót do góry Go down
Tora
Dusza
Tora


Liczba postów : 185
Registration date : 23/03/2009

Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitimePią Maj 22, 2009 11:46 pm

[Żadnej dumy]
- Pusto ^^ - do sali wszedł jakiś wysoki mężczyzna o szarych oczach. Miał namyśli jakąś straż.
Zaczął penetrować pomieszczenie.
- Tora-san? o.O - powiedział, gdy zauważył dziewczynę - Ta dziewczyna jest za młoda ^^ Źle skończy - dotyka jej policzka. Jest cały zimny - Genjutsu? Możliwe... Trza ją obudzić... - odłączył ją od kroplówki. Wziął na ręce i ulotnił się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie w sprawie Konohy.   Spotkanie w sprawie Konohy. - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Spotkanie w sprawie Konohy.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Wioski i organizacje :: Konoha-Gakure-
Skocz do: