Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Park

Go down 
+25
Rukia
Nagato Pein
Gaara
Reira
Kid
Neigel
Nizer Ladio
In'nari Rode
Khaine
Ikaro Hani
Shikyo Kurushimi
Kayla
Żniwiarz
Koyuki
Yunzoo
Kor'io Wanila
Asano Aiko
Hanabi
Kuchiki Sara
Kuchiki Byakuya
Raven
In'nari Ishero
Okami
Taida
Onamori
29 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
AutorWiadomość
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 9:58 pm

Pojawiłem sie i odrazu krzyknołem do Aiko - Aiko! Musimy pogadać, przepraszam że przeszkadzam...
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 10:08 pm

Zatrzymała się na chwile.
- Czekaj, możemy pauzę? xD A tak swoją drogą, z mieczem będzie lepiej ;]
Przestaje walczyć. Podbiega do Okami'ego, stawając przed nim.
- Hę?
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 10:10 pm

Miecz rozpłynął się w powietrzu. Kiwnęła głową.
- Spoko Wink - zauwazyła chłopaka na gałęzi. Ledwo, ale jednak go zauważyła.
- Ohayo ;] - użyła Hirenkyaku i znalazła się tuż pod jego drzewem.
Powrót do góry Go down
Neigel
Łazik // agent Podziemia
Neigel


Liczba postów : 107
Registration date : 10/03/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 10:13 pm

- Ohayo - odparł - Szkoda, że przerwałyście byłoby na co popatrzeć.
Uśmiechnął się szeroko.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 10:15 pm

Wyczułem kolejną osobę powiązaną z podziemiem, ale przymknołem na to oko. Nie było czasu do stracenia.
- Peini był w Konoha. Wyrżnołby wszystkich z mojego biura gdyby nie moja mała sztuczka... Wybacz że tak bezpośrednio, ale musze poznać wszystko co wiesz na Jego temat ^^' mam mało czasu, możliwe że uda mi sie komuś uratować życie...
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 10:18 pm

- Eeee? Taki debil, tak? - szybko próbowała kojarzyć fakty - Tak, widziałam go dzisiaj. Nakłaniał mnie to przyłączenia się do Akatsuki... Odmówiłam o_O Gadał coś o jakimś wspólnym pięknie... czy coś... - popatrzyła na niego nerwowo - Ktoś jest ranny? Iść z Tobą? :>
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 10:20 pm

- Ona przerwała xD - zaśmiałą sie wskazując na Aiko. - Też bym powalczyła, bo ostatnio nie trenowałam... ^.^ A czemu byłoby na co poatrzeć? Zwykła walka Wink
Powrót do góry Go down
Neigel
Łazik // agent Podziemia
Neigel


Liczba postów : 107
Registration date : 10/03/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 10:25 pm

- Lubię obserwować walki i nie tylko ninja - rzekł spokojnie, słuchając wymiany zdań między Aiko i jej towarzyszem. - Zawsze można podpatrzeć jakąś sztuczkę. To lepsze niż kino akcji.
Powrót do góry Go down
Hanabi
Mistrz Quincy
Hanabi


Liczba postów : 1070
Wiek : 20
Strój : Zazwyczaj chodzi w spodniach i luźnych bluzkach. Nie pogardzi też najzwyklejszą w świecie białą koszulą, lubi od czasu do czasu włożyć spódnicę Wink
Charakter : Miła i ogólnie sympatyczna, ale czasami bywa ponura i poważna.
Znaki charakterystyczne : Bordowa torba na długim pasku i morsko niebieskie oczy.
Kocham : Kojący dotyk jego zimnej dłoni...
Inteligencja : 130
Zręczność : 135
Siła : 135
EXP : 155 x]
Registration date : 11/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 10:25 pm

- Ech, wybaczcie, musże lecieć ^.^ - przypomnaiął coś sobie i spojrzała na Aiko.
- Do następnego Wink - pożegnała się ze wszystkimi lekkim dygnięciem i zniknęła w obłoczku błękitnych iskierek.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 10:29 pm

- Nie wiem kto, nie wiem czy ktokolwiek wogle jest ranny. Zostawił mi krótką notke i flakonik z trucizną którą niby ktoś jest zatruty... Prawdopodobnie ktoś z anbu. - Zastanowiłem sie chwile - Jesteś pewna że sobie poradzisz? Może być całkiem niebezpiecznie, nawet dla mnie. - rzucam Jej przenikliwe spojżenie
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 10:32 pm

- Jak to miło, że we mnie wierzysz ;] - lekki uśmiech - Zrobię to, co będę mogła - wzruszyła lekko ramionami. Schowała katanę gdy zobaczyła, że Hana znikła - Jestem już o rangę wyżej Wink Prowadź.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 10:34 pm

- Pierw musimy spotkać sie z moim starym przyjacielem. Trzeba znaleźć antidotum. Wink - nim skończyłem mówić zniknołem, po Aiko również nie było śladu.

[puszcza]
Powrót do góry Go down
Neigel
Łazik // agent Podziemia
Neigel


Liczba postów : 107
Registration date : 10/03/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 10:37 pm

- Show end - mruknął do siebie, a potem dodał na głos - Powodzenia wam.
Ktoś ma przynajmiej rozróbę, pomyślał i zniknął.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 10:38 pm

[z/t]
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Koyuki
Shinigami
Koyuki


Liczba postów : 248
Wiek : Wygląda na około 18-19... Na prawdę ma 119 ;d
Strój : Bura Sukienka, Trzy kwiaty we włosach, często ma ze sobą wachlarz.[Avatar ;d]Niezależnie od stroju ma przy sobie Zanpakuto
Charakter : Popier.... Ekhem xd Spontaniczna, zazwyczaj wesoła oraz bardzo samowolna ;]
Znaki charakterystyczne : Trzy kwiaty we włosach Wink
Kocham : Mój wachlarz? x.x'
Inteligencja : 100
Zręczność : 100
Siła : 100
EXP : 0/0
Registration date : 25/02/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 6:12 pm

Powolnym krokiem spacerowała między drzewami bawiąc się wachlarzem. Z niewyjaśnionych przyczyn, bardzo się do wachlarza przywiązała. Po dłuższej chwili spaceru, usiadła pod jednym z drzew nieco podkulając nogi. Zaprzestała zabaw wachlarzem i złożyła go kładąc obok siebie. Założyła ręce za głowę i przymknęła oczy...
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 6:42 pm

Pojawiłam się tuż obok Koy. Zauważyłam dość ciekawa rzecz - wachlarz. Jak tylko udało mi się najszybciej wzięłam go w dłonie i powiedziałam.
-Witaj. Cóż to takiego ciekawego?
Zapytałam mając na myśli jej wachlarz.
Powrót do góry Go down
Koyuki
Shinigami
Koyuki


Liczba postów : 248
Wiek : Wygląda na około 18-19... Na prawdę ma 119 ;d
Strój : Bura Sukienka, Trzy kwiaty we włosach, często ma ze sobą wachlarz.[Avatar ;d]Niezależnie od stroju ma przy sobie Zanpakuto
Charakter : Popier.... Ekhem xd Spontaniczna, zazwyczaj wesoła oraz bardzo samowolna ;]
Znaki charakterystyczne : Trzy kwiaty we włosach Wink
Kocham : Mój wachlarz? x.x'
Inteligencja : 100
Zręczność : 100
Siła : 100
EXP : 0/0
Registration date : 25/02/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 6:46 pm

Otworzyła oczy. Spojrzała na dziewczynę trzymającą jej wachlarz.
- Ave, Wachlarz o_O - odpowiedziała nieco zaskoczona. Wstała i sprostowała spódnicę.
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 6:53 pm

-Hmm a myślałam że to coś niezwykłego.
Powiedziałam z niezadowoleniem w głosie i oddałam jej wachlarz.
- Co tam u Ciebie?
Powrót do góry Go down
Koyuki
Shinigami
Koyuki


Liczba postów : 248
Wiek : Wygląda na około 18-19... Na prawdę ma 119 ;d
Strój : Bura Sukienka, Trzy kwiaty we włosach, często ma ze sobą wachlarz.[Avatar ;d]Niezależnie od stroju ma przy sobie Zanpakuto
Charakter : Popier.... Ekhem xd Spontaniczna, zazwyczaj wesoła oraz bardzo samowolna ;]
Znaki charakterystyczne : Trzy kwiaty we włosach Wink
Kocham : Mój wachlarz? x.x'
Inteligencja : 100
Zręczność : 100
Siła : 100
EXP : 0/0
Registration date : 25/02/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 6:55 pm

Wzięła co swoje i jej oddane i uśmiechnęła się.
- U mnie po staremu^^ A u Ciebie? - spojrzała na Rukie kątem oka i z powrotem usiadła.
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 7:02 pm

Usiadłam na pobliskiej ławce i spojrzałam w górę, to tam znajdowało się SS.
- U mnie tak samo... Odkąd wróciłam znów na moim biurku masa papierów i wciąż pełno roboty.
Powiedziałam i zwiesiłam głowę w dół w zamyśleniu.
Powrót do góry Go down
Onamori
Kapitan II dywizji
Onamori


Liczba postów : 155
Wiek : Około 270, ale wygląda na 20
Strój : Zwykły,czarny strój shinigami, a na niego założone białe haori ze znakiem drugiej dywizji.
Charakter : Jest miła, otwarta, łatwo jest się z nią zaprzyjaźnić. Nie lubi walki.
Znaki charakterystyczne : Niebieski kwiatek przyczepiony do czarnych włosów, ma na oku czarną opaskę, gdyż jej oko jest...To be continued in fabuła
Kocham : Brak
Inteligencja : 150
Zręczność : 225
Siła : 175
Registration date : 22/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 7:05 pm

Obok Kyouki oraz Soutaicho otworzyła się powoli brama SenKai. Z białego jakby to powiedzieć krajobrazu (xD) wyszła Onamori. Brama się zamknęla, a dziewczyna podeszła do dziewczyn bliżej.
- Ohayo Soutaicho..-powiedziała ukłaniajac się, spojrzała na Kyouki.
- Ciebie widziałam w barze... -dodała pokazujac na dziewczynę palcem. Przeniosła wzrok na Rukię.- Rukia-sama, czy masz dla mnie jakieś zadanie lub coś podobnego? - zapytała.
-Bo chciałam coś załatwic, twoje rozkazy są na pierwszym miejscu. -dodała z uśmiechem na twarzy i czekała cierpliwie na odpowiedz Generała.
Powrót do góry Go down
Koyuki
Shinigami
Koyuki


Liczba postów : 248
Wiek : Wygląda na około 18-19... Na prawdę ma 119 ;d
Strój : Bura Sukienka, Trzy kwiaty we włosach, często ma ze sobą wachlarz.[Avatar ;d]Niezależnie od stroju ma przy sobie Zanpakuto
Charakter : Popier.... Ekhem xd Spontaniczna, zazwyczaj wesoła oraz bardzo samowolna ;]
Znaki charakterystyczne : Trzy kwiaty we włosach Wink
Kocham : Mój wachlarz? x.x'
Inteligencja : 100
Zręczność : 100
Siła : 100
EXP : 0/0
Registration date : 25/02/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 7:07 pm

- Yarre... Tylko się z tą pracą nie przemęczaj Wink - uśmiechnęła się do Ruki. Następnie spojrzała na przybyłą Shinigami. Skinęła do niej głową w geście powitania.
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 7:22 pm

Spojrzałam na przybyła i pomyślałam że dawno tak do mnie nie mówił nikt. jednak nigdy jakoś nie przepadałam za tytułami swoimi.
-Witaj Onamori.
Przywitałam ją, zastanawiając się czy od razu jej dać zadanie. Spojrzałam na Koy.
- Tak, ale praca niezależna ode mnie.
Zwróciłam wzrok na Onamori.
-Jeden z naszych Oficerów jest już dość doświadczony aby zdobyć wyższą rangę. Chciałabym abyś zrobiła mu test, a także jeśli zgodzisz się by był twoim Porucznikiem.

[będę wolno pisać robię swój podpis]
Powrót do góry Go down
Onamori
Kapitan II dywizji
Onamori


Liczba postów : 155
Wiek : Około 270, ale wygląda na 20
Strój : Zwykły,czarny strój shinigami, a na niego założone białe haori ze znakiem drugiej dywizji.
Charakter : Jest miła, otwarta, łatwo jest się z nią zaprzyjaźnić. Nie lubi walki.
Znaki charakterystyczne : Niebieski kwiatek przyczepiony do czarnych włosów, ma na oku czarną opaskę, gdyż jej oko jest...To be continued in fabuła
Kocham : Brak
Inteligencja : 150
Zręczność : 225
Siła : 175
Registration date : 22/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 7:41 pm

Spojrzała na Rukię miłym spojrzeniem. Nie wiedziała o co dokładnie chodzi Soutaicho.
- Ale Rukia-sama...Jak ten oficer sie nazywa? - zapytała z ciekawością, kiedy usłyszała "Ak także jeślisz się zgodzisz był twoim Porucznikiem" dziewczyna tylko skinęła głową.- Soutaicho, oczywiście, ze się zgodzę .-odpowiedziała z uśmiechem na twarzy. Czekala na najważniejszą odpowiedź właśnie w tej sprawie. Chciała znać imię i nazwisko jej moze przyszłego fukutaicho i w której dywizji sie znajduje. Skinęła głową do Koyuki.
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 7:44 pm

Do tego wesołego grona Shinigami zaraz miał dołączyć całkowity przeciwnik Seireitei- Kid. ExPorucznik szedł dzisiaj dumnym krokiem, w kieszeniach swojego ulubionego płaszcza zgłębił dłonie. Kaptur, zwykle narzucony na głowę, dziś nie zajął swego zaszczytnego miejsca i swobodnie zwisał, opadając na plecy chłopaka. Jego ponure spojrzenie wierciło niepewność. Kąciki jego ust nie zmierzały ani do góry, ani do dołu, nadając wyraz "kamiennej twarzy". Doszedłszy na miejsce, Kid przystanął przy obecnych pań Shinigami rzekł jak zawsze na powitanie, krótkie:

-Ohayo...
Powrót do góry Go down
Koyuki
Shinigami
Koyuki


Liczba postów : 248
Wiek : Wygląda na około 18-19... Na prawdę ma 119 ;d
Strój : Bura Sukienka, Trzy kwiaty we włosach, często ma ze sobą wachlarz.[Avatar ;d]Niezależnie od stroju ma przy sobie Zanpakuto
Charakter : Popier.... Ekhem xd Spontaniczna, zazwyczaj wesoła oraz bardzo samowolna ;]
Znaki charakterystyczne : Trzy kwiaty we włosach Wink
Kocham : Mój wachlarz? x.x'
Inteligencja : 100
Zręczność : 100
Siła : 100
EXP : 0/0
Registration date : 25/02/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 7:46 pm

Przyglądała się obu dziewczyną w ciszy. Przymknęła jedno oko i przeciągnęła się leniwie. Nie da się ukryć, że słuchała rozmowy z zaciekawieniem Wink
Kiedy chłopak podszedł. Koyu spojrzała na niego kątem oka. Uśmiechnęła się.
- Konbanwa. - przywitała chłopaka.
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 7:56 pm

-Obecnie jest on Oficerem IV oddziału pod dowództwem Byakuy`i. Nazywa się Megami Zaretsu. A ja jestem Rukia i wystarczy tak się zwracać do mnie.
To ostatnie miało być po to by dziewczyna nie musiała wciąż zwracać się do mnie z zbędnymi tytułami. Spojrzałam na Onamori i uśmiechnęłam się lekko potem zwróciłam wzrok na przybyłego.
-Witaj
Powrót do góry Go down
Onamori
Kapitan II dywizji
Onamori


Liczba postów : 155
Wiek : Około 270, ale wygląda na 20
Strój : Zwykły,czarny strój shinigami, a na niego założone białe haori ze znakiem drugiej dywizji.
Charakter : Jest miła, otwarta, łatwo jest się z nią zaprzyjaźnić. Nie lubi walki.
Znaki charakterystyczne : Niebieski kwiatek przyczepiony do czarnych włosów, ma na oku czarną opaskę, gdyż jej oko jest...To be continued in fabuła
Kocham : Brak
Inteligencja : 150
Zręczność : 225
Siła : 175
Registration date : 22/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 8:07 pm

Spojrzała na Rukię z uśmiechem jak zawsze.
-Megi Zaretsu...-powtarzała to cały czas. Usiadła obok Ruki i spojrzała się na nią.
- Sou...Rukia, ale nie wiem gdzie on jest.. -dodała zakłopotana. Juz. chciała wyarzić się z szacunkiem, al przypomniało jej się, ze Soutaicho nie lubi. I tak będzie to zapominała, ale kiedyś na pewno jej to przejdzie. -Rukia...Postaram sie go znaleźć i wykonać zadanie, które kazałaś mi wykonać-odpowiedziała spokojnie. Wstała z ławki i otworzyła bramę Senkai. Powolnym krokiem w nią weszła, ale nie do końca. Odwróciła się..
- Gene....Rukia, nie masz żadnego zadania dla mnie oprócz tej sprawy z oficerem? - zapytała,a brama dalej sobie stała, a dziewczyna w jej połowie.
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 8:12 pm

- Na razie nie mam. I myślę że Zamegi, bo tak tez mówią na niego, oraz Ty szybko się spotkacie. Sposób w jaki zostanie on twoim Porucznikiem zostawiam Tobie. No i dziękuję
Powiedziałam wstając
-Do zobaczenia
Powiedziałam widząc że wychodzi, właściwie i ja również odeszłam.
Powrót do góry Go down
Koyuki
Shinigami
Koyuki


Liczba postów : 248
Wiek : Wygląda na około 18-19... Na prawdę ma 119 ;d
Strój : Bura Sukienka, Trzy kwiaty we włosach, często ma ze sobą wachlarz.[Avatar ;d]Niezależnie od stroju ma przy sobie Zanpakuto
Charakter : Popier.... Ekhem xd Spontaniczna, zazwyczaj wesoła oraz bardzo samowolna ;]
Znaki charakterystyczne : Trzy kwiaty we włosach Wink
Kocham : Mój wachlarz? x.x'
Inteligencja : 100
Zręczność : 100
Siła : 100
EXP : 0/0
Registration date : 25/02/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 8:15 pm

- Sayo, Ruikia^^ - Jak wcześniej, założyła ręce za głowę opierając się o drzewo pod którym siedziała. Zamknęła oczy jednak co chwila zerkała na wachlarz leżący obok.
Powrót do góry Go down
Onamori
Kapitan II dywizji
Onamori


Liczba postów : 155
Wiek : Około 270, ale wygląda na 20
Strój : Zwykły,czarny strój shinigami, a na niego założone białe haori ze znakiem drugiej dywizji.
Charakter : Jest miła, otwarta, łatwo jest się z nią zaprzyjaźnić. Nie lubi walki.
Znaki charakterystyczne : Niebieski kwiatek przyczepiony do czarnych włosów, ma na oku czarną opaskę, gdyż jej oko jest...To be continued in fabuła
Kocham : Brak
Inteligencja : 150
Zręczność : 225
Siła : 175
Registration date : 22/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 8:22 pm

Dziewczyna bardzo uważnie odsłuchała kobiety, gdyż musiała wiedzieć dosłownie wszystko na temat może jej przyszłego Fukutaicho. Nie ma żartów, różnica między stanowiskiem oficera, a porucznika jest wielka. Porucznik ma o wiele wiecej obowiązków, dlatego Onamori była uważna. Po tym jak wysłuchała Ruki weszła do bramy całkowicie, a portal się zamknął po chwili zostawiając po sobie troszkę jakiś pyłów czy coś ^^ Może mgiełka.

(post ktrótki, wiem, no ale co tu mam pisać??)
Powrót do góry Go down
Koyuki
Shinigami
Koyuki


Liczba postów : 248
Wiek : Wygląda na około 18-19... Na prawdę ma 119 ;d
Strój : Bura Sukienka, Trzy kwiaty we włosach, często ma ze sobą wachlarz.[Avatar ;d]Niezależnie od stroju ma przy sobie Zanpakuto
Charakter : Popier.... Ekhem xd Spontaniczna, zazwyczaj wesoła oraz bardzo samowolna ;]
Znaki charakterystyczne : Trzy kwiaty we włosach Wink
Kocham : Mój wachlarz? x.x'
Inteligencja : 100
Zręczność : 100
Siła : 100
EXP : 0/0
Registration date : 25/02/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 8:32 pm

Otworzyła jedno oko patrząc jak dziewczyna odchodzi. Wzruszyła ramionami a wzrok przeniosła na Dziadzia-chan^^ Podkuliła nogi obejmując je rękoma które zabrała z pod głowy.
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 8:45 pm

Nie widząc nic ciekawego do roboty odwrócił się na pięcie i bez słowa zniknął.

(Gome! Wiem, cholerrrrnie krótko, ale się spieszę ;/)
Powrót do góry Go down
Koyuki
Shinigami
Koyuki


Liczba postów : 248
Wiek : Wygląda na około 18-19... Na prawdę ma 119 ;d
Strój : Bura Sukienka, Trzy kwiaty we włosach, często ma ze sobą wachlarz.[Avatar ;d]Niezależnie od stroju ma przy sobie Zanpakuto
Charakter : Popier.... Ekhem xd Spontaniczna, zazwyczaj wesoła oraz bardzo samowolna ;]
Znaki charakterystyczne : Trzy kwiaty we włosach Wink
Kocham : Mój wachlarz? x.x'
Inteligencja : 100
Zręczność : 100
Siła : 100
EXP : 0/0
Registration date : 25/02/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 8:48 pm

- Tak, Cya Dziadzia-chan - przewróciła oczami z lekkim uśmiechem. Jeszcze gdy widziała odchodzącego Dziadzie, odprowadziła go wzrokiem ile tylko mogła. Wyprostowała nogi przeciągając się leniwie. Bardzo dobrze się czuła w takich miejscach jak parki.
Po pewnym czasie zgarnęła wachlarz, rozłożyła go zakrywając twarz do połowy i odeszła.

[ Spoko, Dziadzia-chan^^]
Powrót do góry Go down
Arashi
Segundo Espada
Arashi


Liczba postów : 30
Wiek : Spory
Strój : Płaszcz taki jak Ulquiorry, z odciętymi rękawami. Całe zabandażowane dłonie.
Charakter : Szalony arogant o leniwym i zarazem złowrogim usposobieniu.
Znaki charakterystyczne : Niemal biała karnacja, czerwone oczy, wampirze uzębienie, pasmo krzyży na czole i inne...
Inteligencja : 200
Zręczność : 240
Siła : 200
Registration date : 01/05/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeNie Maj 03, 2009 8:55 pm

Nagle niebo zaczęło się "rozpruwać". Powoli rozdzierało się w jednym miejscu. Nagle jednak gwałtownie otworzyło się. Za niebem była tylko czarna materia. Była to Garganta. Wyszedł z niej Segundo Espada, Arashi. Ręce miał w kieszeniach. Schodził po powietrzu jak po schodach. Kiedy był już na ziemi, pstryknął palcami i garganta się zamknęła. Rozejrzał się i pokręcił głową.
-Chyba dawno tu nie byłem... Jednak nie tęskniłem za tym miejscem... Nie czuję do niego więzi... Więc dlaczego pomyślałem o tym, iż dawno tu nie byłem? Dziwne...- mówił do siebie. Nagle jednak obudziła się jego wariacka strona i położył się na ziemi
-Nuda!
Powrót do góry Go down
Helle "Ross"
A.N.B.U.
Helle


Liczba postów : 49
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 01/05/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 4:00 pm

- To chyba waratłoby coś z tą nudą zrobić.
Wyszedł spomiędzy drzew z rękami w kieszeniach. Zasalutował krótko na powitanie.
- Yo.
Powrót do góry Go down
Arashi
Segundo Espada
Arashi


Liczba postów : 30
Wiek : Spory
Strój : Płaszcz taki jak Ulquiorry, z odciętymi rękawami. Całe zabandażowane dłonie.
Charakter : Szalony arogant o leniwym i zarazem złowrogim usposobieniu.
Znaki charakterystyczne : Niemal biała karnacja, czerwone oczy, wampirze uzębienie, pasmo krzyży na czole i inne...
Inteligencja : 200
Zręczność : 240
Siła : 200
Registration date : 01/05/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 4:34 pm

Czerwone ślepia powędrowały na przybyłego. Jedno oko przymrużył, a drugie wytrzeszczył.
-Yo, istoto ludzka- powiedział i wsadził ręce do kieszeni. Zebrał się. Jeden skok i był już na nogach. Przekrzywił głowę na bok i przyjrzał się przybyłemu.
-... Nie znam cię... Jestem Arashi, Segundo Espada. Zapamiętaj to imię, człowieku. A-ra-shi... A ty kim jesteś, CZŁOWIEKU?- zasypał go słowami. Co chwilę powtarzał "człowieku". Dlaczego? Nie wiadomo...
Powrót do góry Go down
Noitros
Primera Espada
Noitros


Liczba postów : 35
Wiek : Wygląd na 20
Strój : Białe spodnie, klata odkryta język
Charakter : Jest chamski, arogancki i bardzo się rządzi, a tak jak nikt go nie widzi jest strasznie leniwy...
Znaki charakterystyczne : Cały biały z czarnymi krawędziami. Ma oczy jak u hollowa i z włosów wystaje mu czerwone piórko. Ma różne czerwone eysy na ciele.
Kocham : Nikogo
Inteligencja : 200
Zręczność : 225
Siła : 225
Registration date : 01/02/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 6:45 pm

Nagle obok Arashie'go otworzyła się garganta. Z ciemności wyszedł jakiś numeros o czarnych włosach. Uklęknął przed Espadą.
- Arashi-sama! Primero-sama zwołał zebranie! Karze się tam natychmiast wstawić! - krzyknął arrancar dalej klęcząc. Miał zamknięte oczy. Gryzł wargę i głowę miał opuszczoną. Reiatsu Segundy trochę mu przeszkadzało. Czekał na odpowiedź Espady. Chciał wyruszyć wraz z nim. Portal dalej był otwarty.
Powrót do góry Go down
Helle "Ross"
A.N.B.U.
Helle


Liczba postów : 49
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 01/05/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 7:05 pm

- Rany, jaki natręt... ^_^' - syknął pod nosem, badając Arashiego wzrokiem - Spokojnie, mam dobrą pamięć do imion Espada-da. Dupa mnie to, kim dokładnie jesteś dopóki nie będę musiał z tobą walczyć. Ja jestem Helle Weren, ale ludzie mówią na mnie raczej Ross. I jestem skromnym przedstawicielem gatunku ludzkiego z rodzaju ninja ^.^

Przechylił głowę na bok badając przybyłego. Spojrzał na dziórę.
- Oooo x.O
Powrót do góry Go down
Arashi
Segundo Espada
Arashi


Liczba postów : 30
Wiek : Spory
Strój : Płaszcz taki jak Ulquiorry, z odciętymi rękawami. Całe zabandażowane dłonie.
Charakter : Szalony arogant o leniwym i zarazem złowrogim usposobieniu.
Znaki charakterystyczne : Niemal biała karnacja, czerwone oczy, wampirze uzębienie, pasmo krzyży na czole i inne...
Inteligencja : 200
Zręczność : 240
Siła : 200
Registration date : 01/05/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 7:55 pm

Spojrzał na Numerosa
-Zebranie? Ciekawe czy będzie nudzić... Ya, idę... A ty wstawaj- powiedział do arrancara i spojrzał na Helle.
-Się módl, by nie poznać mojej mocy ^^ W zasadzie nikt jej jeszcze nie miał zaszczyt poznać...
Tymi słowami się pożegnał i wszedł do garganty.
(z/t)
Powrót do góry Go down
Helle "Ross"
A.N.B.U.
Helle


Liczba postów : 49
Inteligencja : 150
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 01/05/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:02 pm

- Hyhy... jakby mnie to obchodziło ^.^.
Uwalił się na trawie z rękami pod głową. Uprzednio jednak położył wielki miecz obok siebie.
Powrót do góry Go down
Noitros
Primera Espada
Noitros


Liczba postów : 35
Wiek : Wygląd na 20
Strój : Białe spodnie, klata odkryta język
Charakter : Jest chamski, arogancki i bardzo się rządzi, a tak jak nikt go nie widzi jest strasznie leniwy...
Znaki charakterystyczne : Cały biały z czarnymi krawędziami. Ma oczy jak u hollowa i z włosów wystaje mu czerwone piórko. Ma różne czerwone eysy na ciele.
Kocham : Nikogo
Inteligencja : 200
Zręczność : 225
Siła : 225
Registration date : 01/02/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:02 pm

Numeros dalej klęczał i, gdy usłyszał wypowiedź Espady ulżyło mu.
*Dobrze, że tak łatwo poszło...*-pomyślał wycierając pot z czoła. Wstał i wszdł do garganty. Zamknął ją i wszystkie arrancary zniknęły.

[zt numeros i Szpada]
Powrót do góry Go down
Nash
Skrytobójca
Nash


Liczba postów : 74
Wiek : 21
Charakter : Zmienił się przez te 2 lata ^^
Inteligencja : 165
Zręczność : 170
Siła : 165
Registration date : 03/05/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeWto Maj 05, 2009 11:01 pm

Aki właśnie przechadzał się ścieżkami parku. Wzrokiem omiótł jakąś ławkę, do której się zbliżył, a następnie usiadł na niej x3
Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeWto Maj 05, 2009 11:09 pm

Szedł ścieżką ze wzrokiem wbitym w ziemię. Szukał czegoś.
- No...
Uniósł na sekundę wzrok.
- Yo.
Powrót do góry Go down
Nash
Skrytobójca
Nash


Liczba postów : 74
Wiek : 21
Charakter : Zmienił się przez te 2 lata ^^
Inteligencja : 165
Zręczność : 170
Siła : 165
Registration date : 03/05/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeWto Maj 05, 2009 11:12 pm

Uniósł wzrok i osłupiał o_O
"Ishero? Nie! xD"
- Hayo - przyjrzał mu się uważnie - Jestem Nash.
Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeWto Maj 05, 2009 11:20 pm

Przyjżał mu się dokładniej. Miał dobrą pamięć do twarzy, zwłaszcza jeśli te twarze należały do większych osobistości.
- Zmieniłeś imię? ^.^ Nie jestem idiotą.
Powrót do góry Go down
Nash
Skrytobójca
Nash


Liczba postów : 74
Wiek : 21
Charakter : Zmienił się przez te 2 lata ^^
Inteligencja : 165
Zręczność : 170
Siła : 165
Registration date : 03/05/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeWto Maj 05, 2009 11:27 pm

- (_ _) - jednym słowem mówiąc: załamał się - Czy tak trudno w dzisiejszych czasach podać się za całkiem inną osobę ==" Dobra, masz mnie ^.^
Zwiesił głowę nieco zawiedziony. To już druga osoba, która go rozpoznała. A głównym celem Akiego było wtopić się w tłum i zacząć żyć od początku.
Odgarnął włosy do tyłu i uniósł twarz.
Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeWto Maj 05, 2009 11:30 pm

Przechwycił jego wyraz twarzy.
- Dopóki nie będziesz stanowił zagrożenia dla mojej wioski, nie będę cię traktował jak kiedyś. Z tego, co słyszałem, to chciałeś zacząć wszystko od początku. Spoko, u mnie masz czystą kartę.
Czekał na reakcję.
Powrót do góry Go down
Nash
Skrytobójca
Nash


Liczba postów : 74
Wiek : 21
Charakter : Zmienił się przez te 2 lata ^^
Inteligencja : 165
Zręczność : 170
Siła : 165
Registration date : 03/05/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeWto Maj 05, 2009 11:33 pm

- A czemu miałbym stanowić zagrożenie? Nigdy nim nie byłem ani go nie stanowiłem wyszczerz
Przekrzywił głowę na bok, uśmiechając się nieufnie.
- To wszystko? Myślałem, że pójdzie gorzej. Ale dziękuję za szansę.
Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitimeWto Maj 05, 2009 11:38 pm

- Serio? W czasie wojny odniosłem inne wrażenie. Przed nią zresztą też, nie bez powodu wybuchła.
Przyglądał mu się jeszcze przez moment i siadł na ławeczce.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Park - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park - Page 16 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Park
Powrót do góry 
Strona 16 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Tereny wolne :: Kwiecisty Gaj-
Skocz do: