Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Biuro Hokage

Go down 
+5
Kayla
Raven
Sasuke Uchiha
Asano Aiko
Okami
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Khaine
Jounin // agent Podziemia
Khaine


Liczba postów : 402
Wiek : 19
Charakter : Obojętny
Znaki charakterystyczne : To co na Avku (czerwone oczy czerwone włosy Znaki bandaże itd.)
Kocham : Lokiego Jako Ojca
Inteligencja : 100
Zręczność : 150
Siła : 150
EXP : 170 Patrzcie i nie płaczcie xD
Registration date : 26/02/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimePon Mar 02, 2009 9:35 pm

jego pieczęć znikła a on się obudził
-Ała ..
co się działo ? =="
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimePon Mar 02, 2009 9:37 pm

Zobaczyła jak chłopak podnosi się z miejsca upadku.
- Odbiło Ci i uderzyłeś się w głowę. Mnie też próbowałeś zabić - mruknęła
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Khaine
Jounin // agent Podziemia
Khaine


Liczba postów : 402
Wiek : 19
Charakter : Obojętny
Znaki charakterystyczne : To co na Avku (czerwone oczy czerwone włosy Znaki bandaże itd.)
Kocham : Lokiego Jako Ojca
Inteligencja : 100
Zręczność : 150
Siła : 150
EXP : 170 Patrzcie i nie płaczcie xD
Registration date : 26/02/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimePon Mar 02, 2009 9:45 pm

-zabić ?! w takim razie nie mogę tu zostać znikł xD
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimePon Mar 02, 2009 9:50 pm

Nareszcie...
Poprawiła swoje bandaże i opatrunki. Ułożyła się wygodnie. Czekała ją kolejna długa i chłodna noc spędzona w samotności.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Taida
Chuunin
Taida


Liczba postów : 115
Wiek : 15
Charakter : Mocno trzyma się zasad, leniwa...i coś tam jeszcze ;]
Znaki charakterystyczne : rÓsHoFfe włosy XD
Inteligencja : 100
Zręczność : 100
Siła : 100
EXP : 50! mryellow
Registration date : 18/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeWto Mar 03, 2009 12:37 am

Pojawiła się przed drzwiami wejście do biura hokage.
-I po co ja tu przyszłam?
Zapytała siebie i zobaczyła Aiko siedzącą na podłodze samą.
-I po co na niego czekasz? On już nie wróci....
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeWto Mar 03, 2009 12:44 am

Spojrzała na nią półprzytomna.
- Ale nie mógł nas ta zostawić, nie?
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeWto Mar 03, 2009 1:53 am

Zacisnęła pięści. Uderzyła jedną z nich o ścianę tak, że ręka znów pokryła się krwią.
- Jaka ja jestem naiwna...
Odepchnęła Taidę i odbiegła rozchylając się na boki.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Taida
Chuunin
Taida


Liczba postów : 115
Wiek : 15
Charakter : Mocno trzyma się zasad, leniwa...i coś tam jeszcze ;]
Znaki charakterystyczne : rÓsHoFfe włosy XD
Inteligencja : 100
Zręczność : 100
Siła : 100
EXP : 50! mryellow
Registration date : 18/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeWto Mar 03, 2009 9:31 pm

-Ja też jestem naiwna....
Usiadła pod drzwiami.
Powrót do góry Go down
Taida
Chuunin
Taida


Liczba postów : 115
Wiek : 15
Charakter : Mocno trzyma się zasad, leniwa...i coś tam jeszcze ;]
Znaki charakterystyczne : rÓsHoFfe włosy XD
Inteligencja : 100
Zręczność : 100
Siła : 100
EXP : 50! mryellow
Registration date : 18/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSob Mar 07, 2009 12:12 am

Wstała i znikła.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeWto Mar 17, 2009 5:19 pm

Weszła wolno do biura. Od razu podeszła do okna. Oparła ręce o parapet, oglądając krajobraz Konohy.
- ...
Odsunęła się od okna. Zrobiła parę kroków w stronę biurka, usiadła na krześle przy nim. Z szefek wyciąga dokumenty oraz papiery. Niepotrzebne i stare wyrzuca do kosza obok. Potrzebne i pilne wypełnia.
- Ktoś musi zająć się sprawami Konohy... Nawet jeżeli ja nie zostanę Hokage... - mruknęła.
Odłożyła długopis, kończąc przy tym wypełnianie. Odpowiednio segreguje dokumenty, które wkłada do biurka. Ręką przeciera z kurzu blat. Spogląda na pewna zdjęcie oprawione w ramkę. Bierze je do ręki. Na zdjęciu był Hokage ze swoją drużyną.
- Nie powrócą... - szepnęła.
Odłożyła zdjęcie na miejsce, kładąc je tak, aby fotografia nie była widoczna - szybką ramki do blatu.
Wstała. Przeszła się po całym biurze, uporządkowując wszystkie rzeczy.
- Trzeba to przygotować na przyjście nowego Hokage... - robiła to z myślą, że w w końcu znajdą jakiegoś, lepszego od niej.
Spakowała rzeczy Okamiego do kartonu, które ze smutkiem wyniosła do schowka. Ponownie wróciła do biura. Sprawdziała, czy wszystko zrobiła. Było już posprzątane, dokumenty uporządkowane i wszystkie inne rzeczy.
- Gotowe...
Przeszła się jeszcze po całym budynku. Wszytko było tak, jak należy.
Zniknęła.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 6:07 pm

Wchodze do biura, odrazu cicho zamykam za sobą drzwi łudząc sie że Kasumi mnie nie nakryje.

- HAGANE!!!! - pisneła Kasumi, widocznie czekała już w biurze

- O nie... - Przestałem sie łudzić, na szczęście miałem plan B ^^ - Khem. Więc potrzebuje nową plakietke na drzwi, obecna jest nieaktualna. Prosze Cie również o spis aktualnie bezczynnych shinobi Konohy ^^ - rzeczowy ton

Kasumi troche wmurowało, ale zatrzymała sie, spuściła wzrok i kiwneła głową. - Hai...

- I nie smuć sie, wróciłem Wink - czekam aż wyjdzie.

Rozglądam sie po biurze - No no no, nawet wyprzątane.... - zauważam zdjęcie położone fotografią w dół - Oj, ktoś powinien to doprowadzić do porządku ^^ - chwytam fotografie, przecieram szybke i stawiam ją na biurku, gdzie jej miejsce.

Wyciągam z biurka stare dokumenty i je przeglądam.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 7:39 pm

- Właśnie, papiery do Oto. - Spisałem szybko potrzebny dokument, zebrałem robote z dzisiejszego dnia. Wychodząc z biura widze już nową plakietke przy drzwiach, spotykam Kasumi i wręczam Jej dokumenty.

- Ten jest ważny, wyślij jeszcze dziś kogoś do Oto. Dzięki ^^

Wychodze z budynku.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 10:55 pm

Kierowała się w stronę biura. Gdy wchodziła po schodach i była już przy drzwiach, zauważyła swoją krew pod nimi.
- Kiedy to było ^_^' - odparła z rozbawieniem.
Nacisnęła delikatnie klamkę, a drzwi samoistnie otworzyły się. Wlazała do środka.
Rozglądnęła się, widocznie zauważyła, że ktoś już tu był. Podeszła do biurka. Wzięła wazon, nalała do niego wody i włożyła swojego żółtego tulipana. Wazon z kwiatkiem postawiła na biurku. Spostrzegła fotografię przywróconą do należytego stanu. Wzięła ją do dłoni.
- No no - odłożyła ją.
Jeszcze raz wszystko przejrzała, ostatni rzut oka na żółtego kwiatka i... zniknęła Wink
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Nagato Pein
Akatsuki
Nagato Pein


Liczba postów : 128
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 21/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 7:29 pm

Wszedłem do budynku w którym mieściło się biuro Hokage. Wszystkich strażników pozabijałem. Tak więc łątwo było wejść. Moja ręka była przebita na wylot. Uderzyłem nogą w drzwi od biura. Zniszczyłem je i wszedłem do środka. Wewnątrz była jedynie przerażona sekretarka, która na mój widok zemdlała. Podszedłem do biurka. Przewróciłem wazon z tulipanem. Kwiat upadł na ziemie. Krew z mojej ręki skapneła na niego. Ogólnie od wejścia widać było długi ślad krwi. Wyjąłem katanę z ręki i położyłem ją na biurku. Zza płaszcza wyjąłem zakrwawioną część maski A.N.B.U. Także położyłem ją na biurku.
Usiadłem na wygodnym krześle. Znalazłem kartkę i coś do pisania. Zacząłem pisać list do Okamiego:
"Drogi Zdrajco. Oddaje Ci zabawki twojego rycerza. Schowaj je. Nie musisz się martwić że coś mu zrobiłem. Leży spokojnie w mojej kryjówce. Powoli umiera. Zatrułem go pewną substacją którą zostawiam Ci na biurku. Może przeżyć. Dziś w nocy go uwolnie. Jeżeli już wysyłasz rycerzy. To niech uważają na siebie..."
Złożyłem kartkę i położyłem ją na masce. Obok niej zostawiłem fiolke z niebieską substancją. Popatrzyłem się na zakrawioną podłege i równierz zakrwawionego tulipana. Znikłem pozostawiajća kałuże krwi.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 9:57 pm

Przychodze do swojego budynku, zauważam rozpłatane ciała. Zatrzymuje sie i przyglądam sie im bez emocji.
- ^^ Głupiec... - pokręciłem głową, wyciągnołem ręce do leżących ciał, które zaczeły sie kurczyć aż przybrały postacie ... kostek do gry ^^ tym sposobem kieruje sie śladem Peiniego.
Wchodze wreszcie do biura, łagodnym genjutsu budze Kasumi - Hej, przejdź sie do szpitala i weź coś na nerwy Wink
Po pstryknięciu moich palców katana znikneła z biurka. Przyjżałem sie masce anbu, ale tylko odsunołem ją na bok. Przeczytałem notke.
- A wystarczyłoby żeby zaczoł od polityków Rolling Eyes wogle we mnie nie wierzą i odrazu by mu wyśpiewali mój mały pomysł z dublerką personelu tego budynku ^^ po tej akcji nawet oni nie pisną ani słówkiem... - zaśmiałem sie do siebie
Przyjżałem sie fiolce. - Zagrajmy w Jego grę ^^
Wychodząc spotykam Kasumi - Oj, mam proźbe. Zawiadom rade o tym co sie stało. Masz, użyj tych kostek tak jak ostatnio do sklonowania personelu. Musze zająć sie naszym ostatnim akatsukaninem Wink

- Hai Hoka... Sannnin-sama! ^^ - Kasumi sie rozpromieniła, a mnie już tam nie było
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 16, 2009 4:00 pm

Pojawiłem się w biurze Hokage. Mój wygląd się zmienił. Moje włosy sięgały mi do pasa oraz kły mi trochę wyrosły. Podszedłem do biurka. Do pokoju weszła jakaś kobieta która podawała się za sekretarkę.
-Co pan tu robi?-zapytała.


-Ja..mam wiadomość do Okamiego.-Po tych słowach z przybornika wyjąłem zwój który się powiększył.-To dla niego. Zapieczętowane jest w nim jedno ciało Peina. Ma ono moce przywoływania różnych sumonów. Uważajcie na nie. Na dodatek mam prośbę. Daj do naprawy moją maskę.-Podałem kobiecie połowę maski A.N.B.U.-Oraz spróbuj mi załatwić krótką katanę.
-Ok chwile proszę.-Odpowiedziała kobieta po czym wybiegła z biura.
Zauważyłem ślady krwi na podłodze, oraz zakrwawionego tulipana pod biurkiem. Wyjąłem go i schowałem do plecaka. W tym momencie do biura weszła ta sama kobieta co wcześniej.

-Proszę to dla Ciebie. Nowa maska oraz katana.
-Dziękuje!-Schowałem maskę i katanę.
-Zdaje mi się że drugą część maski ma Hokage.
-Aha...-odrzekłem.-Potem się z nim spotkam. Narazie!
Znikłem.
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:14 pm

Przychodze do biura, padam na fotel w którym okręcam sie w strone okna.
- No to Akaty oficjalnie można uznać za wytępione... Hehe...
Dopiero teraz zauważam w swoim odbiciu w szybie że jestem troche poraniony.
- Potem sie wyleczy ^^ zresztą Kasumi pewnie niedługo sie tu zjawi i każe coś powypełniać...
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:17 pm

Weszła spokojnie do biura. Oparła się o framuge drzwi.
- No, no ^.^
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:19 pm

- Hm?
Wychylam sie zza oparcia fotela - Uff... myślałem już że to Kasumi mryellow
Odwracam sie do Niej - Czołem, co Cie tu sprowadza?
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:21 pm

- A nic Wink - założyła ręce - Nudziło mi się i... słyszałam o akcji w puszczy :> - zadziorny uśmiech.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:24 pm

- Skąd słyszałaś? Jeszcze nie zdałem raportu... - zdziwiłem sie troche

- Tak czy inaczej ostatni akat został zredukowany do kupki popiołu ^^ osobiście zadbałem o to żeby nic po nim nie zostało Wink
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:27 pm

- No to świetnie x] Może nie długo zasłużysz sobie na stanowisko Hokage o ile... ja Ci go spod nosa nie sprzątne język
Weszła sobie do środka i usiadła na jakiejś kanapie.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:29 pm

- Wątpie Smile żeby być Hokage musiałabyś być silniejsza ode mnie ... Aiko-chan.

Opieram głowe o oparcie, zamykam oczy - To była męcząca potyczka...
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:31 pm

- Skąd wiesz, że nie jestem? - zaśmiała się cicho.
- Z pewnością Wink Opowiesz?
Przechyliła głowę na bok, a uśmiech nie znikał z jej twarzy.
- Jak tam z Ichi? mryellow
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:36 pm

- Ostatni raz widziałem Ją jak byliśmy w miękkim miejscu ^^ czemu pytasz? Smile

- Sporo do opowiadania.. - ziewam - Wiesz co... - wyciągam z kieszeni karte, którą przez dłuższą chwile trzymam w ręce - No, gotowe. Rozedrzyj tą karte, to wpadniesz w genjutsu w którym zobaczysz całą walkę. - rzucam do Niej karte

- Intuicja Wink jakoś tak coś mi mówi że nie język
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:42 pm

- Nie tęsknisz za nią? mryellow - i wyszczerz. Po prostu nie wierzyła.
- Czy to bezpieczne? - łapie karte - Co cóż... - i podarła ją. Wpadła w gen, w ktróym widziała cały przebieg tej "walki"
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:45 pm

Podrapałem sie w głowe. Wzruszyłem ramionami - Może tęsknie, może nie ^^ - ale jAjko była już w genjutsu. Korzystając że chwile Jej to zajmie - zderzemnołem sie Wink
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:46 pm

Po dłuższej chwili wszystko się kończy.
- Jej, ale z niego przymuł xD - czywiście, Okami mógł pomyśleć, że to o nim mowa, jednak Aiko mówiła o Peinie.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:50 pm

- No cóż... - ziewam znów - Na moje szczęście użyłem Jego techniki przeciwko Niemu ^^'

- Podobało sie? Wink
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:53 pm

- Bardzo... jak w... kinie? x_x
- Okaśśśś, a wiesz cooo? :> - przekżywiła głowę na drugi bok - Naucz mnie czegoś. Może umówmy się na trening jakiś czy coś?
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:56 pm

- Spoko, tylko pierw bym sie wyspał Wink

Odwracam głowe, zawieszam na chwile wzrok na wiosce.
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 9:58 pm

- Yea!! - uśmiecha się - No, to ja sobie już pójdę Wink
Wstała, ruszyła w stronę drzwi. Przy framudze się jeszcze zatrzymała na chwilę, ale ostatecznie poszła.


[z/t]
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 10:01 pm

- Bye... - przebrałem sie w coś do spania, kimam na kanapie ^^
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 8:54 pm

Budze sie wreszcie ^^

-

Wstaje, przebieram sie, robie kagebunshina żeby ktoś sie zajoł papierkową robotą i raportami.

- Powodzenia częścio mnie ^^ - powiedziałem kagebunshinowi który poszedł w kime jak tylko wyszedłem ^^
Powrót do góry Go down
Okami
Hokage
Okami


Liczba postów : 1152
Wiek : God knows.
Inteligencja : 300
Zręczność : 150
Siła : 100
EXP : bo ja wiem... z 500 by sie uzbierało na luzie
Registration date : 13/01/2009

Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 10:57 pm

Pojawiam sie przed biurkiem z kilkoma zwojami, które rzucam na biurko.

- Posprzątam jak wróce Rolling Eyes - przyrzekłem sobie widząc ogólny syf w całym biurze, porozwlaane papiery itp. Wyciagam spod papierów moją starą fotografie, przecieram szybke i kąłde na stosie papierzysk tak żeby sie nie przewróciła ^^

- No, niedługo wróce... - Znikam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biuro Hokage - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Hokage   Biuro Hokage - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Biuro Hokage
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Biuro Otokage
» Biuro Mistrza
» Biuro Kapitana I Dywizji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Wioski i organizacje :: Konoha-Gakure-
Skocz do: