Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mateo_Mazaki

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Mateo_Mazaki Empty
PisanieTemat: Mateo_Mazaki   Mateo_Mazaki I_icon_minitimePon Kwi 06, 2009 10:44 pm

Mateo
Mazaki
Vizard
Broń Zanpakutou
Youriko-san
Wygląd zmaterializowanej formy Youriko-sam to wysoka, zgrabna brunetka z włosami sięgającymi jej po tyłek.
W podst. formie rękojeść mojego pogromcy dusz jest różowa o długości 20 cm, a ostrze czarne z ząbkami w około, a długość 1.5m
shikai: kolor rękojeści zmienia sie na czerwony. Ostrze osiąga dł. 2 m, a ząbki, które były w podst. formie mojego pogromcy teraz zamieniają sie w kolce o dł. 5 cm. Są one po jednej stronie ostrza. Wokół ostrza rozbłyskuje niebieska aura.
Podczas tej formy nie mam żadnego specjału. Zwiększa się tylko szybkość z jaką sie poruszam, oraz siła zadawanego ciosu.
Bankai: rękojeść zmienia kolor na czarny. Z ostrza znikają kolce i osiąga dł. 1.5 m. Jego aura rozbłyska kolorem czarnym. Pomiędzy rękojeścią, a ostrzem pojawia sie czaszka hollow'a, w której zbiera sie energia duchowa mojego przeciwnika. Zabieram mu energie duchową gdy mój Zanpakutou dotknie ciała mojego wroga. Gdy zabiore mu energie to czaszka zaczyna sie świecić co sygnalizuje, że moge wykonać główny atak, który polega na wystrzeleniu energii w kierunku przeciwnika. Energia ta przybiera kształt cienkiego dysku, który mnie otacza i w jednej chwili eksploduje rozchodząc sie we wszystkich stronach.
Umiejętności jako Vizard:
Hollow Kamen
Hollow Gaiken
Cero
Powrót do góry Go down
 
Mateo_Mazaki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Administracja :: Postaci-
Skocz do: