Ninja Shinigami - ENCORE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Kroniki świata żywych i umarłych...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ulubione AMV

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Ulubione AMV Empty
PisanieTemat: Ulubione AMV   Ulubione AMV I_icon_minitimePon Lut 16, 2009 8:21 pm

Nie wiem czy ten temat może być tutaj, ale zaryzykuję, najwyżej proszę adminów o przeniesienie ^_^

No więc w tym temacie będziemy umieszczać nasze ulubione AMV (Anime Music Video). Skoro założyłem temat, to ja pierwszy xD



Krótki, ale to taki na początek ^^
Powrót do góry Go down
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Ulubione AMV Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione AMV   Ulubione AMV I_icon_minitimePon Lut 16, 2009 8:51 pm

https://www.youtube.com/watch?v=hFPt5NuuzuM

Nie mogłam dać wprost filmiku to daje linkXD

Mi osobiście bardzo podoba się ten filmik XD Choć nie wiem czy można go zaliczyć do AMV
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ulubione AMV Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione AMV   Ulubione AMV I_icon_minitimePon Lut 16, 2009 9:21 pm

Nie bardzo, bo AMV są zwykle fanowskie xD Ale rzeczywiście, Excalibur jest pierwszorzędny ;]
A oto inne amv ode mnie:

Powrót do góry Go down
In'nari Ishero
Otokage
In'nari Ishero


Liczba postów : 649
Age : 35
Strój : Czasem płaszcz, czasem koszula, nawet mundur się zdarzy.
Charakter : Spokojny... i to wystarczy.
Znaki charakterystyczne : Tautaż, blizna po łańcuszku na przedramieniu.
Kocham : Huh, a co? Wink
Inteligencja : 170
Zręczność : 200
Siła : 180
EXP : a po co mi? xD ze 100 - starczy
Registration date : 11/01/2009

Ulubione AMV Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione AMV   Ulubione AMV I_icon_minitimePon Lut 16, 2009 11:39 pm

To może wrzucę coś od siebie Wink

Ale ponieważ z jakichś względów nie chce mi się tu pokazać, to walnę tylko linka ;]


https://www.youtube.com/watch?v=FAP76iHJB6o&feature=related
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ulubione AMV Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione AMV   Ulubione AMV I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 11:07 pm

Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Ulubione AMV Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione AMV   Ulubione AMV I_icon_minitimeWto Lut 24, 2009 5:35 pm

Hm... Mój post nie zalicza się do tego tematu, ale nowego tematu też mi nie robić nie chcę xD
Wynalazłam jedną bardzo fajna piosenkę z Tsubasy Chronicle, ale w anime nigdzie jej nie słyszałam xD o_O



http://www.wrzuta.pl/audio/7Z0MzK45Po/yui_makino_-_synchronicity
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Ulubione AMV Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione AMV   Ulubione AMV I_icon_minitimeWto Lut 24, 2009 7:07 pm

Zauważyłam że tą piosenkę śpiewa Yui czyli ta sama osoba co "You are my love" fajnie, a być może nie słyszałaś tej piosenki gdyż była ona w jednym z odcinku OAV a tych chyba Ty nie oglądałaś ^^'
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Ulubione AMV Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione AMV   Ulubione AMV I_icon_minitimeWto Lut 24, 2009 9:42 pm

Jak mogłam jej nie słyszeć! mryellow Mam ją na kompie, mam do niej tekst po japońsku i po polsku i słyszałam jeszcze w wersji po angielsku! o_O Oj Rukia, nie znasz mnie? xD

Ja Ci dam! A inaczej mówiąc na tą piosenkę: Sakura song's mryellow
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Rukia
Wódz Generał
Rukia


Liczba postów : 300
Skąd : Z Soul Sciety
Wiek : Nieco więcej niż 100 lat jednak na tyle nie wyglądam. Można by powiedzieć że gdzieś około 18-19 lat posiadam.
Strój : Tradycyjny strój Shinigami bez haori- nie przepadam za nim i często gdzieś je gubię. ^'
Znaki charakterystyczne : Czarne włosy połyskujące nieraz na ciemnoniebieski kolor.
Kocham : Tylko swoje Zanapkuntou - żart
Inteligencja : 200+ 15
Zręczność : 225+2
Siła : 225+5
EXP : 110
Registration date : 11/01/2009

Ulubione AMV Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione AMV   Ulubione AMV I_icon_minitimeSro Lut 25, 2009 3:08 pm

Ależ Aiko czy przypadkiem Sakura`s Song to nie jest You Are My Love?? Bo z tego co wiem to tak jest a ta piosenka z linku występuje w OAV`ie!!
Powrót do góry Go down
Asano Aiko
Jounin // agent Podziemia
Asano Aiko


Liczba postów : 1490
Wiek : 18
Strój : Znów ścięła włosy i zrobiła pasemka. Zdarza jej się jeszcze chodzić w gorsecie.
Znaki charakterystyczne : Blond włosy.
Inteligencja : 150+20
Zręczność : 100+48
Siła : 150+20
EXP : Wyzerowane. Ale wcześniej 440
Registration date : 15/01/2009

Ulubione AMV Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione AMV   Ulubione AMV I_icon_minitimeSro Lut 25, 2009 3:51 pm

No to przecież mówię: innymi słowy mówiąc Rolling Eyes <czyli że inaczej, obydwie nazwy są poprawne>

A tą piosenkę śpiewała jak byli w kraju Oto.
Powrót do góry Go down
http://www.myfantasy.forumotion.com
Kuchiki Byakuya
Kapitan VI dywizji
Kuchiki Byakuya


Liczba postów : 75
Age : 42
Wiek : 270 (Shini), 27 (Ludzkie)
Charakter : jest spokojny i małomówny. Nie okazuje uczuć, jest apatyczny wobec innych. Bardzo wierzy w prawo i porządek, uważa że każde wykroczenie musi być ukarane, nawet jeśli jest to sprzeczne z jego przekonaniami. Pomimo zimnego i dworskiego zachowania Byakuya chroni i pielęgnuje to co dla niego ważne. Co dziwniejsze, w młodości był impulsywny i skory do gniewu
Znaki charakterystyczne : Charakterystyczny dla niego jest jasno-zielony szal i rękawiczki na obu dłoniach. Na głowie nosi porcelanowe nakładki ( jap.
Inteligencja : 200
Zręczność : 150
Siła : 150
Registration date : 11/01/2009

Ulubione AMV Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione AMV   Ulubione AMV I_icon_minitimeSro Mar 04, 2009 1:35 pm

No więc ja nie mam żadnego ulubionego AMV ale mam moje ulubione filmiki humorystyczne bardzo.





















Jednak się znalazł jeden fajny AMV


I to wszystko jak narazie xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ulubione AMV Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione AMV   Ulubione AMV I_icon_minitimeCzw Mar 05, 2009 8:59 pm

Tak, fajne, ale wasze filmy są niezgodne z tematem xD
Powrót do góry Go down
Kid
Vizard
Kid


Liczba postów : 158
Wiek : 185
Strój : Kid ma jeden, standardowy strój. Czarne spodnie od garnituru i długi, czarny płaszcz, poszarpany w niektórych miejscach, posiadający kaptur. Dół płaszcza zdobią białe paski, symbolizujące zapewne linie Sanzu.
Charakter : Zrównoważony, cichy, lecz wygadany, kiedy ma coś do powiedzenia w danej sprawie. Rzadko mu się zdarza denerwować. Widać u niego wyraźną niechęć do Seireitei. Ciągle ukazuje swój brak tolerancji dla innych poglądów.
Znaki charakterystyczne : Paski Sanzu na włosach i złote, niemal przerażające, oczy.
Kocham : Jeśli to słowo jest pytaniem, to dla Kida jest to pytanie retoryczne...
Inteligencja : 230
Zręczność : 200
Siła : 140
EXP : Póki co ZERO
Registration date : 27/03/2009

Ulubione AMV Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione AMV   Ulubione AMV I_icon_minitimePon Kwi 20, 2009 7:26 pm

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ulubione AMV Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione AMV   Ulubione AMV I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ulubione AMV
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ninja Shinigami - ENCORE! :: Off-topic :: Off-topic-
Skocz do: